Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vyrai ir moterys virs 100kg
2016-01-16 10:28:50
Sveikučiai, o aš per 6 mėn, numečiau 55kg. (nuo 145 kg. iki 90kg.)ir dabar jau 4 mėnesius stoviu ties 90 kg. riba. Prisipažinsiu, kad nesistengiu labai lieknėti toliau (ūgis 180 cm.), atrodau visai OK, svarbiausia man atsistatyti ir nebepriaugti svorio atgal. Tiesa, per PASTARUOSIUS 3 metus tai jau antras mano svorio metimas, pirmą kartą numečiau nuo 140kg. iki 93kg., bet per 3 mėnesius visą svorį UŽSIAUGINAU ATGAL ir dar su kaupu (iki 145kg.). Taigi, matote, kad sulieknėti dar ne viskas, svarbu išlaikyti rezultatą, o tam būtina keisti gyvenimo būdą, sportuoti, kad atgauti normalų metabolizmą.
2016-01-17 18:54:19
Gulla2, man svarbu kg mesti tolygiai. Nesiekiu greito rezultato, nes jau pasimokiau. Kaip Nikorija va raso. Svarbu keisti mastysena ir gyvenimo buda. As tuos kg nutirpinau per siek tiek maziau nei metus. Mano ugis 170cm. Siuo metu as irgi pradedu matyti savo konturus. :D Net malonu pasidaro kai atremus rankas i liemeni jauciu iduba. :DDD
Tai va, varom toliau!
2016-01-18 10:25:01
Nikorija kokia šaunuolė :)
2016-01-18 16:34:40
Sveikos merginos! Kiek čia jūsų pasislėpusių, visai nenorinčių mums pasipasakoti :-). O sekasi jums tiesiog puikiai! Pasirodo galite lengvai mesti, tik trūksta palaikymo, kai pritrūkstate motyvacijos. Taigi daugiau rašykite, pasipasakokite ir rasite čia daaaaug bendraminčių, kurie paguos, palaikys, o kai reikės tai ir pabars :-).
2016-03-22 12:17:32
Sveikutes,užsiregistravau ir aš.Pirmoji diena.Ryt tureciau gauti savo lieknejimo planą.Ūgis 160, svoris 116.Nerimas drasko širdį ir smegeninę :)
2016-03-22 17:01:45
Sveika prisijungusi, Laila. Sėkmės nugalint save! Pavyks, rašyk ir palaikysim.
2016-03-22 22:28:07
Sveika Laila, palaikau tave, Būryje smagiau, tau pavyks :-).
2016-04-03 10:41:33
Sveiki (-os),
kažkada svėriau 150kg (sėslus gyvenimo būdas, įspūdingi kiekiai visokio šlamšto mityboje derinyje su alumi ir pan.), bet susitraukiau iki 108-105kg (fizinis krūvis, adekvati mityba, jaunas amžius). Vėliau svoris tiek kuriam laiko ir liko, bet rezultate per maždaug 4-is metus ("bangomis", o ne po kilogramą per mėnesį) sugrįžau beveik iki ten kur buvau - 139kg (ir su "atėjusia" bangos faze).
Taip ir čia atsidūriau :)
Kadangi nepraėjo nei dvi savaitės (pradžią galima laikyti 2016-04-01) tai kaip programa atsispindi apimtyse, svoryje pasakyk dar nelabai eina :)
2016-04-03 13:24:00
Sveiki, labai smagu skaityti komentarus ir jausti, kad apie krintanti svori ir mazejancias apimtis raso tikri zmones, o ne reklamos agentai :) Labai noreciau ir as pamesti tuos savo per pastaruosius 10 metu 'privalgytus' 35 kilogramus..... Po savaites tvarkingo maitinimosi atsikraciau 1 kg su trupuciu.....sunkokai sekasi sportuoti, negaliu isgerti beveik 4litru vandens :( ...bet atsisakiau saldumynu ir miltiniu patiekalu ;) Labai zaviuosi tais, kuriems pasiseke atsikratyti tiek daug kilogramu. Jus turite gelezine valia, saunuoliai! Jusu zinutes tikrai ikvepia ir motyvuoja nepasiduoti! Grazios pavasario dienos visiems! Aciu, kad dalinates patirtimi!
2016-04-03 14:50:22
Sveiki prisijungę PhD ir Lolla:-). Seksime jūsų pokyčius :-)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS