Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Mano pradžia - 60 kg
2015-11-02 17:14:26
Ačiū labai, Leliumai, už tai, kad išsamiai viską paaiškinai :) Šiek tiek nusiraminau :) Tiesiog kaip ir sakiau buvo liūdna kaip dauguma giriasi, kad apimtys mažėja, o man jos atrodo užstrigusios :( Svoris man nebuvo esmė, nes ir su 60 kg jaučiuosi gerai :)
2015-11-02 17:17:39
man labai keistai pasirode kai as pamaciau tavo Lady rezultatus(ismatavimus) kur pradzioj kelei, nes realiai labai panasus kaip mano kai kur tavo maziau kai kur mano, ir ugis panasus, tik kas keisciausia kad svoris skiriasi virs 10 kg, pas mane daugiau:) krutines apimtis vienintelis ryskesnis skirtumas, nors as tikrai negaliu pasigirti didele krutine:D nu as zinau kad raumenys daugiau sveria bet vistiek kazkaip keistai labai man:D
2015-11-02 17:18:46
Agne, pabandysiu kitaip maitintis, gal ir tavo tiesa ;) Parašiau prie to paties dietologei, tai jinai mane nuramino, kad viskas gerai. Tiesiog visų mūsų organizmas skirtingai reaguoja..
2015-11-02 17:24:53
VAIDA&, man irgi kartais keistai atrodo tie visi išmatavimai ir svoriai. Šiandien pati perskaičiau straipsnį kaip viena moteris sverdama 9 kg daugiau nei aš džiaugiasi, kad telpa į 38 dydį, tai galvoju kažkas čia ne taip, ypač kaip pamačiau jos nuotraukas. Nes esu tikrai lieknesnė. O pati džinsų perku 40/42 dydį.
http://www.moteris.lt/lieknek/nuo-42-dydzio-iki-38-vos-per-tris-savaites.d?id=69441144
2015-11-02 17:49:47
taigi va ir man keistai pasirode, nu zodziu dar daug ka mums reikia cia issiaiskinti as dar tik antra sav cia, tai kolkas gilimu zinias:)
2015-11-02 19:12:50
Be panikos :)))
Pirma, susiradus internete drabužių dydžių lenteles paaiškėtų, kad straipsnelio herojė sulieknėjo iki 40 dydžio (skambios antraštės labiau vilioja, ar ne?). Antra, jei žmogaus dydis, tarkim, 40, tai natūralu, kad pasitaikys, jog kai kurie konkretūs drabužiai geriausiai tiks 38 ar 42 dydžio, nors didžioji dalis garderobo ir bus 40 dydžio.

Dėl matmenų ir svorio. Kūno sudėties (kaulai, raumenys, riebalai, vanduo) proporcijos pas skirtingus žmonės skiriasi, tad ir būna taip, kad panašaus ūgio panašių matmenų žmonės gana skirtingai sveria.
2015-11-02 19:41:07
Leliumai, tikra šnipė esi, viską greitai išsiaiškini ;) Taigi taip ir išeina, kad tie visi dydžiai dar ne viską pasako...
Vaida&, vadinasi nereikia jaudintis dėl svorio jeigu sverdama daugiau vistiek atrodai kaip 60 kg sverdama ;) Argi ne pliusas ;)
Ačiū už palaikymą!!!!
2015-11-02 19:50:16
Leliumai sugeba ir tarp eiluciu perskaityti, mums ji cia tikras lobis!
2015-11-02 20:34:54
Merginos, nedaug trūksta, kad padarytumėt išvadą, kad mano vyras vedęs raganą :)))))))
2015-11-02 20:43:06
Mano vyras vedes ragana, taviskiui nebeliko
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS