Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Mano pradžia - 60 kg
2015-10-22 22:40:28
Hh, o kiek paciai metu? Dabar skaitau ka parasei ir ziuriu i save, ir galvoju niekada taip nesijauciau, visa blogybe buvo, kad nebetelpu i nesiotus rubus :))
Jeigu draugas pagal aprasyma svere 10 kg maziau, tai jis - 53 kg, tai irgi kazkaip distrofiskai???

2015-10-23 07:42:50
hh, kaip Tu paaugai savo vidumi! Nuostabu :) Žmogų, kuris žiūrės viena kryptimi, o ne tik į Tavo figūrą, tikrai dar sutiksi ;) Čia taip pat tereikia laiko... ;)
2015-10-23 11:20:22
Pritariu, Leliumai :)
2015-10-23 11:21:59
Mergaites, dar iskilo toks klausimas ar jums taip irgi buvo... Pradejau gerti nustatyta kieki vandens ir siaubingai pradejo dziuti burna ir lupos..
2015-10-23 13:36:13
labai ačiū jums. man 32.

dėl vandens - kai negeri, visai nenori, kai pradedi daug gert - pradedi dar daugiau norėt, man kažkaip taip buvo. dėl džiuvimo negaliu pasakyt.

(o draugas, taip - ganėtinai distrofiškas buvo. sakydavo - "nešiočiau savo moterį, jei tik pakelčiau". bet gana čia tų asmeninių istorijų)
2015-10-23 14:21:27
Gerai, kad ir neliko jo jusu gyvenime ;) Nes is tokiu vyru gero ir gali nelaukti, tik paciai kompleksus ivaro, nors patys daugiausia yra uzsikompleksave...
2015-10-23 14:46:11
Su vandeniu man tas pats. Aš anksčiau galėdavau nė lašo per dieną neišgert ir nereikėdavo. O dabar aš vis noriu ir noriu gerti, troškulys kankina, net naktį jei prabundu būtinai turiu atsigerti :)
2015-10-23 14:55:37
O taip, Agne, pazistamas jausmas :)) Dar prie to paties ir tualeto durys neuzsidaro :))) Net kartais varginti pradeda :D
2015-10-23 14:59:48
aš tai galvoju, iki kiek norėt numest yra normalu, o kur jau psichologinė problema. susitariau su draugėm, kad jei numesiu iki 54, bet sakysiu, kad dar stora, įspėtų mane, kad čia jau negerai.
2015-10-23 15:21:17
Buvo kada tai Piešinys savo temoj "normatyvus" surašiusi.
Idealiu teoriniu atveju KMI neturėtų būti mažesnis nei 18,5.
O siektinas kūno riebalų procentas moterims 21-24%.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS