Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vyrai ir moterys virs 100kg
2015-10-17 09:23:37
Va to ir bijau, kad svoris nustos kristi :) Nes vis dar laikau save silpna, bijau pritrukus motyvacijos paluzti, bet gera kai zmones jau pastebi, vieni palaiko, o kiti nezinau pavydi ar netiki manim ir lyg pasaipiai klausia tai kudinies, ane??
pati kol kas nepastebiu skirtumu, tik ant kai kuriu drabuziu, bet ziurint i veidrodi.. Aisku savijauta visa kita... Nors ir atrodau kaip drambliukas, bet savijauta visai kita.. nuotaika geresne ir siaip jauciuos lengvesne, sparciau eiti, lankstytis ir panasiai jau lengviau :)
Bedarbe54, dziaugiuosi kartu su Jumis, Jus saunuole! Ar svoris krenta taip pat kaip ir krito pradzioje?
Nora, o kiek dabar sveriate, kiek laiko svoris nekrenta?
Ir kaip visos manot, kiek numesti per savaite ne per daug ir ne per mazai? ;)
Agne, sekmes siekiant savo tikslu ;)
2015-10-17 09:25:59
Nora, kokiais tikslais Jus atejot i kilo.lt? ;) Pasidalinkit ir savo rezultatais :)
2015-10-17 11:54:20
Kokios Jus visos saunuoles! kas po truputi o kas greitai ridena kg. Pas mane kol kas tik - 4kg ir viso dar 122kg...
Bet turiu noro ir uzsidegimo (bent kol kas). Bandom kartu toliau...
Norejau paklausti ar darotes lucky day?
2015-10-17 14:15:14
mariam, aš irgi pradėjau nuo 126, bet puikiai susidoroju su nurodymais, ir džiaugiuosi rezultatais
2015-10-17 14:21:09
sraigee, pradžioj krito labai smarkiai, ir labai viską tiksliai vykdžiau nurodymus, bijojau kad per greit krenta, dietologe sakė kad turi per savaitę nukristi 1 procentas, mano atveju toks svoris krito per 2 dienas, bijojau kad neataugtu su kaupu.dabar kasdien krenta po 200-300 gr, tai jau normalu ir nebesijaudinu :) puikiai jaučiuosi.sėkmės ir tau :)
2015-10-18 14:18:37
Mariam, svarbu kad -4kg o ne +4kg! Jus taip pat saunuole ;) O per kiek laiko tie 4kg nukrito?
Del lucky day tai taip, tik svoris nebekrenta taip kaip krito pirmom dienom, tai ziuresiu, kad nebutu taip kaip rase kazkuri nare, kad sustojo vietoje, nes per savaite numeta tai ka priaugo po lucky day.. :)
2015-10-23 11:37:35
Jau -12,3kg! :)
2015-10-23 11:40:06
Pasidziaukit su manimi, jau -12,3kg! :)
2015-10-23 13:34:41
saunuole kad tiek daug numetei,as neseniai tik pradejau tai man tie tavo 12 kg kaip kosmosas atrodo
2015-10-23 13:50:58
Sveikos mergaites, as va nuo spalio 1 d. irgi pradejau sverdama 120 kg. Metu pradzioje bandziau irgi mityba pasireguliuoti ir begiojau, per 2 men nukrito 9 kg. bet per 6 men.viskas palaipsniui sugrizo (bet nepriaugau daugiau). Tai va gimtadienio proga sau pasidovanojau kilo.lt naryste :) iki spalio 16 d. numeciau tik 3,6 kg. kitas sverimasis rytoj, taciau sversiuosi pirmadieni :) nes isvykstu. dziugu skaityti Jusu ikvepiancius laiskucius, bei nuostabias istorijas :) mano tikslas issitirpdyti iki 80 - 85 kg. nes mano ugis 178 cm. Linkiu visos stiprybes, bei nepamirsti ko mes cia visos susirinkome :) to pacio linkiu ir sau :))) Tikiu, kad sviesa tunelio gale mazais zingsneliais arteja :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS