Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Mano pradžia - 60 kg
2015-10-08 18:56:16
Ačiū, Leliumai ;)
2015-10-09 10:06:26
Dėl rankos apimties problemą jau išsiaiškinau - aš kadangi matuojuosi ir sveriuosi namuose, tai viską pildau telefone, o rankos apimtis galima įvesti tik per kompiuterį (telefone net tokio laukelio nėra), todėl niekad ir nepastebėjau :)
2015-10-09 23:28:14
Vat kaip :)
2015-10-10 13:45:13
Taigi šiandien pasisvėriau ir išsimatavau. Rezultatai tokie, kad sveriu 59,7 kg, apimtys ant 2 cm sumažėjo tik per liemenį, o kitur liko nepakitusios. Pamačiau, kad nuo ateinančios savaitės yra pamažintas valgiaraštyje vandens kiekis iki 1,9 l
2015-10-11 13:41:36
O siaube.. Vakar turejau Lucky day... Taigi valgiau tai kas man buvo savaitgali iprasta iki to.. Rezultatas toks, kad sustojo skrandis ir visa nakti negalejau uzmigti.. O pasisverus ryte ant svarstykliu parode blogesnius skaicius nei buvo iki pradedant laikytis plano...
Tikiuosi vel grisiu i forma...
Papasakokit merginos ar jums irgi buvo panasiai?
2015-10-12 11:38:44
Niekada nesisverk po cheat day :)))) man irgi taip buna, bet paprastai svoris atsistato :)
As isvis stengiuosi svertis tik karta per savaite..
2015-10-13 00:53:17
Parasiau net dietologei kaip cia yra, gal net vengti tos cheat day, nes nejaugi organizmas taip per savaite atprato nuo sunkesnio maisto, kad iskart streikuoti sugalvojo :)
Aciu, Agne, dietologe man irgi parase, kad negalima svertis po siu dienu :)) Baisiausias buvo tas sunkumas skrandyje net kelias dienas...
2015-10-17 12:01:39
Taigi šiandien mano Lucky day :) Pradedu su avižinės košės pusryčiais su braškėmis <3 Nesiruošiu piktnaudžiauti šią dieną, gal tik šiek tiek :)

O šiandien mano rezultatai tokie:
Rankos apimtis - 28cm
Šlaunų apimtis - 57cm
Krūtinės apimtis - 86cm
Liemens apimtis - 72cm
Klubų apimtis - 98cm
Svoris - 59.7kg

Per 2 sav. ryškiausias svorio pokytis - - 1,5 kg
2015-10-20 12:11:51
aš pradėjau sverdama 62, dabar sveriu 56. buvau numetusi iki 55, bet kai tik pajudi iš namų (dalį laiko dirbu namuose, dalį - kitame mieste) - svoris atauga. įdomu, kaip susitvarkote su 5 valgymais tos, kurios dirbate ne namuose. apimtys sumažėjo po beveik 10 cm. bet aš nesportuoju pagal kilo.lt programą, nes nesukaupiu motyvacijos sportuoti pačiai namie, ir kažkaip netikiu to poveikiu. tai dabar vis galvoju, kad kai jau normaliai apsistosiu kuriame nors mieste, eisiu į kokį grupinį sportą (šokius, jogą, aerobiką - kažką, kur gali judėti kartu su kitais).
2015-10-20 12:14:38
dėl lucky day - aš tokios net neturiu, bet kartais būna, ypač dėl kitų žmonių spaudimo - kažką suvalgau virš programos. tai kitą dieną sporis būna kilogramu ar dviem didesnis. bet tvarkingai maitinantis per porą dienų grįžta į vėžias. tai čia, kaip suprantu, susiję su tuo, kaip vanduo užsistovi organizme, ar maistas. nereiškia, kad ir priaugi tuos 2 kg.
kai pradėjau tvarkingai maitintis, jaučiu, kaip prastai jaučiuosi prisikišus bet ko ir bet kokiu laiku - tai irgi labai motyvuoja tvarkingai maitintis.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS