Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Mano kelias i ngrazesni kuna
2015-10-30 12:47:19
Aš ir manau, kad reikia viską palaipsniui prisijaukinti :) Pradžioje visi būname užsidegę "kuo daugiau ir kuo geriau", tačiau nereikia alinti savęs. Žinoma, jeigu jauti, kad nepasportavai užtektinai, jog galėtum ir daugiau, raumenys nejaučia tenkinamo nuovargio, visuomet gali paprašyti, kad pridėtų kokią treniruotę kitą. Aš taip padariau - devynerius metus šokau tautinius šokius, tad kojos mano sugeba pakelti intensyvų krūvį, todėl to, ką man davė kojoms, man neužteko, užsiprašiau daugiau, o ir tricepsui mažokai skyrė dėmesio (mano silpniausia vieta), tai ir ten užsiprašiau daugiau :) Kita alternatyva yra aerobika. Nuėjus į savo sporto skiltį šone kairėje yra "Aerobika" ir ten galima pasirinkti kokios trukmės treniruotės nori. Paskui šią veiklą gali pridėti prie savo sudarytos treniruotės treniruočių plane spausdama "Pridėti papildomą veiklą" :)
2015-10-30 12:53:54
as suprantu, kad viskas turi vykti palaipsniui :)
Nepastebejau anksciau skilties "aerobika" ir pasirodo tai buvo viskas ko man reikejo :D
Po 3omin. nuo manes "lijo":D jauciuosi atidavus savo dienos duokle!
2015-10-30 12:56:54
istikruju visada galima tartis ir su kil.lt komanda jei del kazko svarstote, ir galvojate, visada klauskite!!! geriau tegul nelieka jokiu dvejoniu ir svarstymu, nes mes moterys megstam prisigalvoti visko:D o profesionalai pasakys kaip yra istikruju, svarbu kad yra noras ir savimotyvacija, tai reiskia ir tikslas bus pasiektas!:)
2015-10-30 12:59:46
Saunuole NeTobulaMergina, as ir vakar atradau sita skilty, treneriai nurode, reikes ir ma isbandyti:)
2015-10-30 14:40:51
Pavalgiau pietus - buvo labai skanu :)
Sezamo seklos mano atradimas cia, kaip viska pagardina..
Tai taip pagaliau is rusio issitraukiau svarelius kuriuos isigijau gal pries metus laiko bet taip niekada ir nepanaudojau.
Atrodo viskas ko man reikejo visada buvo salia :)

Planuoju artimiausiu metu i savo gyvenima itraukti ir begiojima :)
Niekada nebuvau sportiska, tad nesitikiu kad patiks is pirmo karto bet padandyti galiu. radau fb labai gera lentele pradedantiesiams :)
2015-10-30 16:05:21
Bet ar bėgiojimas nekenkia sąnariams ir stuburui turint didesnį svorį? Tokiu oru nuo greitesnio ėjimo aš su 93kg jau ir taip šlapia lieku :D o bėgti man būtų gana sunkoka paskui tempiant savo lašinius ;D
2015-10-30 16:10:55
tai ta lentele ir yra tokia 2min begi -2 eini ir taip 20min.
ir kas savaite dideja :)
aisku sunku , viskas sunku pradzioje..
bet psichologiskai labiau sunku nerasti rubu drabuziu parduotuveje. O ziema arteja :D
2015-10-30 16:36:05
Va va.. Rūbų parduotuvės didžiausia tragedija priaugus svorio :( kažkada jau googlinau beviltiškai, kur galima būtų rasti plius size parduotuvių, ir tai jau buvo galutinis taškas, kad toliau taip gyvent nebegalima :D jei negaila, gal galėtum pasidalinti tuo fb puslapiu bėgimui? :)
2015-10-30 16:41:01
FB -Begimo klubas
:)
gaila , kad cia negalima ikelti nuotrauku ar kitu failu, butu smagu pasidalinti informacija

2015-10-30 16:57:40
kaip cia veikia skiltis "zinutes" jei noriu parasyti klausyma atskirai treneriui ar dietologei rasau i viena ir ta pati ir jie atsirenka?
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS