Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Kelionė vestuvinės suknelės link
2015-10-01 09:56:01
Labas rytas :) šiandien nuotaika nuo pat ryto super, nes buvo svėrimosi ir matavimosi diena!
taigi, TA-DA-DADAM:

Ūgis: 170 cm
Svoris: 60,6 kg (-0,4 kg)

Šlaunų apimtis 56cm (-1 cm)
Krūtinės apimtis 89cm (išliko)
Liemens apimtis 68cm (-2 cm)
Klubų apimtis 100cm (-1 cm)

Aišku, kad šiek tiek "chaltūrkė", nes šiandien apimtis matavausi ryte kątik pabudus (pirmą kartą vakare), kas turbūt įtakojo didelį liemens sumažėjimą. Ir svorį pirmą kartą rašiau be kablelio, nes tik paskaičius forumą sužinojau, kad reik dėt tašką vietoj kablelio. Berods buvo 61,3 kg. BET vistiek labai džiaugiuosi ir toliau matuosiuosi ir sversiuosi visada ryte :)

MERGINOS, ačiū visom už patarimus. Jūsų dėka sėdu prie valgiaraščio keitimo ir po to paprašysiu, kad dietologė patikrinų. Bandysiu nenukrypti nuo pagrindinių principų ir parašysiu kaip man pasisekė :)
2015-10-02 10:33:11
Labas :) na ką, vakar pasinaudojusi patarimais nusprendžiau pasikoreguoti mitybos planą, kad nebūtų labai neskanių produktų :) pasikeičiau ir paprašiau dietologės, kad patikrintų. Patikrino ir mano įdėtų patiekaų neišbraukė (pakeičiau gal 4 per visą savaitę), bet pakeitė savo anksčiau įdėtus produktus, tai nelabai supratau kodėl jie netinka..

O šiaip - savijauta geresnė. Vakar po svėrimosi dienos gavau motyvacijos pliūpsnį. Tad mitybos plano buvo lengva laikytis, nors po pietų važiavome grybauti, tad teko ir priešpiečius ir pietus valgyti miške. Anksčiau to net nebūčiau įsivaizdavusi - kažkaip visom šitom pramogėlėm iš vakaro pasidarydavau kokių užtepėlių (pvz. pikantiška), išsikepdavau karštų trikampių sumuštinių, termosą arbatos, visokių vaisvandenių. O šį kartą - kriaušės ir vištiena su pievagrybiais ir svogūnais. Na ir vanduo, žinoma :) neįtikėtina! Labai džiaugiuosi, kad turiu palaikymą ir mano antra pusė vakar valgė kartu, atskirai nieko nesivežė!

Rytoj cheat day! Kadangi kaip jau minėjau anksčiau, aš jau svorį metu nuo seniau nei esu čia, tai cheat day patirties jau turiu. Bet dažniausiai būna taip, kad visą savaitę apie kažką svajoju. laukiu to šeštadienio, kad suvalgysiu ir to it to, bet šeštadieniais kažkaip nieko daug ir nenoriu :) Tad tikiuoki labai nenukrypti :)
2015-10-06 09:57:56
Labas pačiai sau, nes panašu, kad daugiau niekas neskaito :)))
na ką, labai tikėjasi toli nenuklysti per cheat day. Deja.. kadangi vaziavom i svaeciu pas senelius, tai valgiau visko pradedant cepelinais, baigiant tortu :)))) sekmadieni atsikeliau kaip gėrus, kaip pagiringa, visa pavargus, nors miegojau apie 9 val.!
No sekmadienio vėl grįžau į rikiuotę. Nebėra taip sunku valgyti pagal valgiaraštį. Žinoma, gal dėl to, kad buvo koreguotas valgiaraštis pagal mano skonį.
Vis dėlto, su sportu sunkoka. Labai sunku prisiversti pradėti, pasiimti kilimėlį, persirengti. O ka i pradedi sekasi visai neblogai.

Na, laukiam ketvirtadienio - svėrimosi dienos :)
2015-10-06 10:17:22
Labas, aš skaitau :) Kol kas per cheat day ir aš persivalgau, nors dienai prasidėjus beveik nieko nesinori, bet kai įsibėgėju... :D
Sėkmės sporte, aš tik vakar prisiverčiau nueiti pasportuot. Gal tau lengviau būtų pasiskirti konkretų laiką sportui? Ateis ta valanda ir žinosi, kad nori-nenori, turi daryti, ką pasižadėjusi. Man padeda :)
2015-10-06 13:42:26
Bent jau man su laiku "lucky day" meniu keičiasi. Iš pradžių suvalgydavau daugiau, dabar mažiau - ir tiek visko nesinori, ir netelpa, ir sunkumo jausmas greitai aplanko, kurio visai nesinori :) Skonis taip pat kinta - kai kurie buvę skanūs dalykai nebeatrodo kažkuo ypatingi. Labiausiai pasikeitė saldumynų vertinimas - daug kas atrodo ryškiai per saldu ir dėl to nelabai beskanu... :)
2015-10-07 13:53:14
O, smagu, kad aš čia ne viena :)))
Energy, aš esu pasiskyrus laiką sportui - pagal čia sudarytą programą turiu sportuot tris kartus. Tai aš taip numačius, kad po vakarienės praėjus lygiai 30 min turiu eit sportuot, bet jau taaaaaip kartais tingisi :) Vis dėlto, kažkaip stengiuosi prisversti, kolkas dar sekasi :)

Leliumai, taip, šitą ir aš pastebėjau. Anksčiau labai mėgau varškės sūrelius, bet šeštadienį paragavau, tai ką aš žinau.. kažkoks riebalo gabalas veliasi burnoj :D skonis irgi kinta viskam, tik ne bulviniams patiekalams. Aš taip noriu bulvių įvairiausiu pavidalu! Keptų su kefyru, bulvių plokštainio, bulvinių blynų... mmm... :D
Tiesa, ar bandėt kasnors saldžias bulves? Jos, sako, geriau? Tai gal per cheat day jas kartais ragaučiau :))
2015-10-07 17:02:11
Bulvės ir mano silpnybė :) Svajoju apie cepelinus šeštadienį.... :D Saldžiųjų nebandžiau.
2015-10-07 21:26:06
Agne, tikrai esi ne viena, visos skaitom tik ne visada visos parasom, ir man toks jausmas pradzioje buvo, kad pati su savim kalbuosi. na va, panasiu laiku pradejot kelios merginos su panasiais tikslais bus idomu sekti jusu dvikovas- sekmes visom!
2015-10-08 12:10:28
Na ką, šiandien svėrimosi diena manęs visai nenudžiugino, nes svoris išlygo LYGIAI toks pats nors laikiausi programos.. Kažkaip įtarimas kilo, kad gal čia dar po cheat day gali būti išsilaikęs svoris, nes valgiau guminukų, tai toks jausmas kad jie viską užklijavo :))))) tiesa, apimtys smažėjo ir tai verčia nepasiduoti. Taigi šiai diena rezultatas toks:

Ūgis: 170 cm

2 savaitė: 60,6 kg Išmatavimai 88x67x100 (55)
1 savaitė: 60,6 kg Išmatavimai 89x68x100 (56)
STARTAS: 61 kg Išmatavimai 89x70x101 (57)

Apbendrinimas:

Svoris -0,4 kg
Krūtinės apimtis -1 cm
Liemens apimtis -3cm
Klubų apimtis -1cm
Šlaunų apimtis -2 cm

Taip pat šiandien ir fotkinausi :) nu jeigu taip atidžiai žiūri tai rezultatas matosi, upač liemens sritį, nes buvis "rinkelė" dingo :)))

Jėėėėzus, man ta suknelė nesuėjo daugiausiai per liemenį!!! Bet jau po biškį, po biškį matau kad judu į priekį. Dar nesimatuosiu, dar lauksiu kelias savaites. Šiandien jau draugui sakiau: "o tu įsivaizduoji kad bac, nuvarom ir įvyksta stebuklas - suknelė lyg niekur nieko užsisega!!! Nu super būtų :)

O šiaip man sekasi normaliai. Šiandien gal biškį sunervino tas svoris, bet aš pati jaučiu, kad burokai nuo pirmaidneio vakaro dar neišėjo :D :D :D Tai guodžiu save, kad taip ir yra, šiaip būtų viskas neblogai :) nesisversiu iki pat kito ketvirtadienio!
2015-10-08 12:11:54
Atsiprašau už klaidas, įsijautus rašiau ir neperskaičiau po to :) pasiilgstu čia redagavimo funkcijos :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS