Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vyrai ir moterys virs 100kg
2015-10-06 20:33:30
Sveiki visi! :) Esu cia visai nesenai, nuo rugsejo 15d. (nors tiesa pasakius man jau tai yra nemazai!) Ar yra zmoniu kuriu tikslas ne numesti kelis kg ir sutvirtinti kuna, o numesti dauuug svorio ir ekstremaliai pasikeisti? Kiek kg numetet ir per koki laika? kaip sekasi mesti ir kas sunkiausia? As vis pasvajoju apie man skanu maista, apie ka nors saldaus.. deja mintys tik ir lieka mintimis, nes ryte uzlipus ant svarstykliu pamacius net ir nedideli svorio sumazejima, upas pakyla, ir bandeles nebeatrodo tokios norimos:))
Iki siol (kas dabar atrodo juokinga) zalojau save ne tik nesveiku maistu ir gerimais bet bandziau ir badauti, ir tas visas "nenormalias" kefyro, grikiu, obuoliu, skysciu ir panasias dietas.. kuriu deka numesdavai po koki 10 kg o po poros savaiciu priaugdavau 15... Taip ir atriedejau iki 116kg...
Kokiu tikslu sukuriau tema? nes tiesa pasakius nors ir dziaugiuosi tuo ka pradejau, taciau savimi vis dar netikiu..:) Pakelkit upa savo pasiekimais ar siekiais ir ryztu..:) Keliaukim kartu link uzsibreztu tikslu!
2015-10-07 10:14:14
Labas Sraige. Panašiai buvo ir man, kai per skanų maistą ir pasyvų gyvenimo būdą "užaugau" iki 144kg. Gerai, kad mano didelis ūgis, tai šiek tiek kompensavo, bet nebeguodė. Startas buvo gegužės pradžioje su Stokholmo dieta, pavyko numesti 16kg. Tačiau meniu buvo parinktas labai jau vienodas. Kas antrą dieną reikėjo valgyti tą patį maistą. O be to, atsirado ir noras pasportuoti. Tada prisijungiau prie Kilo komandos. Sportuoti sekėsi labai sunkiai, bet po truputį stiprėjo kūnas, darėsi lengviau, pradėjo ryškėti talija. Šiuo metu sveriu 115kg, ir neketinu sustoti. Rašau Tau dėl to, kad sunkiai judi pirmyn, bet judi, ir dėl to, kad pačiai dabar kažkokia rudeninė bloga nuotaika. Nesinori sportuoti, tačiau mitybos plano laikausi, ir per Lucky day neveik nepiktnaudžiauju. O dabar, kai parašiau Tau laišką, pagalvojau, kaip daug jau aš pasiekiau. Baigdama noriu pasakyti, kad dėl pasikeitusios savijautos ir figūros gauti komplimentus yra be galo malonu. Taigi, pirmyn, nenukabink nosies. Visko Tu pasieksi, ko tik panorėsi, tik labai labai panorėk. Sėkmės.
2015-10-07 21:38:17
bukit geros, tik nesustokit! pradejot, pirmi rezultatai yra, rasykit viska, kaip sekasi! tik nedinkit!
2015-10-07 21:38:18
bukit geros, tik nesustokit! pradejot, pirmi rezultatai yra, rasykit viska, kaip sekasi! tik nedinkit!
2015-10-09 12:20:41
Aciu merginos uz palaikyma! Stengsiuosi, mazais zingsneliais soliuoti pirmyn :)
Klevuke, atsikratet beveik 30kg, tai yra oho! Pavydu jusu didelio ugio, aukstos stambesnes moterys atrodo visai kitaip.. as pati tik 1,60.. tikrai atrodau kaip mazas apvalus kamuolys :D
Piesinys, o koks jusu tikslas? ;)
Stai mano rezultai nuo 09.15 :
Svoris -8,5kg
Klubu apimtis -5cm
Liemens apimtis -3cm
Krutines apimtis -2,5cm
Šlaunies apimtis -4,5cm
Rankos apimtis -1,5cm
2015-10-09 14:14:07
Oho, kaip puiku! Toks spartus tempas turbūt tik palaiko gerą ūpą :)
2015-10-09 14:17:50
Sraige, nenusimink, netolimoje ateityje būsi graži maža Coliukė. Liekna liekna. Aš planuoju dar sumažėti iki 90kg. Su mano 48-iais metais ir 184cm, manau bus kaip tik. Taigi, liko tik dar maži 25kg. Pasigirsiu, kad jau kitai vasarai planuoju nusipirkti dviejų dalių maudymuką ;) . Labai džiaugiuosi, kad išmokau įsiklausyti, ką nori valgyti mano organizmas. Tai turbūt pats dižiausias pasiekimas. Linkiu kuo didžiausios sėkmės.
2015-10-09 15:52:21
Sveikinimai siekiantiems tikslo! Valio, pasipasakojančių daugėja
Uuuch, kaip smagu skaityti nenusivylusių žmonių istorijas, mane tai tiesiog pakrauna :-). Taigi, taigi pasakojam, kaip sekasi :-)
2015-10-09 18:28:12
va dar kokios saunuoles islindo! cia tai bent! dirba sau tyliai pasislepusios, o rezultatai stulbinantys! Klevuke, papasakok daugiau, kaip viskas ejosi, gal dar uzrasus kokius vedei, butu labai idomu. na saunu ir nesigiri nei kiek, o turetum!
sraigee, mano tikslas yra 65kg, pradejau nuo 90kg, ugis 170cm, liepos pirma ir pradejau laikytis sios programos, tik tempai mazesni, nei pas tave. na, judvi abidvi, neslapukaukit, pasigirkit, pasipasakokit, bus mums geras niuksas motyvacijai!
2015-10-10 10:16:13
va Klevuke dar noriu Tau parasyti, vis pagalvoju apie Tave. labai man ispudi padare Tavo pasiekimai ir grazus laisko rasymo stilius. Neliudek, kad ruduo, ir jis gali atnesti graziu dalyku.va, parasei i foruma, susipazinai su mumus, o mes trupuciuka suzinojom apie tave, mano manymu labai saunia nare! tikiuosi,kad papasakosi daugiau apie save ir kaip sekesi mesti svori, tai labai ikvepianti istorija! tikiuosi visos kartu viena kita palaikysim ir draugausim.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS