Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Mano pradžia - 60 kg
2015-11-10 19:21:16
Hh, sekmes treniruoteje ;) Keletas riesutu tikrai nieko blogo ;)
2015-11-10 23:09:27
Lady ar čia ne "Spintologija" kartais skaitei :)? aš irgi ties tuo skyrium apsosistojau :)
Paskutiniu metu ir aš įsigijau pora megztinių S dydžio (nors šiaip kelnes 38-40 nešioju). Tiesiog nenorėjau labai plačių (o jeigu dar sukūsiu). Buvo tik tik...Bet pora sykiu išskalbus rankoves virto trijų ketvirčių , o pats megztinis vos bamba dengia. Tai va.., kitą kartą pirksiu M.
2015-11-11 09:48:09
Blue_eyed_soul, smagu, kad isijungei i diskusijas :) Ne, si fraze apie "dar sulieknesiu" vienos angliskos frazes vertimas :) Spintologija, matomai tai pasiskolino :)))
Tikrai pagal tas ismieras tinka ir tie S dydziai, bet cia kaip suprantu medziagos sudetyje esme arba skalbimo temperaturoje. Lietuvoje ypac kokiame New Yorker rubai labai nekokybiski. Vienas skalbimas ir rubas praranda isvaizda. Gal man cia tik taip pasiseka ;)) Tai dabar apeinu sia parduotuve :)))
2015-11-11 23:02:08
Na taip, Lady, galimas daiktas kad drabužio sudėtyje esmė. Pirkau "Aprangoj" ant etiketės rašė 100% medvilnė. Na o "New Yorker'yje" nerandu drabužių savo sudėjimui. Kažkaip netokios proporcijos. Bet kiek mačiau tai nieko ten gero, vienas kitas drabužėlis per pora metų už akių užkliuvo. Kita karta reiks atidžiau rinktis, daugiau viską apgalvot. Na bet vis vien visko nenumatysi.
2015-11-12 01:19:45
Nenumatysi, nes kartais akys mato ir norisi, bet rezultate gaunasi kaip gaunasi :)
2015-11-12 22:25:39
Merginos, ar yra musu tarpe tokiu, kurios yra grizusios vel i programa? As uzsisakiau 3 men programos paketa ir galvoju kaip buna tada kada jau pasieki noreta svori ir kas buna tada... Ar pakeicia sporto, mitybos programa ar viskas lieka taip pat?
2015-11-14 10:14:59
Dar po savaitės rezultatas toks: - 1 cm nuo liemens ir šlaunų ir +100 g svorio :))

Šiandien laukia aktyvi diena ir mano Lucky day :) Jaučiu kvapus iš virtuvės, vyras gamina pusryčius :D Sakė bus blynai su šokoladu, braškėmis, bananais ir kokosais. Niammm ;) Skanaus visoms ir puikios dienos!!!!
2015-11-15 17:13:34
apimtys kinta reikiama kryptim, tai ir yra svarbiausia! 100g plius yra vanduo, nesuk sau galvos. blynai buvo skanus, akivaizdu. kaip jautiesi siandien?
2015-11-15 17:16:09
Tas 100 gr. gali būti ir raumenys :)
2015-11-15 17:19:41
gali. speju is savo patirties- pliusas iki siol pas mane visada buvo susilaikes vanduo. bet jei Lady stipriai sportuoja, aisku kad gali ir raumenukas buti. tesakau, kad nepergyventu- ar raumenys ar vanduo- visaip gerai, tikiu, kad ne stopas.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS