Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Mano pradžia - 60 kg
2015-11-21 22:21:51
Oi Lady diskusijose aš dalyvauju jau beveik metus :-). Mano temai "Man pavyks :-)" bus greit metukai :-).
Vienos merginos ateina čia, užsiveda temą, spėju pasveikinti, o jos..... pranyksta.
Taigi dabar pastebiu, paskaitinėju ir jei matau, kad nežada pranykti įsijungiu į diskusijas :-).
Sveikinu Lady, atrodo, kas tu nežadi greit pranykti ir uoliai sieki savo tikslo :-).
2015-11-22 02:36:58
Nezinau, nes kolkas mane rezultatai demotyvuoja :( Nesuprantu, pas mane pagal dietologe daug pieno produktu buna per savaite, tai gal cia visa esme????
Čihita, parasyk cia savo duomenis, kad visos butume susipazinusios ;)
2015-11-24 09:37:30
Lady, nemazink nieko, valgyk viska kas parasyta. Kartais butent atsisakymas vieno maitinimosi ir buna ta priezastis. Jau ir taip kunas negauna daug kaloriju, o kai dar sumazini, jis ijungia bado rezima. Be to maisto praleidimas sukelia organizmui soka ir jis nezino kada gaus kita doze, todel kaupia viska ka gauna.
Kitas dalykas, neatsisakyk esanciu riebalu, tas rutuliukas yra neveltui, kunas turi gauti visko. Be to kai kurie vitaminai butent isisavinami tik naudojant riebalus. Mano svorio stopas issijudino butent padidinus porcijas (nieko nesveriau ir imdavau viska is akies, pietums jokiu ryziu ar grikiu, vakare tik varskes 200 g),pajauciau net, kad nuo tokio maitinimosi truksta energijos. I salotas itraukiau riesutu (jei ta diena sportuoju), mesa valgau su ryziais ir darzovemis, vakare didelis kiekis darzoviu su tunu, ar varskes 300 g maziausiai.
2015-11-24 11:31:04
As irgi taip, Nora, galvoju. Parasiau dietologei, ziuresiu ka atrasys.
2015-11-24 18:47:46
Siek tiek koregavo valgiarasti, vietoje kokteiliu pusryciams idejo avizine kose. o siaip jokiu daugiau naujoviu, pasirodo pati puikiai moku susidelioti, tik rezultatai neaiskus :)))
2015-11-24 22:47:35
Nora, kažkaip daug tu valgai. gal kalorijų kiekis didesnis negu 1200? mane po ilgo laiko pradėjo badas kankinti.suvalgiau vakarienei savo pusryčius... gal čia pasekmė to, kad leidi savaitgalį su šeima, kur didžiuliai kiekiai maisto ir organizmas nebenori grįžt prie asketiško režimo... :(
2015-11-25 10:11:12
hh, cia ir yra esme, kad svarbiausia nenumazinti tu porciju. Jei as sportuoju, man reikia energijos ir 1200 kcal man maza, be to mano diena trunka 17-18 val. tad jeigu sportuoju valgau daugiau. Mes abi cia jau panasiai tiek pat laiko, ar tau nebuna silpna nuo 1200 kcal? Ar uztenka jegu sportuoti?
2015-11-25 14:43:17
O kaip dietologe i tokius padidintus kiekius reaguoja?
As sportuoju ir vartoju 1200 kcal.
2015-11-25 16:07:46
Tu esi dar tik menuo cia, organizmas nepriprates dar prie 1200 kcal, taciau po 5 menesiu dazniausiai priprantama, o mazinti kaloriju nebera kur. Is pradziu valgydavau gal net maziau, be jokiu riebalu ir jokiu ryziu prie mesos, bet valgant vien darzoves man silpna jau ir pati pasididinau normas, svoris vel krenta,
2015-11-26 12:12:29
Pataisysiu, jau beveik 2 men :) Svarbiausia suprasti matomai savo organizma, as dar tik mokausi :) Svarbiausia, kad tavo rezultatai kalba patys uz save :) Kitoms gal toks padidintas kiekis butu ne i nauda, o pas tave organizmas teigiamai reaguoja ;)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS