Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Mano pradžia - 60 kg
2015-11-18 17:27:36
nebegaliu pasidalinti programa, nes norėdama sutvarkyti prikaitaliojau per daug. bet: pusryciams avižinė košė, priešpiečiams obuolys, pietums pomidoru ir avokadų salotos, pavakariams brokoliai (pavasarį labai juos valgiau, o dabar nuo minties krato), vakarienei salotos su mocarela.
2015-11-18 17:28:53
Sveiki aš čia žalias kiaušinis dar :) Vakar užsisakiau programą, Šiandeną viskas iki dabar praėjo gerai. Bet vat nežinau kaip su angliavandeniais. Vakare gerai juos valgyti ar ne? Nes man vakarienei siūlo salotas, o juose 32g angliav. ?
2015-11-18 17:57:27
vakare angliavandeniai negerai. bet šiaip reikia dietologės klausti, kodėl ką parinko.
2015-11-18 19:02:59
Parašiau, atrašė, jog daržoves galima, pas mane rodo kopūstų ir pomidorų salotos su jogurtu vakarienei.
2015-11-18 21:01:33
Vakare angliavandeniu nepatartina, bet tai netaikoma darzovems, darzoviu galima valgyti net neskaiciuojat kaloriju kiekio.
2015-11-19 11:35:39
Ei, ar tikrai visos sportuojat? :) nes aš tai taip ir neišmokau prisiversti.. o man jau reikėtų, nes jaučiuosi tokia padribus :) Bet man tai ta programa kažkaip neįdomi, noriu bėgiot, nu bet lyja :D jaučiu be sporto klubo nieko nebus...
2015-11-19 11:53:26
aš sportuoju klube. grupinėse treniruotėse.
2015-11-19 15:25:31
As saziningai sportuoju namie :) Siandien bandysiu pasunkinta programos varianta :)
2015-11-19 15:46:52
Siandien perskaiciau Piesinys klausima kitoje temoje apie Maisto toleravimo testa.. Ir taip klausimas kilo: artejancios sventes bus kelias dienas per savaite, bent jau man ne Lucky day papuls. Ar leisite sau visas jas tureti kaip Lucky day? :D
Dar kitas klausimas ar pradejusios laikytis mitybos plano, keisis jusu Kuciu/Kaledu valgiarastis? Pasidalinkite ka galvojate gaminti sventems :)
2015-11-19 15:50:42
Pasiziurejus zmoniu sekmes istorijas is karto galima pamatyti kas sportavo, o kas ne. Nors kai kurios moterys numete po 10-20 kg, bet vaizdas pagrazejo tik minimaliai, nes kunas tapo panasus i pakabas :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS