Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Mano pradžia - 60 kg
2015-11-26 20:04:18
Nora, žinok būdavo labai silpna vasarą, kai daug sportuodavau. kone nualpau salėj. dabar tai tikrai ne silpna. bet toks - tempia vakare ko saldaus. gal man ruduo, trūksta meilės-saulės-šokolado... ir šiaip pvz labai plaukai pradėjo slinkt, gal rimtai kažko trūksta.
2015-11-27 16:21:24
Hh, per mazai gal vaisiu valgai, nes man dietologe del vaisiu buvo parasiusi, kad jeigu sumazini mityboje vaisiu, tada patraukia prie tu "saldaus" blogesniu variantu kaip pvz. sokolado ;)
2015-11-27 16:22:28
Kad truksta tai tikrai truksta, man irgi buvo prasidejes rudeninis plauku slinkimas, dabar siek tiek apmazejes, bet vistiek slenka :(
2015-11-28 15:26:58
Esu kazkur skaiciusi, jei norisi saldaus, truksta gliukozes, tada reikia valgyti daugiau vaisiu. O as pradedu itarti, kad man butent pavalgius vaisiu atsiranda tas silpnumas... gali buti, kad cukraus kiekis kraujyje pakyla, o po to staigiai krenta. Na bet dabar stebesiu atidziai kada pasireiskia.
2015-11-29 02:27:04
O norejau paklausti ar kuri is ju pries pradedant laikytis dietos buvote pasidariusi kraujo tyrimus ar besilaikant dietos?
2015-11-29 02:33:58
Pamiršau parašyti apie rezultatus. Tai visos apimtys liko taip pat tik šią savaitę dar + 500g. Nežinau ar čia juoktis ar verkti.. Pirmą mėnesį krito svoris, dabar viskas atgal eina..
2015-11-29 07:54:15
Lady, kodel nemiegi? Jei ka nors sventi, suprantama, bet jei siaip nesimiega-tai gali buti paaiskinimas, kodel svoris susilaiko. Tai jau mes visos cia atradom- geras miegas svarbu.
Galiu isivaizuoti, kad tau nuotaika krenta, nes nematai ka noretum matyti. Tavo atveju remtis vien tik svarstykliu parodymais yra labai netikslu ir klaidinama- nes svoris ir taip nera didelis, vadinasi ta ,,judejimo,, marza yra labai maza ir tie svyravimai gali buti fiziologiniai. As manau kad tavo atveju butu kur kas tiksliau matuoti kuno sudeti- kiek turi riebalu/raumenu ir pan ir tuo remtis.
Kraujo tyrima as esu dariusi pacioje pradzioje, bet ne del kilo-tai buvo paprasciausiai profilaktinis tyrimas del galimu sirdies ligu- seimoje yra polinkis o ir mano virssvoris buvo rizikos zona. Tyrimai buvo geri.
Lady, labai nenusimink, bet tavo vietoj atlikciau gerus namu darbus-butinai issitirciau savo kuno sudeti, kad suprasciau, ar apskritai yra kam ,,kristi,, pasidaryciau bendra kraujo tyrima (kuris greiciausiai nieko neparodytu, bet nuramintu, kad pvz nera anemijos) perziureciau savo mityba vien tam, kad suprasti, ar ji apskritai yra sveika ir didziausia demesi skirciau sportui su svoriais- ju pagalba galetum suformuoti fitneso bikinio figura, Visi kiti eksperimentai gali tau sugadinti sveikata, ko manau tikrai nenoretum.
2015-11-30 10:59:38
Su miegu viskas gerai, savaitgalis, tai teko velai grizti is sveciu ;)
Planuoju grizti ant svenciu i Lietuva, tai teks pasidaryti tyrimus. Bet ir apimtys sunkiai mazeja, tai tas svoris nzn kodel jis cia taip pradejo ataugineti. Pikta, nes kaip bebutu save riboji, o rezultatu nera...
2015-12-02 10:01:46
Lady, kaip laikaisi?
2015-12-02 13:11:46
Hh, taip pat.. Susirasinejau su dietologe, tai vel siule laukti.. Sake, mazinti man kaloriju tikrai nebegalima, o kito pasiulymo neturejo. Sake, su tokia mano mityba isvis iki 50 kg svoris gali kristi.. kazkaip man tai neveikia.. Kas liecia kilo.lt receptus, visus ir daugiau galima rasti nemokamai - Valgau be sazines grauzimo - FB grupeje :) Tai cia kaip kuri sake, gerai kaip zino ka valgo, tai ten irgi yra suskaiciuota kiek kaloriju kiekvienas receptas yra ir dar pateikta tiksliau..
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS