Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vyrai ir moterys virs 100kg
2015-10-23 14:35:51
Sveikos merginos, kilo.lt nare esu trecia diena.Sveriu beveik 108 kg ugis 160 cm.Skaitau ir dziaugiuosi kartu su jumis kad rezultatai yra geri,taip pat tikiuosi kad ir as galesiu pasigirti savo rezultatais.Jau vien tai kad ryzausi tam labai dziaugiuosi,kadangi nesu is tu kurios turi tvirtus nusistatymus,bet pakol kas lyg ir nieko einasi.
2015-10-23 17:34:30
aš nuo rugsėjo 1- pagaliau ir man-12.kaip malonu, kad matuojuos rūbus, ir matai kad dideli....
2015-10-23 18:09:52
saunuole bedarbe54 tikiuosi ir as tokiu rezultatu as pradejau 120kg
2015-10-24 07:33:05
na, sraige ir bedarbe54, labai gerai jums cia sekasi, saunuoles, taip ir toliau! Nieko nerasote apie apimtis, kiek cm ir nuo kur daugiausia ,,nusivyniojo,,?ar svoris krenta tolygiai?
2015-10-27 18:32:08
piešiny, svoris manau krenta tolygiai,pradėjau nuo 126, dabar 113, tai -13 , klubai buvo 146, dabar 136, krūtinė buvo 134, dabar 124, liemuo buvo132, dabar 122, tai va- nuo visur po 10 cm aptirpo :)
2015-10-27 18:34:56
fyka, laikykimės, čia geriausias pasirinkimas :)
2015-10-27 18:38:03
gulia2, čia motyvacijos manau pakanka, nes komanda pakontroliuoja, domisi kaip sekasi, neišeis pasimuliuti :)
2015-10-28 10:45:48
Sveikos! Labai malonu, kad musu cia nemazai :) Dziaugiuos uz mus visas, kad esame cia, ir nesvarbu mazais zingsneliais ar dideliais suoliais keliaujame i prieki! :)
Kas liecia mane, tai kaip ir buvo galima tiketis svoris taip sparciai kaip pradzioje nekrenta, bet ir nestovi vietoje.. paciupau save per daznai lipant ant svarstykliu, tai nusprendziau jas siek tiek padeti i sona, pasisversiu penktadieni ir butinai pranesiu cia savo rezultatus :) O del apimciu matavimosi.. tai nukelsiu i kita savaite, gal keistai nuskambes bet motyvacija man padideja matant didesni rezultata :) Ziurint i veidrodi sunku save vertinti, ir ar nuo visur svoris krenta.. Pamacius centimetrus galesiu atsakyt i sita klausima:)) Pabegt nezadu niekur, patinka būti cia, kaip ir minejau visada buvau rutuliukas, ir labai gera ne tik tai, kad po truputi "mazeju" bet ir tai kad pagaliau pasiryzau kazka keisti! :)
2015-10-28 17:44:20
man norisi matyt kasdien rezultatą, ir galiu geriau reguliuot, jei kokią dieną svoris sustoja, tuoj galvoju ką ne taip dariau, vadinas reikia pasistengt, gal daugiau pasportuot
2015-10-28 21:14:58
O kas kiek laiko jus sveriates ir matuojat apimtis?
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS