Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Mano pradžia - 60 kg
2015-11-20 11:31:58
Isvada, Agne, sportuok namie :D Negaisi laiko persirengimams ir kazkur vaziavimui ;)
2015-11-20 11:36:14
Nera ir man Agne paprasta :) Jei nebutu sporto sale pakeliui i namus, tai irgi atrasciau kruva pasiteisinimu, kad nereiktu sportuoti :) Isvaziuoju i darba 7 val., griztu 17 val., jei i sporto sale uzsuku, tada 19 val. Lieka laiko tik valgyt pasidaryti rytdienai... Tad tos dienos kai po darbo griztu anksciau, atrodo kaip palaima.... Bet pasiziuri i sportuojanciu moteru nuotraukas ir supranti, kad norint kazka pasiekti, turi aukotis :)
2015-11-20 11:36:29
Teisingai, Hh, tuo labiau, kad tavo rezultatai puikus ;) As va sestadieniais valgiau tai ka noriu, o visa savaite laikausi plano be isimciu ir rezultate vistiek svoris nekrenta taip kaip pas tave :)) Ziuresiu ka svarstykles rodys rytoj, bet kazkaip dziaugsmu netrykstu siandien uzlipusi pasiziuret kas mazdaug manes laukia :D
2015-11-20 12:25:38
O toks klausimas - kaip jūs nusprendžiat savo apimčių tikslą? Aš, pavyzdžiui, neįsivaizduoju, kokių noriu, tiesiog noriu geriausių ir liekniausių :D
2015-11-20 13:02:47
As jau rasiau anksciau sioje temoje apie savo tikslus :) Pas mane nera konkreciu ismatavimu reikalavimo, tiesiog nuejusi i parduotuve noriu, kad vel visi 38 kelniu dydziai man tiktu laisvai kaip pries kelis metus :D As nekalbu, kad kai kuriu modeliu kelniu dydziai man tinka ir dabar 38, esam sioje temoje apie tai rase :)
2015-11-21 11:11:37
Sios savaites rezultatas po labiau saves ribojimo kaloringumo patiekalu atzvilgiu, bet po buvusios kaloringos Lucky day - +200 g. Dabar 58,9 kg :( Kazkaip liudna :( Skaitant, kad saziningai sportavau 3 kartus per savaite ir jokiu nusidejimu per savaite.. Sia savaite tik buvo 2 pavakariai kuriu atsisakiau.. Tai cia atvirksciai turetu kristi svoris :)
2015-11-21 11:42:22
dėl apimčių tikslų: aš turėjau tikslą numesti 2kg. man tai atrodė visiškai neįmanoma, kaip koks gyvenimo siekis. dabar, kai nukrito 7.3, manau, kad dar reikia numesti vieną kg ir tikrai pakaks ir orientuotis į sportą, ne į svorio mažinimą. bet aš žiūriu į kilo.lt kaip į naują gyvenimo būdą, kurio nė kiek nenoriu atsisakyti. vakar sukimšau burgerį ir poką čipsų, nes atvažiavo draugas aplankyti ir va taip padariau :) bet nenoriu taip daryti visada.

bet šiaip, Lady, aš nežinau, kodėl nekrenta svoris. aš prieš kilo.lt maitinausi siaubingai, tai gal organizmas drastiškai reaguoja į mitybos pasikeitimus. nes anksčiau buvo pica, burgeris, čipsai, šokoladas, kuo labiau į naktį, tuo geriau. gal tu ir taip normaliai maitinaisi? ką sako dietologė?

šiaip galvoju, kai pradėjau birželį, tai tikrai buvo kančia, badas, verkt norėjosi, kaip norėjosi valgyt. bet aš kažkokią super valią išlaužiau ir kenčiau nenormaliai. užtat organizmas visiškai persijungė į tokį tvarkingos mitybos režimą. daugiau jokios kančios, veikia kaip laikrodis.

Lady, o apimtys kinta?
2015-11-21 18:55:57
Sveikos merginos! Čia taip gražiai bendraujant, kad tik paskaitau ir neturiu ko pridurti :-).
Lady, nenusimink! Jeigu tavo sąžinė rami, tai tikrai nėra ko jaudintis :-). Gal tiesiog užsilaikė skysčiai, kitą sav, nukris dvigubai :-). Pamatysi, viskas bus gerai :-).
2015-11-21 21:28:10
Nebezinau, ka cia mazinti is mano valgiarascio.. Isvis vaisiu atsisakyti ar kosiu reikia.. bet neliks ka valgyti vien brokoliai ir morkos.. jau ir taip liudnas mano valgiarastis :( pasiziuriu pietu meniu, tai visur matau nereikalingus ingredientus: kokosu pienas, riebalai.. arba tada isvis kazkoks neskanus patiekalas.. zodziu.. uzpykau.. Apimciu sia savaite nesimatavau, tai nzn.. bet iki siol jos keitesi tikrai nezymiai.. sazine mano gal net per rami, matomai reikia sudrumsti :)) nes ziurejau Andriaus video youtube, kad yra tu dietu 2 variantai: laikytis dietos visa savaite ir tada viena diena sukciauti, arba nuolat kaitalioti, tai gal man tas budas tinkamesnis...
O del maisto, tai niekada to slamsto per daug nevalgiau. Mano mityba pasikeite nuo to kada buvau liekna ir dabar tik tuo, kad paskutiniu metu maziau judejau ir vakarais suvalgydavau saldziu vaisiu arba salotu su aliejumi, kas buvo mano klaida. Nes isivaizdavau, kad vaisius ar salotas vakare valgyti sveika...
2015-11-21 21:32:04
Labas, Čikita ;) Įsijunk į mūsų diskusijas, visada smagu išgirsti daugiau nuomonių ;) Man ir praeitą savaitę buvo +100 g, tai per 2 sav - +300 g. Tai kažkaip svoris auga.. Kažkas ne taip... O dietologės nuolat klausiu kaip kas, kad peržiūrėtų valgiaraštį, bet visada sako, kad viskas gerai.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS