Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Tikslo link
2015-10-07 19:26:13
Kilo.lt esu jau apie mėnesį laiko. Pradėjau su 86 kg (ūgis 170cm).
Per mėnesiuką pavyko atsikratyti 5 kg. Lyg ir mažoka su tokia mase :) tačiau dietomis, sportu ir sveika mityba pradėjau „draugauti“ 2015 m. pirmąją savaitę, kai išvydusi užlipusi ant svarstyklių pamačiau šokiruojančius skaičius. Svėriau lygiai 100kg. Tą pačią savaitę užsirašiau į sporto klubą. Lankiau jį bent 2 kartus į savaitę, stengiausi prisižiūrėti mitybą (nors tai sekėsi sunkiai), išbandžiau įvairiausias dietas, kurioms pasibaigus svoris atsistadydavo ~per savaitę. Galų gale supratau, kad norint „susitvarkyti“ reikia galutinai pakeisti savo gyvenimo būdą. Ir štai aš čia. Per mėnesį padariau tiek, kiek padarydavau savarankiškai per 3-4 mėn., beto jaučiuosi žvali, linksma ir energinga (kokia tikrai nebūdavau prieš šį projektą). Taigi šiai dienai - 81 kg. Tikslas 59kg :) o kaip sekasi Jums?
2015-10-07 21:35:01
kursim kluba turbut- ,, 170cm ugio,, tokiu daug cia, skiriasi tik amzius ir tikslai. sveika atvykusi,sveika parasiusi, lauksim tavo fiksuojamu pokyciu
2015-10-08 08:26:57
ta standartinė lietuvaitė :) amžius ir tikslai taipogi svarbūs faktoriai - ūgis ūgiui.. skirtingi figūros tipai, kaulų struktūra (kuria teisinasi dažna panelė :) ) ačiū už draugišką pasitikimą, palaikymas svarbu :) stengsimės ir tobulėsime drauge :)
2015-10-08 09:01:48
tavo min 5 kg yra daug! viskas cia gerai. as nuo 90 kg pradejau tai pradzioje irgi mazdaug po 1kg per savaite krito su 1 ,,stopu,, per menesi. dabar 77,2kg. mano tikslas 65kg,, bus kaip tik sveiko svorio zonos vidurys, to ir siekiu. rasyk,kaip sekasi ir linkiu istvermes!(irgi 170cm...)
2015-10-08 16:46:07
o čia jau kuriuo kampu pažiūrėsi :) norai pasiekti greitų ir užtikrintų rezultatų visada išlieka, kad ir protas sako jog to nebūna :) kaip matau tu čia nuo birželio pabaigos, vėliau svoris pradėjo kristi greičiau? :) ačiū, jos man tikrai reikia :)
2015-10-08 20:02:32
viskas bus gerai. svorio kritimo tempai lygtai suletejo, bet dar anksti daryti isvadas, sias 2 savaites miegojau po3-4 val, salia darbo turejau bedu, streso uzteko.po savaites turesiu kelias dienas atostogu, tikiuosi , kad viskas gris i vezes. o nuo mitybos plano nenukrypstu, kazkaip isivaziavau taip, kad ne nejauciu, kad cia ,,dieta,,.
ai, LInute, negalvok, daryk... ir man norisi ,,greiciau,, bet kantrybes mums visom reikia. uzsiimk kuo kitu ir tiek...
2015-10-10 15:23:00
iš tiesų ir aš jau baigiu priprasti :) atrodo normalu valgyti tokį maistą ir seilės jau nesikaupia žiūrint į didkepsnį :))
Ačiū už patarimus
2015-10-21 16:22:33
Tikrai reiktų "170 cm" klubo :) Aš irgi iš tų, standartinių lietuvaičių :) Man atrodo, kad -5kg - išties nemažai. Jau turėtų matytis.
Pati pradėjau gegužės vidury. Ramiai, lėtai, su paklydimais per komandiruotes ir atostogas ir labai savęs nespausdama, jau nuridenau 8 kg (nuo 76kg). Norėčiau kokių 62kg, o tada jau žiūrėsim... Bet kaifas nerealus nusipirkti džinsus ir girdėti, kad "oooo... o kur mūsų senoji Greipfruktė dingo?" :)
LinuteO, linkiu sėkmės!!!
2015-10-25 20:25:33
Smagu skaityti, kad Jums sekasi! :) Ar sunku buvo, kol pripratote prie tokios mitybos?
Aš irgi beveik prie tų prisidedu, kur 1.70 m, tačiau plius 2 cm :)
Pati pradėjau 83 kg būdama, dabar trys savaitės praėjo, sveriu tik 81 kg, mažai atrodo, kad numečiau per tris savaites, šiek tiek liūdžiu, bet per šią savaitę žadu pasitempti! :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS