Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Kelionė vestuvinės suknelės link
2015-09-29 15:58:04
Laba diena.
Na ir aš nusprendžiau rašyti savo blogą. Gal ne tiek kitiems kilo.lt nariams, kiek pati sau. Bet apie viską iš pradžių.
Su svoriu didelių problemų niekada neturėjau. Iki kelionės į JAV, kur praleidau 4 mėnesius, valgiau viską ką noriu, kada noriu, kiek noriu ir visada sverdavau stabiliai 56 kg. Deja, pakeistas režimas aukštyn kojom apvertė medžiagų apykaitą ir prasidėjo.. Grįžau sverdama 60 kg ir nemačiau nieko blogo. Po to svoris nusistovėjo ties 62 kg. Kažkiek pasportavau, pabadavau, išbandžiau Japoniškas ir visas kitas dietas, bet svoris nukrisdavo gana trumpam, iki kol grįždavau į įprastą režimą. Na ir ką, šiemet pasiekiau 65 kg ribą (ūgis 170 cm)! Aišku, čia dar ne itin baisu, bet nusprendžiau susiimti.
Ir aišku tam visai nepamaišė pradėtos planuoti vestuvės. Suradau man tobulą vestuvinę suknelę, nuvažiavau pasimatuoti ir..... užtrauktukas nesueina per gerus 4 cm :) kadangi suknelė rankų darbo, vienetinė, siūta tikrai kokybiškai, jos platinti tikrai nenoriu. Juolab, kad savo didžiąją dieną noriu atrodyti tobulai.
Susiėmiau..
Iki įstojimo į kilo.lt (čia aš jau 3 diena :))) ) pavyko atsikratyti 4 kg ir pradedu nuo 61 kg. Kolkas pradinis tikslas "kai buvau jauna ir graži" - 56 kg. Įsivaizduoju, kad tada jau turėčiau atrodyti neblogai. Ir suknelė turėtu užsisegti :D
Tokia mano pradžios istorija :)
2015-09-29 15:59:27
STARTAS
Ūgis 170 cm
Svoris 61 kg

Šlaunų apimtis 57cm
Krūtinės apimtis 89cm
Liemens apimtis 70cm
Klubų apimtis 101cm
2015-09-29 16:17:47
Šaunu, kad nutarei susiimti pajutusi augantį svorį. Lai tai, ko išmoksi su kilo.lt tampa pastoviu pasirinkimu, ne tik projektu iki vestuvinės suknelės ;)
Sėkmės kelyje tikslo link!
2015-09-29 16:24:55
Leliumai, na tikiuosi, kad tai jau taps gyvenimo būdu. Juolab kad antra pusė labai palaiko ir stengiasi valgyti tą patį ką ir aš kai pusryčiaujame, vakarieniaujame, kad man nebutų liūdna, kad jam galima valgyti viską :)

Be to - vestuvinė suknelė manęs laukia tik gegužės mėnesį, tai tikiuosi, kad po to kitaip gyventi jau nebenorėsiu :)
2015-09-30 14:20:04
Na kągi. Rytoj manęs laukia pirmoji svarbi diena kilo.lt projekte - svėrimasis ir apimčių matavimasis. Neramu :)

plano laikytis pradejau tik sekmadienį, tad tai bus tik 5-oji diena projekte. Visdėlto, kadangi ketvirtadienį užsiregistravau, tai yra darbo diena, didžiausia tikimybė, kad visada būsiu namie, tai ši diena ir bus tas taškas, kada matysiu pasiektus rezultatus (arba ne :D ).

Kolkas į viską žiūriu pozityviai. Mitybos režimo pavyksta laikytis, bet labai sunkiai, nes man beveik viskas neskanu - vakar nuo tarkuotu morku su sezamais ir aliejum galvojau atsišipinsiu visus dantis. Neskanu žiauriai! suvalgiau gal pusę porcijos ir išmečiau, geriau jau nieko nei sitai.. Toliau agurko suktinukai - nu naciot atsiprasant. Siaip ne taip, atbulais dantim suvalgiau..

Siandien ryta turejau pradet su avokadu ant trapucio - nu ne! Issiviriau aviziniu dribsiu pora saukstu..

Gal cia del to, kad trys is eiles valgymai buvo LABAI neskanus, nes visi kiti maistais kaip ir neblogai.

Ziuriu, kad susinervavau kalbedama apie maista, net lietuviskas raides pameciau :))))

Išsiplėčiau. Bet rašydama geriau suprantu kaip jaučiuosi... :)
2015-09-30 16:05:52
Kokie skoniai skirtingi :) O man morku salotos su sezamu ir avokadas su trapuciais yra megstamiausi patiekalai :) Ant avokado barstau citrinpipirius, o i morku salotas dedu raudonelio. O siaip jeigu nepatinka, nesikankink, pasikeisk i megstama patiekala, tik taip, kad atitiktu energetine verte ir balansa.
2015-09-30 16:42:49
Nora, kadangi dar tik pradedu čia programą, kažkaip nedrįstu keitalioti kolkas :) bijau, kad dar nežinau pagrindinių principų, tad nesinori suklysti :) bet, manau, ateityje tikrai pasinaudosiu Jūsų patarimu. Jūs jau patyrus narė, skaičiau Jūsų temą, tai su Jumis ir kitomis narėmis tikrai konsultuosiuosi :) Ačiū!
2015-09-30 16:55:44
Jei bijai pati keisti, parasyk dietologei, kad pakeistu. Per prievarta geriau nevalgyk, nes cia ne dieta, kurios turi laikytis, o mitybos planas, kuris turi tau tikti ir patikti. Panarsyk tarp patiekalu, pasizymek kurie tau patiktu ir pasiklausk dietologes. Jei tik iskyla kazkoks klausimas, jei kazkas netinka, rasyk jiems, jie visada atsako. As pradzioje irgi daug klausinejau, dabar jau kaip ir zinau pagrindinius principus :)
2015-09-30 18:44:01
Man irgi nelabai patiko sudarytas mitybos planas, tad nuo pirmos dienos susideliojau savo, nes ten sistema yra gerai sukurta, kad tau pvz. ir neleidzia pasirinkti vakare to, ko vakare valgyti negalima :) nepaisant to, kad kaskart viska keiciu pagal savo norus, per keturias savaites atsikraciau jau 4 kg (esu 170, nuo 65kg sumazejau iki 60,5kg). Tad, manau, tirkai nesikankink, o jei abejoji, kaip raso Nora, pasiklausk dietologes :)
2015-09-30 23:15:25
principai keitimo paprasti
pusryciai dazniausiai koses, varske, kiausiniai
priespieciai koks vaisius
pietus ir vakariene- vistiena/zuvis su darzovemis
pavakariai0 kas nors is darzoviu.
kitaip sakant jei keisi patiekala- keisk mesa i mesa, zuvi i zuvi, kiausinius i kiausinius ir pan, svarbiausia jokiu vaisui pavakariams/vakarienei.
gale valgiarascio skrituliukas su angliavandeniu/baltymuir riebalu kiekiu bei bendras kcal kiekis. pasistenk,kad tai atitiktu.
valgyk tik tai kas skanu, kitaip mesi pries laika, kankintis nera jokios prasmes. ir as kaitaliojau, kol issirinkau megstamus patiekalus.
issispausdink pirmini varianta, nes pakaitaliojant jis neissisaugo, ir susidaryk savo valgiarasti ir paprasyk, kad dietologe ji patikrintu. stai ir viskas
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS