Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Kelionė vestuvinės suknelės link
2015-10-20 21:40:01
Apie save surašiau duomenis savo poste, pradžia - 60 kg. Nelabai kuo turiu daug pasidžiaugti po 2 sav. apimčių atžvilgiu, svoris nukritęs - 1,5 kg. Tikiuosi tos apimtys pradės mažėti po kurio laiko, nes laikausi viso režimo kaip surašyta :) Pas mane motyvacijos užtenka pilnai kolkas, nes pati ant savęs pykstu kaip galėjau taip apaugti lašiniais :D Aš sau taip susidariau tvarkaraštį, kad būčiau namuose viena tuo laiku, užsileidžiu muziką ir sportuoju pagal programą :) Jeigu būtų kažkas namuose kartu, tikriausiai neprisiversčiau :)))
2015-10-22 10:32:44
Lady, na tvao rezultatas tikrai neblogas, nes aš laikydamasi programos per 4 savaites atsikračiau tik 1,2 kg :) bet apimtys sumažėjo gana žymiai, kas jaučiasi ant drabužių. Pati kolkas to nematau :)
Beja, paskaičiau Piešinio temą ir grįžusi namo antradienį pasportavau, taip pat ir vakar. Taip kad užsivedžiau ir aš :)
2015-10-22 10:35:54
Tadadadaaaaaam! Šiandien svėrimosi diena it pagaliau įžengiau į 50 kg zoną :) paskutinį kartą tiek svėriau prieš gerus du metus, tai labai džiaugiuosi. Šiandien mano rezultatai yra tokie:

Ūgis: 170 cm

4 savaitė: 59,6 kg Išmatavimai 86x65x99 (54)
3 savaitė: 60,2 kg Išmatavimai 87x66x99,5 (54,5)
2 savaitė: 60,6 kg Išmatavimai 88x67x100 (55)
1 savaitė: 60,6 kg Išmatavimai 89x68x100 (56)
STARTAS: 61 kg Išmatavimai 89x70x101 (57)

Apbendrinimas:

Svoris -1,4 kg
Krūtinės apimtis -3 cm
Liemens apimtis -5 cm
Klubų apimtis -2 cm
Šlaunų apimtis -3 cm

Užsivedžiau ir sportuoti, tad tikiuosi, kad toliau žingsniai į priekį bus didesni! :)
2015-10-22 13:23:44
saunuole, Agne! jei gerai suprantu, i suknele jau turetum ilisti? ar bandei?
2015-10-22 15:19:11
Agne, puikus rezultatai :) O mane džiuginti rezultatai pradės kada apimtys pradės mažėti, nes to čia ir atėjau :))
2015-10-22 15:50:52
Piesinys, taip, manau, kad jau turėčiau įlysti :) nes "nesuėjo" per liemenį, kuris dabar gerokai pamažėjęs. Bet suknelės dar nesimatavau. Nežinau, vis atidėlioju.. kažkaip truputį baisu ir neramu, o jei neįlysiu? :D Manau, kad prisiversiu ir artimiausiu metu nuvažiuosiu pasimatuoti :)

Lady, tikrai kad apimtys yra svarbiausia. Aš kažkaip tikiuosi, kad riebalus po truputuką keičia raumenys, dėl to svorio prasme rezultatai matomi sunkiau :)
2015-10-22 16:17:04
Manau, Agne, jau galima tave matyti toje sukneleje ;) Nenustebciau jei atejus vestuviu dienai dar ja reikes ir siaurinti ;)
2015-10-23 11:03:45
Užsirašiau pasimatavimą antradieniui :) laikykit kumščius! :)
2015-10-23 11:18:38
Sekmes!!!!
2015-10-26 14:45:57
Na ką, ryt einu matuotis suknelės :) kažkaip neramu, šiandien toks vaizdas, kad nenoriu valgyti :D tikriausiai naiviai tikiuosi, kad jei nevalgysiu tai viskas pavyks :))) bet vis dėlto valgau, žinau, kad reikai. Nenoriu išsimušti iš ritmo :)

Šaindien sportas, tingiu jau dabar, bet žinau, kad šiandien tai jau tikrai pasportuosiu :)))
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS