Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Lalailos kampelis :)
2015-10-16 10:10:24
Sveiki. Jau mėnesį esu kilo.lt narė. Šiandien kaip tik 4 savaitės. Dažnai paskaitydavau kitų temas, bet savo ilgai nekūriau.. Tačiau suprantu, kad labai svarbu jausti palaikymą iš kitų, todėl žengiant tolyn norisi dalintis savo mintis. Galbūt kažkam bus įdomu, galbūt kažką motyvuos :) Taigi apie mane. Man 29, esu 163cm ūgio, šiai dienai sveriu 85,6 kg (pradėjau su 91 kg).

Visuomet turėjau antsvorio. Dar mokyklos laikais. Po mokyklos pakėlus sparnus iš mamos namų, buvo svoris nukritęs iki 60. Laikui bėgant, vėl pasikeitus gyvenimo būdui svoris grįžo ir vis didėjo. Šiam žingsniui kaupiausi kelis mėnesius ir priežastis dėl kurios ryžausi ateiti čia - pamačiau nuotraukas, kuriose sau visiškai nebepatikau. Beje, paskutinius porą metu svoris laikėsi apie 88 kg, tačiau šiemet pradėjo didėti vėl, tad vieną dieną atsikėlus nusprendžiau, kad gana ir kad reikia kažką daryti. :)
2015-10-16 10:21:18
Per šį mėnesį išmokau daug naujo apie maistą. "Lucky day" leidžiu sau suvalgyti labiau tai, ko tą dieną širdis geidžia, bet tai pat atsižvelgiu į tai ką valgau ir kuriuo dienos metu :) Džiugu iš tikrųjų, kad taip greitai galima suformuoti naujus įpročius :)

Sportas. Per šį mėnesį nesportavau daug dėl tam tikrų priežasčių: sveikata, stresas, laiko stoka. Tačiau žiūrint į perspektyvą, jau tuoj galėsiu sportuoti 3-4 kartus per savaitę kaip ir numatyta (programoje numatytos 4 treniruotės sporto klube).
2015-10-16 10:28:08
Sveika prisijungusi prie musu. Kiekvienas numestas gramas jau yra judejimas i prieki, o ne atgal. Gal kartais tas ir vyksta leciau, nei mums norisi, bet skubeti neverta. Geriau mesti issiugdant visam laikui iprocius, nei staigiai ir tik vienam kartui :) Tu parasei viena sakini, kurio man kaip tik truko suvokime svorio metimo: per lucky day reikia atsizvelgti ir KADA ka valgyti. BINGO!
2015-10-16 17:33:03
Aciu uz priemima Nora :) Tu taip pat teisi - skubeti tikrai nereikia. Geriau leciau, uztikrintai ir sveikai, negu greitai ir su pasekmem. :) Dziugu kad radai tai, ko truko :) Linkiu sekmes tuo pasinaudojant :)
2015-10-17 16:45:57
Lalaila, kaip smagu, kad išaušo ta diena, kai nusprendei keistis. Smagu skaityti, kad jauti besiformuojančios naujus mitybos įpročius. Sėkmės sporto salėje ir... rašyk įspūdžius :)
2015-10-19 15:23:39
Lalaila, sveika prisijungusi prie musu. Pradzia sunkiausia, o ji jau iveikta. Kokie tavo tikslai ir kaip sekesi iki siol? Nauji iprociai labai svarbu, jais jau galima remtis, saunuole. Papasakok daugiau apie save.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS