Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Mano pradžia - 60 kg
2015-12-07 18:10:47
Leliumai, aciu uz patarima, bet jau tai dariau n kartu. Tikriausiai jau net nusibodau dietologei :)) Bet tam cia ir esu, kad zinociau visus principus ir kodel praktiskai stoviu vietoje.
2015-12-08 09:45:40
Va tau Lady ir atsakymas, svoris jusu toks pat, o ismatavimai skiriasi, ar zinai ka tai reiskia? Ogi, kad norint juos sumazinti reikia sportuoti :) O geriausia kuna dailina sportas su svarmenimis :) Organizmas tikrai neatiduos taip lengvai tu kg, nes paprasciausiai nebera is kur. Tavo svoris labai sveikas ir ji mazinti gali tik prievartaujant organizma (greiciausiai jis jau net ijunges apsaugos nuo bado rezima, apie tai skaiciau Andriaus knygoje). Todel geriausia iseitis apkrauti ji didesniu kruviu :)
2015-12-08 14:15:04
cha, šiandien pirmą kartą gavau velnių iš dietologės. rašo - kas ne taip, kodėl nekrenta svoris 3 savaites? mano kmi 19. aš galvoju, gal jau man ok. ir nereikia mest.
2015-12-08 14:19:03
Tai aisku, kad jau gana, juk 18,5 jau trukumas svorio
2015-12-08 15:56:12
Reikes pereiti prie svoriu tikriausiai, nes su mityba nebezinau ka cia galima isspausti dar..

O, Hh, zinoma sustok, kam rupi tie tavo skaiciai svarstyklese, svarbu kaip pati atrodai ir jautiesi ;)
2015-12-08 15:56:57
Pereik prie kito plano, kaip islaikyti esama svori ;)
2015-12-08 20:15:57
va skaitau visa tai ir galvoju, kisti savo trigrasi ar ne. bet turbut neiskesiu...nepykit, kas skaitysit, juk bandom cia viskuo dalintis, bet tikrai parasysiu, ka galvoju.
mano galva tokiu postu neturetu apskritai buti- tai, kad jie atsiranda yra didziausias kilo projekto trukumas.
Imam nauja kliente(hipotetine, neprisitaikykite sau!) -jauna, liekna mergina. Pamasto, kad jai reikia numesti n kg. Ir gauna ji standartine programa- be jokios analizes ar jai apskritai ta svori reikia mesti-ir kankinasi cia ne viena ir ne dvi. lyg sportuoja lyg ir ne, ir patenka zmogus i beda, is kurios neislipa. nebezino, ka daro blogai. ir-blogiausia- gadina savo sveikata.
kai as cia prisijungiau,perskaiciau visa foruma. radau maziausiai 3 ligos istorijas. apie tai parasiau kilo- kadangi,kaip jau jus issiaiskinote, esu medike, tyleti negalejau. ats buvo- kad jie- uz sveika svorio metima... taigi -SVEIKA, bet kur kriterijai?
atsakyma radau Ilkos knygoje- pazodziui nepacituosiu, bet esme ta, kad kiekvienas sprendzia, ko jis nori ir ka del to yra pasiryzes paaukoti. Jei kazkam tie kg/cm yra tokie svarbus, kad rizikuoja savo sveikata- tai tik to zmogaus sprendimas.

Lady atveju- kiek atsimenu, ji ir pries kilo TEISINGAI maitinos, nevalge slamsto. tos nedideles mitybos korekcijos yra tokios nedideles,kad nevaidina beveik jokio vaidmens tuose pokyciuose,kokiu ji noretu. Ar bereikia stebetis, kad jos upas krenta?
ir mes visos daliname patarimus( ir as...) bet juk tai turetu daryti kilo komanda. pirmiausia ivertinti, ar jai apskritai reikia keisti mityba, o gal uztektu geros sporto programos?

cia galeciau rasyt be pabaigos, nes tai neissemiama tema...

jei nesutinkat su manim- rasykit, nes tik pasigincyje kartu, surasim, kur tas auksinis grudas.
2015-12-08 21:01:33
Visiškai pritariu, Piešiniui! O kas čia ,,velnių iš dietologės, kodėl svoris nekrenta tris savaites" su 19 KMI ?? Man visai nesuvokiama. Ačiū Piešiny, kad nesi abejinga.
2015-12-09 09:55:33
Perskaiciau visas hh zinutes ir mano nuomone jau per daug inikai i ta kudejima. Pradzioje buvo minima, kad visada jauteisi stora, o dabar dar vis jautiesi? Pradejai su 21,8 KMI, o tai visiskai normalus svoris. 10.22 diena 1,70 m ugiu apimtys buvo 84-60-87 ir dar to maza. 11.17 diena paprasei pakeisti valgiarasti i griezta (kokiu tikslu?). Negana to receptuose keiti greitine, alieju ir kt. riebalus, tai is kur kunas gauna riebalu? Jei patiekalas 200 kcal ir jame yra grietines, tai ja pekeistus lieka max 170, o jei dar nuo pietu nuimi riebalus, tai dar minus 50-100, tai max realus kaloriju suvartojimas 1030-1100 kcal esant 1,7 m ugio? Kilo sistema yra daugmaz automatizuota ir jei zmogaus tiksluose irasytas tikslas numesti svori ir jis nekrenta 3 savaites, siunciami automatiniai pranesimai ir klausiama kas atsitiko. As budama 1,6 m ugio ir sverdama 55,9 kg jau kartais pasijuntu kuda, ir mano apimtys 85-66-90, tad dar nuo pilvo tikrai turiu ka numesti, bet jau dabar mastau ne apie kg o apie formas, sunkinu sporto programa, kad netapciau pakaba. O ar tavo dar tikslas numesti svorio????????
2015-12-09 12:22:16
laba, šian svėriau 54 (kmi 18.75). žiūrėjau į veidrodį kurį laiką ir bandžiau suprasti, ar aš ok, ar ne ok. jaučiuosi labai gerai. apimtys 85 - 58 - 87. nusifotkinau, įdėjau foto, gavau komentarą, kad gal nereikia mest riebalų, o verta stiprinti raumenų tonusą. šiaip tai labai "addictive". yra kažkoks nenormalus malonumas, kai tie skaičiai mažėja. ir aš viską valgau pagal kilo.lt, o savaitgaliais - pyragėlius ir picas. ir vat nežinau, kada tai jau psichologinė problema. bet žmonės labai nesimėto komplimentais, kad aš "sukūdus". pvz., draugės sako: "tu niekada nebuvai stora, nematau jokio skirtumo", vaikinas sako "man tu visada graži, nematau jokio skirtumo". ir aš galvoju, ar man čia reikia, kad kas iš šono pagirtų, ar ką... nžn, kažkaip pati nežinau apie ką čia. bet manau taip: jaučiuosi gerai, valgau visą laiką, nebadauju. reikia tik daugiau sportuoti. ir mažiau norėti meilės iš aplinkinių :))))
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS