Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / 9 savaites iki...
2015-10-26 19:43:53
mano tai ši problema sena sena... tiksliau sakant, seniau tai nebuvo jokia problema. Ilgą laiką mano eiliniai pusryčiau būdavo puodelis kavos ir, pav., "Manija" šokolado batonėlis :)) Net "gerų" anekdotų gyvenime dėl to esu turėjusi. Na ir ką, būdavo valgau sau tokius pusrytukus, ir nei man angliavandeniai, nei kolorijos, nei dar kokios tai svarstyklės rūpi:)) Ir be jų buvo super. Betgi metai, ir stebuklo gimimas, kai mamai 35-eri padarė savo. Nebesugebėjau nukratyt per nėštumą priaugtų kg ( nors kaip čia pasakius, važiavau gimdyt 95 kg, grįžau kažkur su 87 kg plius 3,5 kg nešuliukas) iki 75 kg nusirideno kažkaip be pastangų, o va toliau - stopas ir reikia pastangų, o jų šitam reikalui skirti visai neįpratus... Tai vat tep. mergaites :))
2015-10-27 08:06:56
Ilkos Adams knygoje "Super maistas" rašoma, kad jei nuolat norisi ko nors saldaus, reiktų vartoti daugiau kalio turinčių produktų, nes būtent to organizmui reikia. Tai būtų špinatai, lapiniai runkeliai, garbanotieji kopūstai, batatai, grybai, briuselio kopūstai, cukinijos su žieve, smidrai, šparaginės pupelės.

Bet pirmiausia, manau, reiktų savęs paklausti, ar saldumynų nesiekiame tada, kai patiriame įtampą, stresą, turime daug ir įtemptai mąstyti, esame nusiminę.
2015-10-28 08:55:27
Papildau. Štai, neseniai įsigijau Gražinos Gum knygą "3 dienų kokteilių programa". Joje kaip daug kalio turintys produktai įvardijami abrikosai, avokadai, bananai, burokėlių lapai ir šakniavaisiai, įvairių rūšių kopūstai, jūrų kopūstai, kakava, nektarinai, persikai, pievagrybiai, pomidorai, smidrai, špinatai.
Truputį skanesnis sąrašas :)
2015-10-28 11:42:01
Aciū leliumai, naudingas pastebėjimas. Aš prieš pora mėn dariausi tyrimą, kuris parodė, kad trūksta kalio (na ir dar kitų medžiagų). Kažkaip praeitą savaitę vaistinėje užmačiau magnio ir kalio papildų. Nusipirkau kelis paketėlius, geriamus sumaišius su vandeniu, bet taip jie man nelenda. Reiks išbandyti tavo minėtus maisto produktus, nors bananų tai daug valgau, bet va kakava tai labai traukia. Ir ne ta saldi kaip pavyzdžiui MIxFix, ar Nesquic, bet ta karčioji, pati tikriausia :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS