Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Mano pradžia - 60 kg
2015-11-19 15:57:07
Nu ką galiu pasakyt.. Gėda man :D
2015-11-19 16:04:16
Agne, susiimk ;)
O, Nora, cia reze is peties :D
Tas ir yra, kad maisto saskaita numeti svori. Galiausiai atleidus vadeles viskas grizta ir vel registruojiesi i kilo.lt :(
2015-11-19 16:16:16
Dar jauna Agne, susiimsi :) Bet as manau, kad ir vyrams graziau atrodo netgi apvalesnes, negu islindusiais kaulais :D Na bet atletiskas kunas patinka visiems :)
2015-11-19 16:47:34
Pritariu, Nora :) O kaip paciai sekasi dabar su savo tikslais ir rezultatais?
2015-11-19 16:51:17
Numestas svoris -7,5 kg, apimtys sumazejo -34,5 cm. Iki tikslo -3,5 kg ir -13 cm :) Bet dabar centimetrai, o ypac nuo liemens man svarbesni :)
2015-11-19 16:54:39
Oho, neblogai :) O koks jei ne paslaptis svorio tikslas ir pacios ugis?
2015-11-19 17:11:53
Nora niekad nevynioja zodziu i vata, tai man baisiai patinka. Nors man iki pakabos dar toli, bet supratau! begu sportuoti!!!kaip gerai kad kas spiria i uzpakali, o tai pats tik sedetum ir dejuotum.
2015-11-19 18:53:02
Ugis 160 cm, norimas svoris 53 kg. Man ir paciai kartais reikia motyvacijos, tada paziuriu graziu figuru nuotraukas ir atsiranda :D
2015-11-19 20:51:23
dėl kalėdų - valgysiu viską iš eilės, kiek lįs, manau :) sekmadienį bus šeimos šventė - tai tikrai neribosiu savęs. aš neturiu lucky day. bet kai būna šeimos baliai - nenervinu nei šeimos, nei savęs. tik jau paprastai jei viešiu pas šeimą - tada nervinu ir valgau pagal save.
2015-11-20 10:08:35
Taip, Nora, visiškai sutinku, kad atletiškas kūnas yra daug gražesnis nei pakaba. Nu bet man su namais kažkoks košmaras.. gyvanu nuosavam name, tai reikia pasikurt pečių, pasigamint valgyt rytojui, tada PERSIRENGT sportui (kas man yra didžiausias iššūkis) ir dar pasportuot :D nu ok, nesiteisinu.. tinginė turbūt esu..
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS