Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Mano pradžia - 60 kg
2015-10-27 12:22:08
Oj tikiuosi, kad taip ir yra.. Tikiuosi, kad ne skysciu saskaita jie krenta...

Kagi siandien buvo kazkokia katastrofiska naktis.. negalejau miegoti po vakaryksciu pietu.. Jau net nekalbu, kad praleidau vakariene...
Pietums turejau - Darzoviu troskini su vistiena. Su parasytomis tomis porcijomis per 3 kartus tik iveikiau ta kieki.. ir rezultatas, jau aiskus..
Kazkaip jauciu reikes perziureti savo pietu meniu, nes pastebejau, kad tos porcijos yra labai dideles.. Jau tada geriau maziau, bet kaloringiau.. Kokie jusu pastebejimai apie tai?
2015-10-27 14:50:54
Mano pastebėjimai panašūs. Kai kurios porcijos tikrai labai didelės, kad aš dažniausiai įsidedu, bet net neįveikiu.. Nes aš einu pirtauti, o paskui vėl dirbti, tai per kelis kartus neišeina valgyti. Tai tikrai buna, kad net nesuvartoju tu kalorijų kurias norėčiau. Dėl to, aš pvz, kartais pasidarau mažesnę porciją, bet "įdedu" daugiau kalorijų. Pvz. šiandien turėjau valgyti vištieną su daržovėm. Tai aš tą vištieną pasitroškinau su liesu jogurtu ir šaukštu garstyčių :) tai pasidinu biski tą kaloringumą, o mėsos vietoj 200 g dedu 150 g :)
2015-10-27 16:10:54
Kazkaip keista, nes pagal ideja dietologe turetu sudaryti kazkoki plana, nes keiciantis svoriui ir traukiantis skrandziui tokiu porciju normaliai zmogus juk nebesuvalgo..
O mes kaip pradedam ekperimentuoti ir savaip gamintis, tai gaunasi vel kitas rezultatas.. Ypac kaip svoris nera didelis, o tu net tu 1200 kcal nesuvartoji per diena arba tada suvartoji per daug..
2015-10-27 16:13:24
Siandien pridariau pakeitimu valgiarastyje ir parasiau dietologei, ziuresiu ka jinai atrasys. Labai idomu kaip jusu, tos kurios zengia per 60 kg riba atrodo savaites valgiarastis...
2015-10-27 17:02:35
Taigi gavau atsakyma, kad viskas gerai su mano pakeistu valgiarasciu, taigi parasysiu kaip maitinsiuosi artimiausiu metu :)

Pirmadienis:
Avižų košė su slyvomis
Tunas savo sultyse
Makaronai su vištienos krūtinėle
Žemaitijos kefyro gėrimas
Varškė su džiovintomis slyvomis
2015-10-27 17:03:47
Antradienis:
Avižų košė su mėlynėmis
Pomelo greipfrutas (skiltelėmis)
Troškintos daržovės su avinžirniais
Pomidorų ir grūdėtos varškės salotos
2015-10-27 17:05:05
Trečiadienis:
Jogurtas su šilauogėmis
Pomelo greipfrutas (skiltelėmis)
Grikiai su lašiša
Lašiša įdaryti kiaušiniai
2015-10-27 17:06:12
Ketvirtadienis:
Avižinių dribsnių košė su obuoliais ir cinamonu
Bananai
Lašiša kepta su daržovėmis
Baltagūžių kopūstų sriuba
Varškė su džiovintomis slyvomis
2015-10-27 17:07:18
Penktadienis:
Lašiša įdaryti kiaušiniai
Bananai
Kepta vištienos file su daržovėmis
Graikiškos salotos
2015-10-27 17:07:43
Šeštadienis mano Lucky day :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS