Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Mano pradžia - 60 kg
2015-11-17 17:04:57
Pas mane irgi yra vaisiai su varske, na gal 50 g vaisiu vakarienei nieko tokio, juk nereikia valgyti cukrum apibarstytu :)
2015-11-17 17:10:45
Gal ir nera, bet zinant, kad lieknejantiems zmonems tai nera tinkama bet kokiu atveju, galetu pakeisti i tinkamesnius receptus :)
Ar pas jus receptuose pavakariams/vakarienei yra tiesiog virtas kiausinis ar keptas be jokiu priedu? Nes pas mane tai arba farsiruoti su lasisa arba baltymu omletas...
2015-11-17 17:14:25
yra pas mane paprasti kiausiniai. Zinok kai jau prabuni ilgesni laika, tai tie vaisiai atrodo kaip atgaiva sielai. Keptas obuolys orkaiteje su varske man yra kaip palaima :)
2015-11-17 17:39:10
Nora, o ta obuoli su varske pavakariams valgai?
2015-11-17 18:59:31
Ne, valgau vakarienei :) Mano vakariene gana ankstyva apie 18 val.
2015-11-17 19:05:50
Oho idomu, as vis vengiau tu visu vaisiu vakarienei, bet pasirodo galima obuolius :) Reikes ismeginti :)
2015-11-17 20:55:04
Sveikos :), jungiuosi ir aš į šį forumiuką (tikiuosi, kad čia). Pradedu ir aš savo ištvermės kelionę. Svoris 50 kg., ūgis 158 cm. Kolkas nieko nesimatavau :). Nusifotografavau ir net išsigandau pati savęs :(. Tikiuosi, kad mitybos planas ir pratimai padės pasiekti gerų rezultatų :).
2015-11-17 23:42:07
Sveika prisijungusi :) Ar tikslas numesti svorio?
2015-11-18 08:24:36
obuolius valgau pavakariams, bet dažniau, kai neturiu galimybės pasidaryti kažko kito. kai esu kely, taip sakant.
anksčiau tiesiog virtų kiaušinių nebuvo, tai aš įdėjau prie mano receptų ir juos įkėlė į bendrus - tai dabar yra. kiti pasirinkimai irgi tokie "gryni": grūdėta varškė, tunas. aš valgau salotas su mocarela. bet šiaip man vakarienei rodo be galo daug opcijų. aš manau buvau nusistačiusi vidutinį režimą. taip pat ir daug opcijų varškės su vaisiais, bet aš nevalgau vaisių vėliau negu priešpiečiams (išskyrus obuolius ir greipfrutus). (nebent jei būna nenumaldomas cukraus noras - tada suvalgau gabaliuką persimono - jis labai saldus, mane užkemša).
2015-11-18 11:15:18
Sveika, Mazoji32, prisijungusi :) Musu sioje temoje dauguma pradeda nuo 60 kg, taigi tikriausiai siame tarpe esi maziausia is musu :D
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS