Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Mano pradžia - 60 kg
2015-11-07 21:06:18
Viskas cia gerai su tavo svorio kritimu Lady, paziurejau as savo rezultatus, mano irgi labai panasus. Svoris krenta daugiausia tom, kuriu didelis virssvoris. Ir kuo arciau to tikslo, tuo svorio kritimas leteja :) Man per penkta menesi nukrito tik 400 g, bet betkoks minusas yra gerai :)
2015-11-08 10:41:43
Lady, o kokie buvo tavo tikslai , kokias apimtis norejai pasiekti? kazkaip praleidau, pradines apimtis surasei, o kokiu sieki, nepastebejau. svorio is tikruju tau mesti kaip ir nereikia arba labai nedaug, kad padaryti vietos raumenukams, bet cia as taip issivaizduoju, reikia gerokai pasportuoti. ir laiko tam reikia. ar galvoji eiti i sporto mokykla? kaip supratau is Andriaus pasakymu, reikia pratimu su svoriais, ka pati apie tai manai ir ka tau sako kilo?
2015-11-08 14:41:08
Suprantu, kad man tikrai nereikia numesti 10 kg. O mano tikslas buvo tilpti į kelnių 38 dydį, kurį nešiojau prieš kelis metus. Dabar nešioju 40/42. Turiu lašinukus ant šonų ir mažą pilvuką, beto norėjau padailinti šlaunis. Kaip tilpau į tokį dydį svėriau 55-57 kg. Tai toks tas ir mano tikslas, tiesiog noriu turėti stangresnį kūną be lašinukų. O pas mane svoris šokinėja (realiai pabandžiau pasisverti vidurį savaitės ryte jis vienoks, dienos metu kitoks, prieš Lucky day rodo, kad nukritę). O apimtys man atrodo kaip užstrigusios. Pasižiūriu kitų rezultatus ir matosi apimčių skirtumai.
2015-11-08 14:43:36
Galiausiai toks kurios sveria virs 60 kg tikrai gali pasidžiaugti svorio ir apimčių kritimais nuo didesnio svorio, nes realiai jos artėdamos prie 60 kg sustoja, nes tai kaip ir normalus svoris moteriai. Tada prasideda po 100-200 kg kritimas.
2015-11-08 14:48:57
Piesinys, su sportu pas mane tokie reikalai, kad sportuoju 3 k per sav. namuose. Cia man pasiekimas, nes sporto niekada nemegau :) Gyvenu uzsienyje ir pas mus sitas malonumas per brangus ir siuo atveju man labai nepatogus del susisiekimo. Galvoju, kad tikriausiai pigiausiai butu isigyti paciai papildomas priemones.
2015-11-08 14:50:15
Labai nemegstu sporto saliu, daug geriau jauciuosi sportuodama namuose :)
2015-11-08 15:03:16
Oi kokia tu saunuole, as jei sportuociau namuose, tai manau per 2 menesius koki karta :D O kur NO tu gyveni? Siaip sporto klubai cia apie 200 kr kainuoja, aisku didesniuose miestuose didesnis pasirinkimas, o ir kainos mazesnes. Musu kaime jei perki menesiui, tai apie 500 kr, jei metam tai 166 kr.
Bet is tikruju kaip skiriasi apimtys ir kokie skirtingi zmones, as sveriu 56 kg dabar,o mano kelniu dydis 34-36, sveriau 64 kg irgi buvo 36. Pasirodo kg yra visiskai nereiksmingas dalykas, svarbiausia yra apimtys. Ir kaip uzburta kazkodel nekrenta nuo ten, kur labiausia reikia :)
2015-11-08 16:04:34
Man kazkaip sportas namuose patrauklesnis reikalas, nes esu tikrai pries tai nemazai isbandziusi sportuoti tiek sokiu grupese, tiek sporto saleje ir dingdavo motyvacija. O namuose kazkaip susidarau sau tokia atmosfera, kad tai tampa malonumu. Gera muzika, geras kilimelis, sportuodama visada esu viena namuose. Realiai tai tampa man kaip savotiska meditacija ir laikas sau, net nebenoriu galvoti apie sporto kluba :)
Tai va, kad tas svoris yra bereiksmis dalykas, svarbu nesverti 100 kg ir gerai jaustis, tada svarstykles gali pamirsti. Viskas yra apimtyse. Oj, Nora, tuoj tave cia kai kurios uzsipuls kaip gali toki dydi nesioti :)) Nesuprantu moteru, kurios nesugeba suprasti, kad mes skirtingos.

2015-11-08 16:24:31
na va, dar vienas irodymas, kad mes visos skirtingos ir lyginti bei lygintis niekaip negalime. tad kiekvienai tenka paciai spresti kas ir kaip. mano ugis 170cm, o va vakar kelnes nusipirkau tokio dydzio, kaip kad Ledy nesioja, o sveriu 15 kg daugiau.. stai ir pasakyk kad nori.as visada buvau sunki, tanki, o Ledy turbut kaip pukelis... tarp kitko ir as sporto saliu nemegstu,mieliau bunu lauke, bet cia tikrai tarp kitko. iki tavo atejimo mes cia irgi kelis kartus svarstem kaip cia yra su tais ugiais/svoriais ir apimtimis,tai dar sprendem darytis tyrimus, koks musu kuno tankis, t.y. kiek riebalines mases, kiek raumenines ir pan ir tada spresti-mesti svori/auginti raumenis ir pan. Ka gi,kiekvienas mato geriausiai ko jam reikia...palaikom save ir kitas!
2015-11-08 16:25:14
Lady, atsiprasau,spausdinu greitai
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS