Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Praradau motyvaciją :(
2015-10-20 21:42:17
HELP!! Jei kam nors taip buvo, prašau patarkit, ką daryti. Esu visiškai nepatenkinta kilogramais, išvaizda ir bedra savijauta, bet..... neturiu pakankamai motyvacijos kažką keisti. O gal tiksliau būtų sakyti, jog bijau kažką keisti??... Su valgio gaminimu po truputį baigiu susidraugauti, nors prisipažinsiu ar gana dažnai kyla nenumaldomas noras valgyti viską "kas juda" ir tam troškimui nesipriešinu, bet drsiai jaučiusi, jog situacija taisosi. Didžiausia problema yra sportas... Aš bijau sportuoti. Tiek kartų buvau pradėjusi ir baigiau nieko nepasiekusi, jog dabar nebetikiu, kad šis kartas bus kitos ir net nepradėjusi nuleidžiu rankas... Prašau, prašau , prašau , jei kam nors taip buvo, patarkit ką daryti??? Kaip užsimotyvuoti ilgesniam laikui nei savaitė? Kaip patikėti savimi?
2015-10-20 21:44:40
O ką turite omenyje sakydama "Bijau sportuoti" ? Ar kasnors trikdo sporto salėje? Nesmagiai ten jaučiatės Ar šiaip tingisi? :)
2015-10-20 21:51:36
Aš sportuoju namie. Trikdžiai būtų du: aš pati ir mano visi pasitisinimai kodėl, ką ir įvardinau baime. Tiesiog nebetikiu savimi, jog jei šiandien pradėsiu pasieksiu norimo tikslo arba tiesiog neprarasiu motyvacijos pakankamai ilgai ir tuomet pamėgsiu, tai ką darau ir tai nebebus problema. O kita priežastis draugas ir tai, jog man gėda , jog jis matė kaip mečiau tai, ką pradėjau, nenoriu, kad jis nusiviltų manimi dar kartą.
2015-10-20 22:09:32
Ingushja, pati pradėjau laikytis programos prieš 2 sav. ir galvojau ar man pavyks laikytis režimo. O dabar jaučiu, kad man jis labai priimtinas.. visada žinau ko, kiek valgysiu, todėl nuėjusi į parduotuvę neprisiperku ko nereikia.. Alkį numalšinau gerdama daug vandens..
Sportas man tikrai buvo ne draugas.. vyras kviesdavo eiti kartu į sporto salę, buvau pradėjusi vaikščioti, bet mečiau.. Nu ne man..
Kada pradėjau kilo.lt laikytis programos laikausi jos iki šiol.. netgi paprašiau dar vienos sporto dienos.. o kaip malonu kaip jauti, kad sportuoji ir skauda raumenukus :) rezultatų išvaizdoje dar nematau po tiek laiko, bet nenuleidžiu rankų. Susidariau sau sąlygas, kad kada turiu sportuoti, būnu namuose viena, užsileidžiu motyvuojančią muziką ir atlieku visus pratimus kas parašyta. Man sunku būtų to laikytis, jeigu kažkas sukiotus aplinkui kaip turiu sportuoti. O kaip lieki viena, tai savotiška meditacija ir susitarimas su savimi.. O šiaip dėl motyvacijos, sunkus klausimas, nes matomai nėra dar taip blogai, jei neprisiverčiama ;)
2015-10-20 22:16:20
Reikia galvoti apie save, o ne apie draugą ;) Kada mylėsite save, tai ir stengsitės dėl savęs ;) Užsibrėžkite sau realų tikslą, per tiek laiko, tiek kilogramų ar tiek cm.. Negalvokit, kad per mėnesį nukris 20 kg, reikės laiko ;) Sėkmės!
2015-10-20 22:33:19
Dėl treniruočių namuose, deja, nelabai ką galiu patarti... :/ man pačiai, nesuprantama, kaip galima prisiversti sportuoti namie :) Aš pati einu į sporto salę, kartais rytais pabėgioju parke su šuniuku :)
2015-10-20 23:59:17
Ačiū tau, Lady. Pakišai man gerą mintį :) Mano pagrindinis tikslas visada buvo kitą vasarą sverti 67 kg. , bet supratau vieną dalyką - tai per didelis tikslas, per daug laiko , per didelis siekis. Vien nuo minties kiek reikės numesti, kaip stipriai turėsiu stengtis, kiek dug reikės dirbi rankos nusvyra žemyn, apninka abejonės ar sugebėsiu ir tai laaaabai stabdo mane. Nusprendžiau išbandyti kitą taktiką. Dabar mano tikslas - lapkričio 20 d. sverti 3 kg mažiau :) Tiesiog :) Mažas siekis, mažas laiko tarpas, o svarbiausia žinau, jog tai įmanoma , nes esu kartą jau taip padariusi, kai tik pradėjau dirbti su kilo.lt , bet tuomet tikslas buvo milžiniškas (na bent jau man taip atrodo) ir tiesig neužtekau vidinės stiprybės, pradėjau abejoti savimi ir pasidaviau. Tikėkimės šį kartą bus kitaip...
2015-10-21 08:45:25
Kaip kad svorį tegali numesti pats žmogus, taip ir motyvaciją ir įkvėpimą šiam tikslui pasiekti turi atrasti/susikurti pats. Galbūt skamba nepaguodžiančiai, bet taip jau yra :))) Motyvacija - asmeninis reikalas.

Suskaidytas didelis tikslas į mažesnius - labai gerai :))) Tik reiktų pagalvoti, kaip paprastai elgiatės, kai kas nors nesiseka. Apima sportinis pyktis ir užsispyrimas įveikti sunkumus? Tada taip - tikslo ir mažų tiksliukų formulavimas kaip "tiek ir tiek kg iki tada", tinka. O gal priešingai - kai kas nors nesiseka nusvyra rankos? Šiek tiek gailite savęs bei ieškote paguodos ir patvirtinimo, kad vis tik nesate "niekam tikus"? Tokiu atveju tikslą ir tiksliukus geriau formuluoti sau pagal tai, kas veda į sėkmę. Tai yra, tikslai galėtų būti "šiandien/savaitę/mėnesį maitinuosi sąžiningai pagal sudarytą programą", "šią savaitę sportuoju 2 kartus" ir pan. Ir nepamirškite savęs apdovanoti pasiekus tarpinį mažą tikslą kuo nors maloniu, bet nevalgomu ;)

Sėkmės!

2015-10-21 09:42:24
motyvacija siame projekte yra pagrindinis varantis faktorius. kiekvienam ji kitokia, nes ir tikslai skiriasi. pradedam nuo to, koks tavo tikslas? numesti svori? bikini fitneso figura? patikrinti savo valia? ar tiktai mada, nes dabar ,,visos,, meta svori? taIgi, kodel apskritai cia esi? mini, kad esi nepatenkinta savo isvaizda- kas joje negerai? virssvoris? figuros tipas? ar tik nepasitikejimo savim stoka? sakyciau susirask laisva valandele ir ramiai atsisesk prie popieriaus lapo. taip saziningai kaip gali atsakyk sau i klausimus
-kodel jauciuosi blogai. ar tai is tikruju susije su isvaizda? ar mano svoris yra sveikas?
-ar viskas tvarkoje mano gyvenime? ar man patinka mano darbas/studijos(nezinau ka veikiat), santykiai su draugu?
-ar nepasitenkinimo kokioje nors gyvenimo srityje nemalsinu maistu,kitaip sakant ar neikliuvau i emocinio valgymo pinkles?
-ar patobulinusi savo kuna isspresiu mane kamuojancias problemas?

perskaiciusi savo atsakymus, zinosi ka daryti.
sekmes!
2015-10-21 10:11:12
suklydau greit berasydama, norejau pasakyti,,pasitikejimo savim stoka,,
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS