Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vyrai ir moterys virs 100kg
2015-12-19 05:38:46
Sveiki, per tris savaites numečiau 6 kg, kuo toliau tuo lėčiau krenta svoris, teisingai rašė bedarbė, tačiau aš patenkintas rezultatu. Artėja tikras išbandymų laikotarpis-šventės. Aišku kad nukrypsiu nuo plano, tačiau stengsiuosi kiek galima mažiau. Sveikinu visus klubo narius su artėjančiomis šventėmis! Linkiu linksmai praleisti laiką, o kūčių vakarą nepersivalgyti, beragaujant 12 patiekalų ir nepriaugti svorio.
2015-12-20 22:11:34
Sveiki visi ir su artejanciomis jus visus sventemis.Per du men numeciau 7 kg ir tai skaitau kad visai neblogai jau geriau letai ir neataugantys kg negu greitai ir po kiek laiko sugryztantys dvigubai daugiau.Bet cm tai mane labai dziugina kadangi per du men nuo klubu nutirpo net 11cm,nuo liemens 13cm tai skaitau kad labai geri rezultatai.Sirdingai dekoju kilo.lt organizatoriams ir linkiu visiems linksmu ir kudejanciu svenciu.
2015-12-26 10:10:55
Laimingų visiems klubo ariams Šv. Kalėdų :)
2015-12-26 10:12:29
Laimingų visiems klubo nariams Šv. Kalėdų :)
2016-01-14 11:29:00
Sveiki, po nėštumo svėriau 120kg, dietų ir sporto pagalba numečiau iki šiuo metu esančių 96, bet jau trūksta motyvacijos , tad nuo šiandienos esu kilo.lt narė tikiuos, tai padės man grįžti prie savo išvajotojų 74:) (p.s ūgis mano 172)
2016-01-14 12:24:33
Sveiki visi bendraminčiai . Mano istorija tokia kad niekad nebuvau lieknutė. Bet po gimdymo priaugti +25 paverte į mergaitę pararijusią arbūzą nekramčius. Atrodo po gimdymo iškart susigriebiau ir numečiau 13 kg, bet iš to nieko gero nes pilvas taip nukaro kad net pačiai nelabai norisi į veidrodį žiūrėt. Nuo šiandien pradedu esu 111 kg ir tikiuosi pavyks bent iki 90 kg sugrįžt. Bet papasakokit kaip jums pavyksta neplušti kai antroji pusė net nesiruošia pradėt maitintis kartu ir tenka gaminti jam skanumynus ?
2016-01-14 13:55:30
Sveikos Mintana ir Snekuciukas :-). Sveikinu, kad įsijungėte į mūsų bendraminčių būrį. Kaip mums sekasi? Ogi namų darbų paskaityti (ir parašyti) mano temą "Man pavyks :-)". Ten labai daug diskutavome, kaip būti gerai antrai pusei ir neišmušti savęs iš vėžių :-).
Iki susitikimo diskusijoje:-). Sėkmės!
2016-01-15 11:26:16
sveika snekuciuk,smagu kad prisiruoseiDel seimynos tai pasakysiu tiek,ruosiausi maista gamintis vien tik sau atskirai o seimynai atskirai.Pradzioj taip ir buvo,bet vis dazniau ir dazniau pradejau girdet nusiskundimus,kad mano maistas skanesnis.taip kad dabar gaminu visiems kartu ir valgome pagal mano meniu.Sekmes tau
2016-01-15 20:26:36
Sveiki visi. As irgi visai nesenai sveriau 109 kg. Siuo metu sveriu 94 kg. Negaliu atsidziaugti ir toliau stengiuosi mesti svori. Dabartinis tiklas 80 kg. Linkiu sau ir jums toliau ryztingai kratyti tuos nelemtus kilogramus.
2016-01-15 21:00:42
sveika Nenuorama per kiek laiko tu cia tiek atsikratei ir koks tavo ugis as pradejau savo karjera su 107,9 ir dabar po 3 men.sveriu 99 bet mano ugis yra tik 160 tai tie kg atrode ziauriai,bet dabar jau pati net matau kad pradejo rysketi konturai.Pasirodo kad ir pas mane gali buti nebloga figura:)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS