Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Mano pradžia - 60 kg
2015-11-08 16:41:56
Lady, 97cm klubai ir 71cm juosmuo (Tavo šioje temoje rašyti matmenys) pagal drabužių dydžių lenteles yra 38 dydis. Ne 40, ir juo labiau ne 42. Galbūt atskiras kelnių modelis ir tinka geriausiai 40/42 dydžio, bet Tavo dydis mažesnis ;) Nebent dėl kitų figūros niuansų (pvz. apvalesnių nei "standartas" šlaunų) perki 40/42 dydžio kelnes.
Man asmeniškai nusipirkti tinkamas kelnes labai sunku - jei tinka juosmuo, a
2015-11-08 16:43:55
netinka klubai/šlaunys, ir atvirkščiai.
2015-11-08 18:39:00
Leliumo neapgausi niekada, viska, ka skaito,patikrina. Fantastiska savybe! Zaviuosi vis labiau.
2015-11-08 18:58:20
Va ir as susimasciau, jei tureciau dar 8 cm mazesni liemeni, tai is kur tada drabuziu gauti, koks tada butu dydis? Na ir pati dabar galvoju, dydis XS (peciai labai siauri), bet riebaliuku dar tikrai pilna, o ir slaunys 52,5 cm kaip mano ugiui (160 cm) tikrai dar daug.
2015-11-08 19:14:50
aš tai niekaip neprisiverčiu sportuoti namuose. užtat jau tris mėnesius nesportuoju (nes neturiu dabar galimybių kažko lankyt, nes nuolat keliauju tarp miestų). bet ketvirtadienį eisiu pabandyti vieną klubą. tikiuosi patiks man ten.
2015-11-08 19:17:37
Piesinys, tikrai nesu kaip pukelis :) As sia vasara planavau pasidaryti si tyrima poliklinikoje Lietuvoje, bet mane pati gydytoja perkalbejo. Sako neverta, nes pas mus tarp daktaru ir seseliu tarpe galima buvo nemokamai pasidaryti si tyrima, mes ir pabandem.
2015-11-08 19:18:42
O rezultate gavosi, kad liekniausiai is musu parode, kad dar liekneti reikia, nes riebalu ten kazkoks pasiskirstymas yra.. Negaliu perpasakoti kaip ten tiksliai sake, bet zodziu, mane perkalbejo..
2015-11-08 19:32:51
Leliumai, tikra tiesa, kad ant skirtingu drabuziu, mano dydis skiriasi. Sukneles perku 38-40; bliuskutes, svarkus - 38
Sijonus labai skirtingai 38-42
O kelnes vel nesuprasi, bet ka nesenai pirkau tai buvo 40-42 dydis.
Garantuotai tilpciau ir i dydziu mazesnius rubus, bet man patinka laisve ir nemegstu labai aptemptu rubu. Niekada neleidziu sau apsitempti, kad lasiniai kristu per sonus :D
Greiciausiai niekada negalesiu itilpti kaip Nora i XS kelniu, nes mano figura tikriausiai yra kito tipo. Turiu ilgas rankas, kojas, placius klubus ir peciu sriti. Neturiu ilgo liemens ir turiu maza krutine. Greiciausiai esu kriauses figuros tipo moteris. Man problema dar didesne negu dydis, yra rankoviu ir kelniu ilgis, dazniausiai man viskas yra per trumpa :D
2015-11-08 19:36:20
Nora, o gal jau uzteks ir nereikia tau liekneti? Ar irgi problemines vietos ramybes neduoda?
Nes kaip ir pati sakai, paskui reikes i vaikisku prekiu skyriu eiti ieskoti rubu.
2015-11-08 19:38:54
Hh, didziausios sekmes surandant sau patinkanti kluba ;) Sportas turi teikti dziaugsma. Kaip per prievarta kazka darai, tai greiciausiai po kurio laiko ir meti ta dalyka. Galiausiai kaip suprantu esi veikli moteris, tai ir taip prisilakstai i valias :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS