Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / 9 savaites iki...
2015-10-21 16:37:23
Jeigu kas skaito ar skaitys mano temą, labas visoms :) Aišku, sulaukti palaikymo ar pasidalinimo mintimis norėčiau ir būtų smagu ne vienai pačiai čia su savim šnekėtis, bet temą kuriu daugiau pati sau, kad užrašyčiau tikslus, pasiekimus ar nuklydimus iš tako. Seniai aš jau čia narė, bet rezultato nėra :( Tiesa, pradžioje jis buvo, todėl pasitikiu šia sistema, tačiau atleidus vadeles niekaip nepavyksta vėl susiimti...
9 savaitės... kodėl? ogi todėl, kad dar tiek laiko būsiu kilo.lt narė, ogi todėl. kad realu per 9 savaites nuridenti 6 kg (o tai būtų visai nebloga kelio pusiaukelė),ogi todėl, kad lygiai po 9 savaičių sutiksime gražiausias metų šventes, ir todėl, kad tiek laiko duodu sau gyventi su mintimis apie lieknėjimą, o paskui norėčiau jau tiesiog gyventi normalų sveiką gyvenimą... Taigi tiek laiko duodu sau susiimti ir pamatyti pirmus realius rezultatus:)
Pradedu nuo dabar...
Jei kam įdomu, man virš 40, taigi įsipaišau į klubą "Vis dar jauna", ūgis 171 cm, svoris 72,5 kg. Manau, jausčiausi visiškai savimi patenkinta atsikračiusi 10 kg, na bet artimesnis tikslas Kalėdoms - 66,5 kg.
2015-10-21 18:47:52
Sveika, Eima, smagu, kad parasei. papasakok, nuo kokio svorio pradejai ir kodel viskas uzkliuvo? kas buvo sunkiausia?
kaledinis tikslas labai grazus- mums su tavim tai idealus svoris. zemiau jo jau komforto zona, visad nepamaiso tureti kiek ,,rezervo,.
o tas ,,klubas,, kaip cia pasakius, kaipo tokio ir nera. tai tapo tiesiog mano tema, kur viska rasau, kas man atsitinka. kazkada kvieciau atsiliepti ,,40+,, bet... i pabaiga einant 4 menesiui supratau kad musu tikslai ir nuotykiai nuo amziaus nepriklauso- visom visko pasitaiko. tad tos, kurios i ,,mano,, tema paraso, dazniausiai yra kaip tik jaunos ir protingos merginos! labai tuo dziaugiuosi.
sekmes ir seksim tavo istorija.
2015-10-21 20:28:50
Labas Eima, manau dabartinis tavo svoris tikrai neblogas. Ar pastebėjot, kad mes moterys niekada nebūname patenkintos savo svoriu ir vis siekiame sverti mažiau. Kartais reikia tiesiog pasidžiaugti pasiektais rezultatais , bet neatsipalaiduoti, o stengtis toliau gyventi sveikiau. Aš jau 4 mėnuo užstrigus ties 67-68 kg., ūgis 167 cm. Nusprendžiau, kad nemesiu daugiau svorio, o toliau stengsiuosi sveikai maitintis ir aktyviai gyvent.
2015-10-21 22:16:10
Pradėjau projekte kilo.lt nuo 74 kg, šiaip tas skaičius gal ir nėra labai didelis, bet man tai jau per daug, tiesiog pati jaučiuosi nekaip. O kas blogiausia, tai nieko nedarant tas svoris pamažu vis didėja didėja, atrodo ne taip seniai buvo 67kg per daug, o dabar , va, jau ir 74 kg... Šiaip visą laiką neturėjau problemos su svoriu, valgiau ką norėjau, kiek norėjau ir kada norėjau. Bet, ateina, matyt, kai kurioms toks metas, kad tai, kas buvo "jaunystėj" pradeda nebetikti, tiesiog supratau, kad mano organizmas po 40 metų, o gal dėl vėlyvo gimdymo, su tuo pačiu maisto kiekiu dorojasi kaupdamas lašinukus... o tai jau negerai...
Taigi, vasario - kovo mėn buvau labai gerai startavus, nukrito svoris iki 67, jaučiausi gerai vilkėdama "ankstesnius" drabužius, ir viskas buvo super. o koją pakišo Vėlykinė viešnagė Vokietijoj, o ten per savaitę giminaičiai bandė parodyti visą kulinarinį paveldą, taigi ragavau ragavau ragavau... Grįžus nebepavyko stoti į vėžias... Bet dabar pavyks :))
2015-10-22 08:38:17
Eima, sveika užsivedusi savo temą :)
Kaip praėjo pirmoji grįžimo į vėžias diena?
2015-10-22 23:06:28
Ačiū už domėjimąsi. Stengiuosi, geriau neigu visiškas chaosas, bet tobulėti dar yra kur :)
KAIP ATSISAKYTI KAVOS SU ŠOKOLADU :(
2015-10-23 07:44:24
... hm... neturėti namuose? :)
2015-10-23 08:17:47
Aš geriu kavą su puse šaukštelio medaus... Du kartus per dieną. O per pagrindinius valgymus šiek tiek sumažinu kalorijas, nes man kai kurios porcijos per didelės. Pvz.: šiandien pusryčiams valgiau liesą sūrį su medum, tai 100 g sūrio man per daug...
2015-10-23 20:19:02
Šokolado neturėjimas namuose nepadeda, yra dauuuuuuuuuuuug parduotuvių ir man nieko nereiškia vien del jo palėkti iki pardės :
)
2015-10-25 16:40:22
Pas mane ta pati problema. Kovoju su potraukiu saldumynams. Jau kokius 3 metus to nebuvo. Jų man galėjo ir nebūti. Nesuprantu kas man pasidarė. Nežinau kaip išspręsti šitą problemą. Mergina iš kilo.lt siūlė valgyti daugiau kompleksinių angliavandenių pirmoj dienos pusėj. Bet aš jų ir taip daug valgau. Kiekvieną rytą košė, per piet mėsa su garnyru ir daržovėm. Bet kol nesuvalgau pusės plytelės šokolado ar puse pakelio sausainių nenusiraminu.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS