Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Mano pradžia - 60 kg
2015-11-08 20:52:03
su tais dydžiais... išsirinkau suknelę, parašiau pardavėjams, kur galima tokią pasimatuoti. sako - tai užsukit, kokio dydžio norėsit? o aš per prievartą kišdavausi į M, kai L būtų geriau tikęs. parašiau apimtis, sako - tai Jums XS? galvojau išspjausiu širdį, taip viskas viduj apsivertė.
2015-11-08 21:17:10
Butu idealu, kad sugalvoji nuo kurios vietos nori numest ir numeti... tada visos vaiksciotume idealios :) bet deja... Nesu as pamisusi del lieknejimo, bet noriu tureti grazia figura, kad nekristu lasinukai per sonus, o va ju dar pas mane yra. O ir ugis mano tik 160 cm, ir kaulai nera stambus... Tad dar 2-3 kg numesti butu gerai. Paskaiciavus pagal numesta svori 3 kg gausis -13 cm ir kad kristu 2 nuo slaunu, 8 nuo liemens, o nuo kitur tik po 1 :) Bet tai tik pasvajojimas :)
2015-11-09 12:15:59
Merginos, tie visi dydziai ir yra bereiksmiai. Cia pagal vienus dydzius tilpsi i s, o pagal kinietiskus ar korejietiskus i xxxl :)))
Esu sau pasilikusi kelnes kurias nesiojau, kur parasyta 38, gal ten ir mazesnis dydis. Tai pagal jas ir ziuriu. Per ta laika priaugau nelemtu lasiniu ant sonu ir slaunu, tai va rezultate dairiausi i didesnius dydzius. Nes kaip ir sakiau, man negrazu kaip kazkas kabo.. Pati matau daug merginu, kurios lenda svarbu ilystu i mazesni dydi, bet ar graziai atrodo su lasiniais isdribusiais cia jau klausimas. Svarbiausiai sveikai mesti tuos nelemtus lasinukus, o nesivaikyti vien dydzio ;)
2015-11-09 12:21:50
Siandien perskaiciau siai temai tinkancia fraze :)))

As turiu klasikini moters garderoba: apsirengti nera ka, ismesti gaila. Ir dar yra skyrius - "O gal sulieknesiu" ;)))
2015-11-10 00:24:36
man tai kažkoks tamsus mėnulis užslinko, kur nori šokolado nors tu ką ir visi svoriai vienodai. galvoju, ar čia rudeninės depresijos kankina, ar vitaminų kokių trūksta.
2015-11-10 11:55:18
Tikriausiai viskas is eiles, Hh ;)
2015-11-10 13:23:12
Trūksta magnio - jį gauti galima valgant; kakavą, riešutus, sėklas, daržoves, vaisius. Ir dar trūksta meilės :-)))))
2015-11-10 15:35:35
tai, žinau, kad taip. pasiskaičiau dar keletą straipsnių. tai dar trūksta ir omega3. sėdžiu, valgau viršnorminius riešutus :) ir svajoju kaip ketvirtadienį eisiu į savo naują klubą (užsiimu kovos menais, ir ilgai ieškojau tinkamos vietos, tad labai laukiu, kaip ten bus).
2015-11-10 16:58:44
Vaida&, kaip suprantu šneki su ironija... Mes viena kitą palaikome, o ne kritikuojame ;)
Neatėjau į kilo.lt, kad lyginčiau save su kitomis ar aiškinčiausi :)

Lady jai ka ir ironizavau tai tik save, as turejau omeny gal jau mane pasamone apgauna:) ir jai tokie tavo pasisakymai yra palaikymas, tai musu poziuris gerokai skiriasi. as manau kad butent sioje temoje jus ir lyginate kaip kiekvienai asmeniskai sekasi,kokie pradiniai ir einami rezutatai yra, ir kodel jie tokie yra, tai tavo pasisakymas pats sau priestarauja.
bet kuriuo atveju linkiu Tau sekmes siekiant savu tikslu, jei ka ir izeidziau tai tikrai ne samoningai, o noredama gilinti zinias:)
2015-11-10 19:19:31
Vaida&, viskas gerai ;) Tiesiog tai man nuskambejo su ironija... Ne taip supratau matomai.. Nezinau ar mes lyginames, ar tiesiog patariame viena kitai. As rasau kaip man sekasi, kitos paraso koks ju pastebejimas ar patarimas, galiausiai palaikymas :) Man atrodo neimanoma sioje situacijoje lygintis kunais, nes mes visos skirtingos. Kada zmones pradeda lyginti isvaizda, tai kartais sau per didelius tikslus uzsikelia ir paskui tampa valgymo aukomis. As turiu savo tiksla, kitos savo tikslus. Visos draugiskai viena kita palaikome ir judame i prieki ;)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS