Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Mano pradžia - 60 kg
2016-01-04 08:52:01
na, man buvo taip: pirmus mėnesius net nekėliau sau tikslų, nespaudžiau savęs, kad ką numesčiau, tiesiog nusprendžiau, kad va dabar tokia mano mityba ir džiaugiausi pagerėjusia sveikata. valgiau labai sistemingai, buvo gan sunku. nebuvau apsėsta valgymo priežiūros manijos. kcal buvo 1200, kai buvau pratusi kimšti bet ką, tai buvo man mažokai. bet tai buvo ir įdomi patirtis. kažkokia lengva manija prasidėjo pastaruosius porą mėnesių. supratau, kad laai malonu kontroliuoti, ką valgau, kad kiekvieną rytą turi būti 100g mažiau, ir kad labai jau daug laiko praleidžiu kilo.lt, tiesiog dėliodama savo maisto planus. šiaip man su valia prastokai, bet va kad ir siaubingai norisi pyragų, atsisakau. aš irgi buvau nusistačius ribą. jei jau pradėjau nuo 62, norėjau numesti iki 58, kas atrodė misija neįmanoma. tada numečiau iki 55, galvojau - 54 riba. jei tada dar atrodysiu sau stora, manysiu, kad čia anoreksija. dabar sveriu 52.8: a) dar matau, kur galiu numest; b) nenoriu priaugti atgal nė gramo. jaučiuosi gerai, valgau sistemingai, bet kiek ir nerimauju, ar čia ok ar ne ok.
2016-01-04 08:53:41
Mojuk, o ką tu darysi? ar ketini laikytis kilo.lt programos?
2016-01-04 08:59:22
Sveiki, mano pradžia: sveriu 65,5, ugis 168 cm :) Tikslas 54 kg ir nė gramo atgal :) Probleminės vietos, šlaunys, pilvas ir šonai.
Ketinu laikytis plano sudaryto dietologės, o kaip seksis bus matyt vėliau.
Manau, kad sunkoka, nes nelabai mėgstu tuną bei visokias košes... ir Vakarienės aišku mažoka man bent jau.. :D Pradedu nuo šiandien :)
2016-01-04 14:24:40
HH, pati atsakei i savo zinute, "jei maziau nei 54 kg, anoreksija". Jei dar jautiesi stora, ar siaip truksta demesio, kreipkis i psichologa kol nevelu. Jei nori tureti grazia figura, geriau sportuok, o ne numetinek paskutinius gramus riebalu, nes tuoj ir odos noresi atsikratyti, kad liktu tik kaulai.
2016-01-04 15:29:55
aš sportuoju. pas psichologę vaikštau. :) ji sakė, kad anoreksija būdas jausti, jog kontroliuoji gyvenimą, kai kitose srityse nekontroliuoji :)

bet realiai tai taip: aš visada jaučiausi stora. aplink mane visada buvo lieknos merginos. va, dirbu dabar bibliotekoje - visos lieknos aplinkui. ir jos tiesiog normalios, o aš buvau visada nenormali. nors gal tik šiek tiek apkūnesnė buvau. ir dabar yra tas jausmas, kad aš irgi normali.

ir niekas nesako, kad kažkaip būčiau per kūda (išskyrus šeimą, bet ten visi labai stambūs, mama sveria 90 kg). tai nežinau. kol kas esu sau tokia ok. kcal kiekis man yra padidintas, kad svoris nekristų. tai gal ok.
2016-01-04 18:43:47
Teoriskai kcal kieki galima padidinti ir iki 4000 kcal, bet ar tai vyksta praktiskai? Jei jauti malonuma is svorio kritimo ir toliau ir nenori ne gramo priaugti, praktiskai turetu buti noras atsisakyti riebesnio maisto, t.y. daugiau kaloriju, o tai realiai priveda prie tu paciu 1200 kcal. Ar keiti produktus i maziau kaloringus, pvz.: recepte parasyta grietinele, tu dedi jogurta, recepte parasyta aliejus, tu dedi citrina ir pan.? Ka valgai per lucky day?
http://www.pasveik.lt/lt/naujausi-medicinos-straipsniai/anoreksija-kodel-as-nevalgau/33228
2016-01-04 19:09:14
Geras Noros linkas, straipsnyje yra viskas, kas reikalinga. Tikekimes, kad turincios si sutrikima save atpazins ir ras budu islipti is sios bedos.
Paskaicius visus postus, dar karta isitikinau, kaip sunku matant problema is salies pasakyti tai itikinamai adresatui. Tikrai, nepasakysi kitam -mesk svori, esi per stora, ar nustok mesti svori esi per kuda. Tik pats zmogus turi jausti, kad pakliuvo i nesveika situacija ir ieskoti iseities. Kol jis pats to nesupras, gali visas pasaulis choru giedoti ta pacia daina- pro viena ausi ieis, pro kita iseis.
Pozityvu tai, kad zmones pasakojasi. Forumas -kaip veidrodis, gali jame pamatyti save. Jei tik atidziai ziuresi.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS