Mityba / Sveika mityba / Knyga Super maistas
2015-10-01 13:11:49
Užsisakiau tą knygą:) žiūrėsim:)
2015-10-01 13:30:26
Šiandien kaip tik gavau. Buvau rezervavusi dar prieš pasiekiant knygynus. Laukia malonus skaitymas. Ir pritaikymas :)
2015-10-01 13:40:31
irgi gavau, nekantrauju paskaityti...pirmas ispudis pavarcius geras.
2015-10-01 15:08:15
O kaip knyga tobulas kunas ar naudinga? :)
2015-10-01 15:18:47
Ten yra sudetas visas mitybos ir sportavimo pagrindas, super knyga :)
2015-10-01 16:16:49
Ką tik gavau, užsisakiau puikią dovaną gimtadienio proga. Pavarčius knygą susidarė labai geras įspūdis. Belieka studijuoti :-)
2015-10-01 16:50:46
Aš dar užsisakiau Lieknos šlaunys:) nors man labiau reiktų Storesnės, tvirtesnės blauzdos:)
2015-10-01 20:13:16
jumoro jausmo tau netruksta, Roberta. Labai juokiausi perskacius tau skirtus komplimentus, o ir cia pakanka sveikos ironijos. taip ir laukiu, ka dar papasakosi...juokiuos tikrai is sirdies, esi pastabi!
2015-10-02 12:51:37
siandien man laisva diena, tai uzsiemiau sau maloniais dalykais salia butinu buitiniu darbu. skaitau ,,supermaista,, ir dziaugiuosi-man si knyga labai patinka. jau issirinkau, kad bandysiu gaminti sekmadieni, tikiuosi nors karta itikti savo sumustiniu valgytojams.
o stai ir viena is gausybes auksiniu minciu
viskas, kas turi verte, turi savo kaina.
puiki knyga!
2015-10-02 13:02:00
As irgi planuoju ja isigyti, sau ir dukrai. Skrisiu i Lietuva 2 dienom spalio pabaigoje, tad tikiuosi ji jau bus knygynuose. Norejau uzsisakyti atsiuntima i Norvegija, parasyta, kad pigus siuntimas, bet kazkaip 34 eurai uz siuntima man neatrodo pigu :D
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS