Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vyrai ir moterys virs 100kg
2015-10-29 09:32:47
Geriausia kas savaite pries lucky day, o fotografuotis kas dvi savaites :)
2015-10-29 09:47:19
Na, sveikos gyvos visos. Jaučiuosi devintame danguje, nes vėl pradėjau mažėti!!! Taigi, mano svoris ir apimtys "miegojo" net visą mėnesį. Kreipiausi į KILO komandą. Pasirodo, kad nieko čia baisaus. Buvau "įkritusi" į Plato fazę, kai organizmas priešinasi pokyčiams. Man pakeitė visą meniu, ir ką Jūs manot, nukrito 2kg svorio ir net 3cm nuo juosmens. Jausmas niešpasakytas. Dabar vėl skraidau kaip ant sparnų, ir ruduo pasidarė mielesnis. Tai va, visoms kuo didžiausios sėkmės gražėjant. Juk ne už kalnų ir pačios gražiausios ir laukiamiausios metų šventės, taigi, reikia atrodyti nepakartojamai. Dar yra laiko pasistengti.
2015-10-29 09:58:29
Ačiū Klevuke, už įkvepiančius žodžius! Važiuojam :))
2015-10-29 20:57:07
Dziaugiuosi, Klevuke su tavim, o labiausiai del to, kad neskubejai visko mesti po menesio ,,stopo,, cia mes svarstem, is kur tie stopai, visokiu ideju buvo, bet apie plato faze nepagalvojom. ka kilo pakeite tavo mityboje?
2015-10-30 11:36:47
patarkit kaip galima isgerti 3700 ml vandens,kai as dirbu medicinos srityje ir i toleta lakstyti kas pusvalandi negaliu,o ir tas vanduo man nelenda :(
2015-10-30 11:45:34
toki vandens kieki mano manymu nerealu isgerti, o ir nemanau, kad naudinga. Gerti geriausia ryte tik atsikelus, pries kiekviena valgi likus pusvalandziui iki jo, kai norisi valgyti bet dar ne laikas ir pries einant miegot.
2015-10-30 12:09:30
o gal galima kartais gerti mineralini vandeni truputi skaniau nes vien vanduo mane pykinti pradeda
2015-10-30 12:13:57
Fykai- ivesti vandens laseline ir kateteri...cia pas mane taip juokavo, nes ir as to vandens neiveikiu. o je rimtai- isgerk tik siek tiek daugiau, nei iprastai geri ir didink po truputi. Pagal Ilkos knyga - jei slapimas sviesus, bekvapis, viskas su tuo vandeniu gerai. Ir as geriu mineralini vandeni, kartais man taip skaniau, viskas cia tvarkoj.
2015-10-30 12:18:02
aciu uz patarimus vadinasi ne as viena tokia beviltiska su tuo vandeniu
2015-10-30 13:51:39
Ačiū, Piešiny, už palaikymą. Kilo mano mityboje tiesiog sustatė viską į vietas, ką žinojau teoriškai, bet nedariau praktiškai. Viskas tiesiog elementaru: tai maisto produktų derinimas, ir sportas. O kas liečia vandens gėrimą, tai pačiai buvo labai didelė problema, bet savo dieną suskirsčiau dalimis: ryte, kai sportuoju, išgeriu 600ml vandens. Tai tikrai nedaug, kai sportuoji. Paskui 1,5 litro išgeriu iki 12val., kitą 1,5 litro - po pietų. Ir problema išnyksta. Jeigu skundžiatės, kad per daug, tai aš pagal savo kompleksiją, per dieną turiu išgerti 3700ml. Taigi... O mano mama medikė sako, kad kasdien gerti mineralinį vandenį negerai. Visoms rekomenduoju gerti vandenį, pagardintą citrinos sultimis. Ir skanu, ir naudinga. Sėkmės visoms siekiančioms tikslo, ir gero savaitgalio.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS