Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Mano pradžia - 60 kg
2015-10-23 15:30:39
O realiai, manau, liekniejimas normalus tol, kol jis neokupuoja visų žmogaus minčių, kol žmogus toliau gyvena įvairiapusį savo gyvenimą - ir su tikslais iš kitų sferų, ir su džiaugsmais :)
2015-10-23 16:16:32
Taip, dabar tas lieknejimas kaip mada pasidariusi.. Kiekvienas turi susivokti kodel siekia suliekneti, ar del kitu, ar del saves.. o gal liekneti visai nereikia, tik stangrinti kuna..
Kazkaip daznai perskaitau, kad moterys sveriancios 90-100 kg nori suliekneti iki 60 kg, o tos kurios sveria 60 kg ir vel nori liekneti iki 55 kg.. uzburtas ratas...
Svarbiausia tikriausiai sveikai jaustis ir nesikelti nenormaliu tikslu.. Reikia juk atsizvelgti, i ugi, amziu, fizini aktyvuma....
2015-10-23 18:12:57
Siandien paskaitinejau foruma ir uzmaciau Leliumai, kad buvote uzvedusi tema ka valgote per savaite. Iskilo klausimas, o jus priespieciu ir pavakariu nevalgote?
2015-10-23 21:54:05
Kadangi su priešpiečiams ir pavakariais paprasčiausia, jų neįtraukiau į diskusiją. Valgau :) Priešpiečiams vaisiai, pavakariams - daržovės. Dabartiniame meniu išimtis tik vieną dieną: pavakariams lengvai sūdyta lašiša, tačiau vakarienei tada daržovės (sriuba).
2015-10-24 07:29:27
Lady ir hh, dziaugiuos, kad mastote. manau, kad nusikudinimas zemiau kmi lygio jums negresia, nes jau dabar ijungete,,stop,, saunuoles! sekmes dailinant figura, labai ir nuotrauku noretus pamatyt, ar pazadat idet i FB?
2015-10-24 10:58:59
Piesinys, del nuotrauku tikrai nenoriu zadeti, nesu FB myletoja :))
Taigi siandien mano Lucky day, ryta kaip visada pradedu su avizine kose su vaisiais ir kava su pienu ir kokosu cukrumi. Niam niam <3
Pries pusrycius pasisveriau per 2 sav. nukrito dar 300 g. Taigi dabar rezultatas - 59.4 kg. Vis nenori man is tos 59 ribos pajudeti svoris :(
2015-10-24 11:02:04
P.s Apimtis matuojuosi kas 2 sav. ir keliu nuotraukas i sistema, kaip rekomenduojama kilo.lt
2015-10-26 14:44:25
Lady, panašu, kad dabar esame toj pačioj situacijoj. Kartu prisijungėm, sveriam labai panašiai. Manau, kad viskas gerai :)
2015-10-26 16:52:25
Agne, mane liudina, kad svoris keliais simtais gramu nukrenta, o apimtys visai nemazeja, nors viska darau pagal programa :( Uzsispyres organizmas ziuriu pas mane :D
2015-10-27 09:34:57
Na, reikškiasi tie gramai nukrenta nuo visus po labai nedaug, bet jų vistiek NE-BE-LIE-KA! O tai jau yra, nes po truputį ir apimtys pradės keistis :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS