Mityba / Sveika mityba / Knyga Super maistas
2015-10-02 13:48:44
gavau knygas, dabar jau kai pulsiu iš tos knygos gaminti.. kaip tik pirkau grikių miltų, radau receptų su jais, panaudosiu... šnd ryte kepiau blynelių: grikių miltai, kiaušinių porą, dauginti grikiai, su jogurtu valgiau, kepiau beveik sausoje keptuvėje..
kiek užmečiau akį - knyga suredaguota, negaliu pakęsti, kai skaitai ir pilna klaidų, tarsi gavus broką pasijunti tada..
2015-10-02 19:08:13
tai va, knyga perskaiciau. ypac patiko trecioji dalis- daug paprastos ir pamirstos isminties. radau atsakymus ir i klausimus, kuriu dar turejau. liko geras jausmas. susirasiau saraseli ka nusipirkti ir si savaitgali nusiteikiau grizti i virtuve, uzteks tu sumustiniu. su dukryte pavartem paveikslelius(ju gal ir daugiau galejo buti) tai pazadejau pora vaikams skirtu skanumynu pabandyti pagaminti. receptai kiti, nei kilo, gal kokia pora sutampa, bet, ne kiti.
si knyga mane labai sumotyvavo pakeisti ir savo seimos mityba.
bandau.
2015-10-06 18:16:20
Piesinys, sudominot, reikes ir man sia knyga isigyti :)
2015-10-08 13:18:49
sakykit o knyga daugiau skirta metantiems svori ar ir aktuali tiems kas nori priaugti? :)
2015-10-10 08:47:05
Redaa, ta knyga daugiausiai apie sveiką mitybą. Visgi akcentas dedamas į lieknėjimą ir formos palaikymą. Jei turit galimybę iš pradžių ją pavartyti, manau, kad bus lengviau nuspręsti ar ji jums aktuali :)
2015-10-10 09:39:07
Man knyga irgi patinka. Tik tikėjausi daugiau receptų, t.y. daugiau praktinio panaudojimo pavyzdžių, meniu didesnio paįvairinimo, nei teorijų. Aišku jos yra svarbios. Bet asmeniškai jau su jomis iš esmės esu susipažinus - tiek per kilo psl. patarimus ir video seminarus, tiek kitus psl.
2015-10-15 15:31:41
Eisiu šiandien atsiimti siuntinuko... Planuoju nebetęsti narystės, kai ji pasibaigs (dar liko mėnuo-kitas), tad manau, kad gerai turėti tokią knygą po ranka :) Įdomu, ar pateisins mano lūkesčius...
2015-10-18 12:47:34
Perskaičiau ir išbandžiau keletą receptų.

Patiko, kad receptai suskirstyti pagal valgymo metą (pusryčiai, pietūs, vakarienė, užkandžiai).
Patiko, kad patiekalai nesunkiai pagaminami.
Ir iš tiesų skanūs :)

Gaila, kad likę klaidų receptuose nurodant kiekius, pvz. košių receptuose 30g kruopų nurodoma 300ml migdolų pieno, kai realiai pakanka 60-100ml, arba tiems patiems 30g kruopų/dribsnių nurodomas visas valgomas šaukštas cinamono, nors įdėjus vos šeštadalį gaunasi jo pakankamai gausiai.
Taip pat mačiau beveik identiškų kokteilių su skirtingais pavadinimais - tip top tie patys penki ingredientai, o kiekiai skiriasi tik dviejų.

Nepaisant šių smulkių trūkumų, knyga paliko gerą įspūdį :) Tikrai gaminsiu pagal šios knygos receptus dar ne vieną patiekalą. Svarbiausia, kad patiekalai, sveiki, skanūs ir lengvai paruošiami. Ačiū, Ilka!
2015-10-21 16:29:48
Na va, perskaičiau ir aš knygą. Tikėjausi daugiau receptų ir tokių geresnių, nei "200g jogurto + 100g mėlynių". Akis badė nuolatiniai pasikartojimai ir klaidos receptuose. Negi niekas negalėjo pertikrinti, perskaičiuoti? Vienur padalinta, kitur nepridėta... Labai gaila, kad tokie dalykai pasitaiko. Tikuosi, kad bent jau sekantį leidimą pataisys.
Bet šiaip - man patiko. Prisirinkau gerų minčių ir idėjų.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS