Mityba / Sveiki receptai / produktai
2015-10-24 20:58:24
sveiki,

įdomu kodėl iš valgiaraščio dingo pvz. pasukų jogurtas su selenomis, gal dėl to, kad puslapyje atsirado Žemaitijos ar kokių ten produktų ir jie pareikalavo, kad kitų prekės ženklų produktų nebūtų...jeigu taip, tai blogai...labai blogai. reiškias ir čia būsime verčiami vartoti tam tikrų gamintojų produkciją, o ne tą, kurios norime ir kuri tinka.
2015-10-24 22:33:04
taigi niekas nesako kad tau butinai reikia valgyti butent ta varske kuri parodyta. As perku ivairiausiu gamintoju svarbu ,kad atitiktu kriteriju 0.5%riebumo
2015-10-25 16:46:53
Aga aš irgi pastebėjau. Kažkaip man grįžus čia po 3 mėn. atrodo yra nemažai pasikeitimų, ir ne į gerąją pusę. Kažkaip sugriežtėjęs kilo.lt, ypač dėl vakaro. Negerai, nėr ką rinktis, Varškė, tunas, kiaušiniai ir vištiena jau atsibodo. Visą likusį gyvenimą tik juos vakarais nevalgysi.
2015-10-25 20:12:20
na taip, bet pasukų iš esmės neliko. jeigu jau taip galvot, tai galima valgyt bet ką pagal kalorijas ir tiek žinių, bet kam tada kilo.lt reikalingas? beje, aš irgi pastebėjau kad pusryčiams ir vakarienei labai skurdus pasirinkimas liko :/
2015-10-26 16:00:47
Kaip šaunu, kad vakarienės pasirinkimui liko tik tinkami vakarui patiekalai (gausesni baltymų). Ir atitinkamai kitiems dienos valgymams tinkamos alternatyvos. Anksčiau, kai prisiregistravau prieš gerą pusmetį, buvo matomi visi patiekalai su reikiamu kalorijų skaičiumi, tad naujokams būdavo sunku atsirinkti, kas po mygtuku "keisti" tinkama valgyti, o kas ne, tam tikru dienos metu. Dabar kilo.lt, panašu, išsprendė šią problemą. Man tokie pokyčiai, kai pusryčių patiekalai matomi pusryčių skiltyje, vakarienės patiekalai - vakarienės pasirinkimuose, labai patinka, nes įnešė tvarkos ir aiškumo :)
2015-10-29 09:42:29
Tikra tiesa Leliumai, man irgi sie pokyciai labai patiko.
2015-10-29 13:38:41
Kai buvau cia sausio men pastebejau kad vakarui skirtu receptu buvau daug (daugiau nei dabar), o ir ne mazai vaisiu (kurie kaip zinia nerekomenduojami). Kazkuriame straipsnyje zurnalistas pasijuoke - patys tai moko kaip ir ka valgyti, o klientam siulo vakare vaisius. Tai manau turejo pakoreguoti jie patys sistema su receptais. Nors man asmeniskai svarbiau angliavandeniu reikiamas kiekis paskirstytas per visa diena.
2015-10-30 10:00:26
Mieli KILO nariai,

Visus pieno produktus su pagardais iš receptų pašalinome dėl šiuose produktuose esančio pridėtinio cukraus. Šiuos produktus receptuose pakeitėme natūralaus skonio alternatyvomis be cukraus. Sistemą sugriežtinome siekdami padėti Jums pasiekti užsibrėžtus tikslus greičiau.

Sistemoje pasukas tikrai dar vis galite rasti, tačiau jas rekomenduojame gerti pirmoje dienos pusėje, o ne vakarais. Visus pieno produktus galite patys pagardinti šviežiais, džiovintais ar šaldytais vaisiais.

Pateikiame receptų nuorodas:
https://www.kilo.lt/receptas/2751/slyvu-ir-pasuku-kokteilis-su-kvieciu-selenomis
https://www.kilo.lt/receptas/2750/avieciu-ir-pasuku-kokteilis-su-linu-semenimis
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS