Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Mano pradžia - 60 kg
2015-10-07 11:56:14
Sveiki visi. Savo kelionę pradedu su 61 kg. Ūgis 1,7 m. Sportuoti pasirinkau namuose, mano mitybos norma 1200 kcal ir 2 l vandens per dieną.
Kadangi nereikia man numestį daug kilogramų, o tik svarbiausia sumažinti apimtis bei sustangrinti kūną, pagalvojau, kad tokia tema gali būti aktuali ir kitoms ;)
2015-10-07 12:49:09
Sveika prisijungusi :)
Jei aktualūs išmatavimai ir tikslas juos sumažinti, siūlau juos rašyti ir savo dienoraštyje, smagu vėliau bus stebėti, kaip mažėja ;)
2015-10-07 13:09:14
Ačiū už palaikymą ir patarimą ;) Jums taip pat sėkmės judant link savo tikslo ;)
2015-10-07 13:55:33
Sveika prisijungus! Aš pradėjau prieš dvi savaites su 61 kg ir 170 cm :) Tikslas abiejų panašus, tad abi stenkimės!
2015-10-07 14:43:17
Kaip šaunu, kad galėsime viena kitą taip motyvuoti :) Agne, kaip jums sekėsi tas 2 sav.? Ar kažkas jau pasikeitė jūsų racione, savijautoje, svoryje, išvaizdoje?
2015-10-08 08:58:36
Lady, parasyk savo ismatavimus, tad visi galesim sekti....juk toks tavo tikslas, ar ne? sekmes!
2015-10-08 11:58:02
2015-10-04
Rankos apimtis - 28cm
Šlaunų apimtis - 58cm
Krūtinės apimtis - 86cm
Liemens apimtis - 74cm
Klubų apimtis - 99cm

Piesinys, o koks jusu tikslas?
2015-10-08 12:16:55
Pirmą kartą pamačiau, kad reikia ranką matuot :))))

Lady, na sekėsi man neblogai ta prasme, kad pakankamai gerai laikausi mitybos ir sporto režimo. Šiaip svorio pokytis labai menkas, bet apimtys tikrai sumažėjo :)

mano pokyčiai temoje "Kelionė vestuvinės suknelės link", tan rašau ir savo išmatavimus, ir svorį ir kaip man sekasi ;)

Pati irgi būtinai savo temoje rašyk, nes įsitikinau, kad svoris dar tikrai ne viskas :)

tiesa, mano kalorijų norma 1200 kcal, o pas Tave?
2015-10-08 12:37:48
Rankos apimties matavimas buvo kaip reikėjo pildyti kilo.lt Rezultatus :) Tikriausiai ne viską Agne užpildėte ;)
Būtinai pasiskaitysiu apie pokyčius ;)
Pas mane irgi yra 1200 kcal ir 2 l vandens per dieną :)

Kas liečia svorį, tai šiandien dėl įdomumo ryte pasisvėriau ir svarstyklės parodė - 59,8 kg. Kažkaip keistai, nes tikriausiai jis krenta skysčių sąskaita.. Nes planą turiu dar tik 2 d.
Dėl svėrimosi... Sveriatės ir rezultatus fiksuojate kas savaitę ar dvi?
2015-10-08 18:52:30
Kas savaitę. Ir kilo.lt sistema primins suvesti kas savaitę svorį, jei uždelsite :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS