Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vyrai ir moterys virs 100kg
2015-10-11 15:57:28
Buvau ir as kazkada 120 kg, bet... siandienai jau 86, taigi vadinasi galima pasiekti ko nori, ir kas tie 20 kg kurie liko kai sitiek numeciau.. visi kai nori-gali
2015-10-12 09:50:50
Saunuole Gyyrta :)
2015-10-12 11:39:56
Vau, 20 kg! Įspūdingi skaičiai. Sveikinimai didžiausi :-). O dar didesnis linkėjimas nesustoti, judam pirmyn :-)
2015-10-15 17:01:29
Dziaugiuosi uz visas!! :)
Gyyrta, Jus saunuole, pagarba Jums :) Tiesa, sutinku, kad kai zmogus tikrai nori jis gali VISKA, bet deja, kad daugeliui to noro pritruksta arba jis buna ne toks stiprus ;)
Na ir siandien lygiai menuo, didziuojuos savim, kad nei karto nepaluzau ir kad esu cia :)
2015-10-15 17:33:04
Sveiki forumo dalyviai , Aš kilo.lt nare tapau nuo rugsėjo 1.Kai svoris pasiekė 126 kg, smarkiai susirūpinau.Ilgai naršiau internete, ieškojau , kurį pasiūlymą pasirinkti teisingiausią, nes kaip[ žinom kad pasiūla didžiulė.Nutariau prisijungti prie kilo.lt, maniau jei ką- ne kažin ką prarasiu.Dabar galiu tik džiaugtis- per pusantro mėn numečiau 11 kg.Netgi susirūpinau , ar ne per greit krenta tie kilogramai.šiandien sveriu 115 :) .malonu vėl rengtis rūbais , kurie buvo tinkami prieš keletą metų, pasirodo , kad pastaruosius kuriuos nešiojau , jau dideli, dideli... kaip malonu .manau , kad dar prasitęsiu narystę, nes malonu bendrauti su esamais nariais, gauni visokeriopą informaciją, žodžiu-linkiu visiems sėkmės :)
2015-10-15 19:14:19
per menesiuka bunant cia nuvyniojau 6.7 kg
2015-10-15 21:30:04
Aš savo lieknėjimo pradžioje mečiau po kilogramą kasdien. Per savaitę numečiau 7kg, paskui svoris kristi nustojo. O dabar nuo rugsėjo 14d. nenumečiau nė vieno kilogramo. Nors keista, apimtys po truputį mažėja.
2015-10-16 09:34:14
Kuo didesnis antsvoris, tuo greiciau bent jau pradzioje svoris krenta. Paskui kazkodel buna stop, va idomu kodel? Juk atrodo per lucky day turetu vel issijudinti organizmas.... bet kazkodel privalgytas svoris per visa savaite labai letai krenta ir iki kitos lucky day vos jo atsikratai...
2015-10-16 09:53:27
Pas mane to anstvorio kaip ir nėra, bet situacija buvo panaši. Aš pati gana nesunkiai per beveik 2 mėnesius sumažinau svorį nuo 65 kg iki 61 kg. Bet tada stop ir užstrigau, nors maitinausi panašiai ir dar bėgiojau (dabar jau man šalta bėgioti, tai kardio pratimų beveik neturiu). Todėl užsiregistravau į kilo ir per 3 savaites jau šiek tiek pajudėjau į priekį. Atrodo, kad kai reguliariai meti svorį organizmas tam priešinasi ir nenori atsikratyti riebaliukų :)
2015-10-17 08:40:26
Klevuke, tikriausia raumenys auga, juk raumenys sunkesni, nei riebalai
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS