Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Mano pradžia - 60 kg
2015-10-20 21:46:22
Hh, per kiek laiko jums nukrito iki tokio svorio? Įspūdingas apimčių sumažėjimas!!! Turėtų dabar pas jus būti 90-60-90 ;)
Ir jums pavyko visa tai pasiekti tik su kilo.lt mityba??

2015-10-20 21:51:43
Dėl mitybos pastebėjau, kad svarbu savęs neapsunkinti.. Po pirmos Lucky dienos, kad buvau grįžusi prie įprastos mitybos, labai organizmas sureagavo.. o kitą kartą jau žiūrėjau ką valgau ir viskas buvo gerai.. Nežinau kaip jums, bet man pietų porcijos atrodo labai didelės, suvalgau per kelis kartus ir jaučiuosi apsunkusi + kaip geri daug vandens..
2015-10-22 15:23:26
Antradienį pasikeitė mano sporto programa, prisidėjo dar viena treniruotė, nes jaučiau, kad galiu sportuoti dar papildomai vieną dieną :) Šiandien ketvirtadienis, o vis dar maudžia raumenukus po buvusios treniruotės :)) Toks skaudžiai malonus jausmas, nes jaučiu, kad pradėjau savo užmigusius raumenukus išjudinti :))
2015-10-22 16:07:49
Lady, kokia tu šaunuolė! ir kiek pas tave motyvacijos, kad net papildomą sporto dieną prisidėjai :)
2015-10-22 16:12:38
Skaičiau internete, kad jeigu nesi sportininkė iš prigimties :) tai pradėti reikia nuo mažiau, taigi turėjau 2 treniruotes per savaitę. Po jų pajaučiau, kad reikia kažko daugiau, tai gavau intensyvias mano kūnui treniruotes ir dėlto džiaugiuosi.. Nors judėti dabar sunku :))Šiandien turiu treniruotę, bet galvoju kaip čia pasielgus, nes baisiai maudžia tas užmigusias vietas :))
2015-10-22 17:25:02
lady, mano apimtys 84 - 60 - 87.

aš čia nuo birželio. per pirmą mėnesį svoris nukrito staigiai - 4 kg. o visą likusį laiką taip po mažiau negu kilogramas per mėnesį. bet aš visai nesportuoju (nuo rugsėjo; liepą - rugpjūtį sportavau). ir ne visai laikausi programos. t.y. 4 dienas laikausi, o 3 per savaitę dirbu kitame mieste ir labai sunku sistemingai maitintis. ypač todėl, kad aplinkiniai labai nepalaiko - ypač mama. (visą laiką sako, kad susirgsiu nuo "tų ten daržovių" (aiškumo dėlei - aš valgau viską, ir taip kaip subalansavo dietologė - ir mėsą, ir kiaušinius ir pieno produktus) (tai deda visas pastangas primaitinti kokių pyragų ir kuo labiau į naktį, tuo geriau)).

tai taip - tik su kilo.lt pagalba. ir mane labai nustebino, kad nėra jokio stebuklo, jokių magiškų piliulių - reikia tik susitvarkyti mitybą.
2015-10-22 18:45:14
Taigi esu po treniruotes :) Nors ir kaip skaudejo raumenis, bet pasimankstinusi jauciuosi geriau nei pries treniruote :D Neisivaizduoju kas bus su manim rytoj, bet tikiuosi viskas gerai :)))
Skaitau dabar Hh, jusu figura kaip modelio!!!! Zaviuosi!!!!
2015-10-22 19:24:26
hh, kartais požiūrio pasikeitimui reikia laiko. Dabar Tavęs mama nepalaiko, bet galbūt po kurio laiko pyragai liks tik šventėms ar sekmadieniams, o kitomis dienomis valgysite tai, kas dabar įprasta tik Tau.

O Tavo pasiekimai įspūdingi! Skaičiai išduoda pasiekus gražią liekną figūrą :) O koks buvo startas, su kokiais kg ir cm pradėjai?
2015-10-22 20:18:56
pradėjau 63 kg. visada jaučiausi labai stora (ūgis 170), ir atrodė, kad dėl visko gyvenime kaltas svoris... nesąmonė, žinoma, bet žodžiu. apimtys buvo: per klubus 100, per liemenį 70. vaikinas sakydavo - tu tokia venera, reiktų tau pasportuoti. prieš tai buvęs ilgametis draugas svėrė visada 10kg už mane mažiau. jaučiausi be gali nepatraukti ir nelaiminga. dabar jaučiuosi labai gerai ir su savo svoriu (ir vaikinų abiejų mane liūdinusių atsisakiau). tiesiog galvojau - niekam aš negaliu patikti, tai jei jau kažkas amne pasirinko reikia būti ir t.t. gana depresyviai skamba, bet taip ir buvo. o dabar jaučiuosi gerai. bet net ne dėl svorio labiausiai, o dėl tokio tvarkingo režimo - labai pasitaisė sveikata . anskčiau visą laiką sirgdavau, buvo nusilpusi imuninė sistema. o nuo tada kai susitvarkiau mitybą - pagerėjo nuotaika, pasidariau darbinga, išgražėjo oda. atrodo kažkokie stebuklai vyksta, nors nieko ypatingo nedarau, tik valgau ne vieną kartą naktį, o penkis visą dieną. pradžioje labai badaudavau. siaubingai. porcijos man tikrai labai mažos atrodė. ką padariau - išsirinkau patiekalus, kad būtų daug maisto. pvz., avokado gali suvalgyti pusę, bet brokolių - pusę kilogramo. ir tas badas praėjo per pirmą mėnesį ar pusantro. niekada nevalgydavau pusryčių, gyvenime. bet dabar pabundu alkana ir pusryčiauju. man tikrai labai didelis poveikis dėl buvimo čia.
ir dar visada nešiodavau tik dideles plačias sukneles maišus. nors šiaip draugės sakė, kad aš esu kuo normaliau, kad nesu stora ir viskas su manim gerai. bet kai nukrito tie keli kilogramai, pasijaučiau gal psichologiškai daug saugiau. apsivilkau aptemptų rūbų. jaučiuosi pakankamai simpatiška, ir ne beviltiška. va, tokia mano istorija :)
2015-10-22 22:37:40
net nutilau, perskaicius tavo istorija, hh. man labiausiai ispudi padare net ne tavo pasiekta grazi figura, bet tavo asmenybes pokyciai, pasiekta branda. sugebejai apginti savo poziuri, atsisakyti tave skaudinanciu draugu, grazinai sau saviverte. is skriaudziamo anciuko tapai Gulbe. visom prasmem, /grazi, elegantiska, isdidi ir zinanti savo verte.
tai didziausias tavo laimejimas! Issaugok ji!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS