Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vyrai ir moterys virs 100kg
2016-04-04 14:36:01
Sveiki. Gal galite pasidalinti patirtimi kaip pradedate sportuoti? Tiksliau kaip motyvuojate save prisiversti pradeti? As viena diena pasportavau namuose, visur skaudejo visa savaite, laiptais isvis negalejau lipti :( I sporto sale niekaip neisdrystu eiti.....kelis kartus bandziau, bet negaliu nugaleti saves...visi tokie jauni, ploni ten, o as tokia viena stora karve :). Bandziau lankyti uzsiemimus moterims, norincioms numesti 20 ir daugiau kg. Velgi, ten visos jaunos, sokineja kaip gazeles....o as su savo visokiais sanariu skausmais ir amziaus nasta....
Labai patiko jogos uzsiemimai, bet neprisitaikiau prie grafiko....zodziu pasiteisinimu galiu rasti simtus.....
Turiu sena suni, tai iseinam mudvi kas ryta letai letai pasivaikscioti...na dvi tokios storuliukes pasiridenam gera pusvalandi lauke ir gryztam....ir visas mano kasdieninis sportas. Darbe daugiausiai sedziu arba stoviu....Taip ir pasidariau tokia paguldzius tokia pastacius :)
Kai paskaitau kitu komentarus, tai visi kasdien sportuoja, i sale vaiksto, begioja.... Ar tikrai? Kaip?
2016-04-04 15:57:41
Lolla, prisiminkit, kad viskas yra Jūsų galvoje :) aš sportuoju sporto klube, kur tikrai yra ar apkūnių moterų, bet tikrai niekas į jas nežiūri ir negalvoja, kad oi kaip baisu. Žvilgsnius jaučia tikrai visi, norom nenorom vieni kitus stebi pertraukų tarp pratimų ar serijų metu, nes gi nebūsi užsimerkus :) viskas gerai! šiek tiek drąsos!

Neišgąsdinkit savęs sporto klubu. Įsigykit ar namie susiraskit patogią sportui aprangą, su kuria ir psichologiškai jaučiatės gerai. Ir nepradėkit nuo 1 val treniruočių - galbūt pradžiai užteks 20 min paminti dviratį savo tempu (kokiu gaunasi), paeiti ant bėgtakio, kad tiesiog įpratintumėt organizmą prie krūvio.

Mano atveju tas skausmas kai sunku eiti man OI KAIP PATINKA. Bet gal čia ne Jums. Pradėkite po truputį, kol įsivažiuosite, nuo elementarių kardio pratimų. Arba dar puikesnis variantas - juk jau taip šilta lauke. Jeigu Jūsų šuniukas negali eiti kiek greičiau, Jūs jį parvedus dar išeikit viena. Su šuniuku padaryst apšilimą, o paskui jau kaloriju padeginsit. Mane asmeniškai motyvuoja skaičiukai - įsigykit apyrankę ar jei turit į išmanųjį parsisiųskit programėlę, kurioje skaičiuojamas nueitas atstumas ir kalorijos. Ir statykit sau tikslus - šiandien nueisiu tiek ir tiek, šiandien eisiu kol sudeginsiu tiek ir tiek kalorijų! :)

Daugiau pasitikėjimo savim ir pirmyn!
2016-04-04 17:44:17
Aciu, Agne. Patiko ideja su laikroduku, namuose toki netgi turime :) tik as nesugalvojau juo pasinaudot...mano vyras ir sunus vis kazka su juo skaiciuoja....dabar prisijungsiu ir as ;) ir kazkaip uzsimaniau i baseina...matyt saulute lauke pazadino si nora. Dabar belieka susikaupti, ir nugaleti nemalonu jausma nusirengiant rubus...
geros dienos!
2016-04-04 20:00:32
Lolla,ir as vargau su sportu. Anksciau nusipirkti abonementai i sporto kluba atsidurdavo stalciuje per menesi. buvo neidomu, nemotyvuojanciai, smirdanciai ir t.t. po to galvojau dviraciu apylinkes pasukuosiu- uzpakali pradedavo skaudeti jau po pirmo posukio. kazkiek laiko nieko nedariau, po to grupe moteraiciu vaiksciojom su siaurietiskom lazdom, gal pora metu atlaikiau irgi dingau- puse sestadienio man buvo per daug, o blogu oru isvis nieko nevykdavo. po to , kadangi kudeti norejau, net 1,5 metu atlaikiau bootcamp-patiko kad lauke ir intensyvu, nepatiko, kam visada uodegoj budavau-na nespedavau as paskui tas gazeles. meciau, nes ir per sunku tapo. svoris nekrito, nes mitybos buvau nepakeitus.
atejau galu gale i kilo jau su nuostata- neturiu as cia laiko(is tikruju neturiu). gavau lengviausia sporta namie- pasidare per lengva- kazka kaitaliodavo man, bet didelio entuziazmo nebuvo. kai gavau visiskai man nepatinkancia programa, visai nustojau. zodziu tikra ozka.
cia mane forumietes isspyre- pradedant Nora- pamatytum kaip ji atrodo sporto saleje! ir Leliumai mandagiai ir Cihita su jumoru- taip ir pradejau vel mastyti
Ir pagaliau radau labai puiku sporto kluba- jis toks modernus, grazus ir tokia ivairi viso ko pasiula, kad supratau,kad jame liksiu.
Ir lankau.
Tad klystkeliu buta- tiesiog reikia rast savo,.Gal begiot gal i kluba gal su draugem susikoperuot. Mano patirtis- yra lengviau, kai kas nors uz mane tai suoragnizuoja- paciam tai daryti kainuoja ir valios ir energijos, o jos juk truksta...
Svarbiausia- judet. O gal megsti sokt? As megau, tai nuo zumbos ir pradejau....
2016-04-04 23:11:58
Oi Lolla, tingiu ir aš sportuoti, niekada nemėgau. Tiesiog nemėgstu. Stebiuosi kai po darbo dar eina į klubą ir grįžta nakčia. Aš taip negaliu, nes dar turiu įsipareigojimų namuose, plėšausi tarp darbo ir namų, sau neskirdama pakankamai laiko. Bet tuos kilo duotus pasivartymus ant kilimėlio ir kojų rankų paplasnojimus darau kasdien. Namiškiai sako : ir vėl žuvėdra negali pakilti. Kai persidirbu namų aplinką pavasariui gerindama, krentu į lovą nepaplasnojusi. Tiesa, vasarą minu dviratuką, po 12-18 km kasdien ar kas antrą. Sporto klubams turiu imunitetą, nors esu lankiusi bent po 3 mėn. Šiaip gyvenime esu judri, visi darbai greit ir vos ne bėgčia, matyt šiek tiek kompensuoja sporto stygių.
Esant dideliam svoriui negalima pulti į sportą stačia galva, nors sąnariai moka nešioti tokį svorį, bet kol nenukris šiek tiek kilogramų užtenka greito ėjimo, čia rekomenduotų pratimėlių, o dar puikiau baseinas. Na taip, kompleksai dėl apimčių, bet tikiu, kad jau pradedate juos nugalėti! Man regis daugiau optimizmo ir kompleksai sumažės su kilogramais.
O jei sportas būtų skirtas gydytojo, eičiau nesiožiuodama ir neatsikalbinėdama, kartais aš taip save įteigiu, kad reikia, kaip kokią reabilitaciją atlikti, padeda tinginį nuvyti.
2016-04-05 00:18:55
Pradėti sportuoti galima tiesiog išeinant pusei valandos pasivaikščioti šiek tiek greitesniu tempu nei įprastai einate. Vėliau galima pailginti iki valandos. Pageidautina taip daryti kiekvieną dieną (tai jei gerai pamenu tai oficialus minimalus fizinis aktyvumas siekiant sumažinti svorį pagal ACSM)
Vadinamasis savaitgalio riterizmas (kai penkias dienas nieko nedaroma, o savaitgalį daromos varžybų lygio treniruotės) prie gero nepriveda.
Mano nuomone - jokio bėgiojimo, jokio savęs perspaudimo (svoris plius bėdos su sąnariais padauginta iš bėgiojimo lygu bėda sąnariams)
Papasakosiu kaip pradėjau aš (seniau):
Pradėjau važinėti į darbą dviračiu. Šešis kilometrus pradžiai numindavau per pusę valandos (12km/h), o būdavo gana sunku, o pakilimas į kalną išvis atrodydavo, kad į pragarą papuoliau, bet kadangi jaunas ir užsispyręs - nelipdavau nuo dviračio ir nestumdavau (nors vietomis norėdavau rėkti) - dabar taip nedaryčiau.
Paskui po kelių mėnesių išėjau su draugu susiruošėm į miškelį pabėgioti (jau buvau nusipurtęs apie 15kg) - be sustojimo nubėgau nepilną kilometrą galvoje keikdamas tiek draugą, tiek save.
Su laiku sunkiai, bet be sustojimo įveikdavau ir trumpą ratą (~3km), o kiek vėliau ir "ilgąjį" (~4km). Vėliau atsirado ir komplikuotesni rateliai (tie pirmi buvo iš esmės lygus kelias) - bėgiojimas kalneliais aukštyn, žemyn, peršokimai per kliūtis ir panašiai. Tik tai buvo jau gerokai vėliau (pradžioje taip negalima).
Dviratis yra gerai - neapkrauna sąnarių :)
Nuo sėdimosios skausmų gerai gelbsti patogus balnelis ir dviratininko kelnės su įklotu (žargonu vadinamu "pampersu").
Sėkmės :)

P.S. Anekdotas iš sporto klubo: Klausimas: Kaip manote kokia "raumenų" grupė yra silpniausia? Atsakymas: Smegenys.
2016-04-05 01:29:12
Sveiki, mielieji,
aciu uz padrasinimus ir uz tai, kad dalinates patirtimi. Siandien atrodo, kad tai jau ikvepia....taciau siaip tai gedijuosi del siandienos.....na, ryte vaiksciojau apie valanda ir vakare apie pusvalandi..taciau tu KILO zuvedrisku pratimu nedariau....Geras pavadinimas -pakilti negalinti zuvedra :)
Na, o kai nusivyliau savimi del neatliktu pratimu....tai ir pyrago gabala suvalgiau (nors kiti maitinimaisi buvo normalus) ir....vakare saldaus alaus 0.33 buteliuka atsidariau :)..nors siaip alkoholio negeriu :) Ir kruvos kontroliniu darbu neistaisiau....
KILO naryste susimokejau 6 men, bet seimynai dar nieko nesakiau...bijau, kad neatlaikysiu, ir bus geda...
Na, bet ryt nauja diena, ir bandysiu pradet vel viska is naujo....
2016-04-05 08:01:04
Ei, gėda irgi motyvacija!
2016-04-05 10:30:32
Lolla, pasakymas seimai ir aplinkiniams tampa labai gera motyvacija ir isipareigojimu. Todel daug lengviau atsilaikyti torto gabaliuko, nes juk geda butu ji valgyti pries kitus seimos narius.
Mano bendradarbiai zino, kad as nevalgau saldumynu visa savaite, tik savaitgaliais, tad penktadieniais kepamu vafliu su uogiene lengva atsisakyti. Namuose irgi vyras pradetu klausiamai ziureti, jei paimciau i rankas bandele ar koki saldaini.
Kai ateina svenciu periodas, tada leidi sau daugiau ir pasekemes buna nukrypimas nuo plano, persivalgymas ir t.t. juk tada visiems sakai, kad tau atostogos, sventes ir daug lengviau suvalgyti dideli gabala torto, nors uztektu ir mazo.
2016-04-05 13:29:52
Lolla, šiek tiek paskaičiau ką čia rašote. Visur vadinate save stora, nerangia, kaip paritus taip pastačius ir pan. Koks tokio kalbėjimo tikslas? Jeigu jus tai motyvuoja gyventi sveikai - valio, bet panašu, kad toks negatyvus kalbėjimas tik dar labiau sumažina Jūsų pasitikėjimą savimi ir tarsi pateisina disciplinos nebuvimą. Iš esmės niekam nėra įdomu kokio storumo Jūs esate ir ar iš viso kada nors ryšitės pradėti sveikai gyventi, kad ir kokie žmonės empatiški Jūsų atžvilgiu pasirodytų. Jūsų sveikata turi rūpėti Jums pačiai. Ir jeigu Jūs pati nenuspręsite, kad norite jaustis ir atrodyti sveikai - nieko nebus. Būkite griežtesnė sau ir mažiau pasiteisinimų! Sėkmės! :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS