Mityba / Sveika mityba / Ar darote nusižengimus ?
2015-09-28 16:46:30
Butent Spurgiau :) Beto jei atejei cia ir nori pasiekti rezultatu, tai turi bendradarbiauti su kilo.lt komanda. Juk jie nezino nei kaip tu realiai sportuoji, nei koks tavo tikslas. Iskilo klausimas, atsirado problema- rasyk. Mano nuomone reikia laikytis vieno trenerio nurodymu, o ne keliu ir butent to, kuris pats yra kazka pasiekes, o ne tik graziai kalba.
2015-09-28 18:24:23
Taip, nusižengimą padariau, tik kad maisto mažiau suvalgiau, nes vairuojant valgyti nebuvo kaip, tačiau kitas dienas stengiuosi susidėlioti maistą taip, kad būtų patogu pavalgyti ar užkąsti. Stengiuosi suvalgyti viską, kaip nurodė kilo.lt dietologė. Būsiu čia pradžiai pusę metų, vėliau žiūrėsim. Tikiuosi, nusižengimų nedaryti, skatinčiau ir temos autorę to nedaryti.
2015-09-29 09:20:49
o man atrodo kad kartais geriau pasitarti su keliais, nes visi esam žmonės ir darom klaidų :) šiaip labai rekomenduoju Ilkos knygą, apie maistą labai išsamiai parašyta, daug receptų, kurie tikrai nepakenks figūrai :) net cheat day skanumynų pasiūliusi yra, tikrai super :) Visiškai pakeitė mano požiūrį į maistą... Ir tas cheat day darysiu daug lengvesnes nei iki šiol, bet ne mažiau skanias :)
2015-09-29 09:41:19
as jau tris savaites laikausi kilo.lt sudaryto plano, tačiau nukrito 1,9 kg. per visa laika. Visa laika laikiausi plano, tačiaum vakar pirma karta nusižengiau ir pasidare smalsu, ar daug kas nusižengia ?
2015-09-29 09:49:02
Siuo metu pilnas internetas, pilni sporto klubai "asmeniniu treneriu", tad labai sunku atsirinkti tikrai gera. Dauguma truputi pasportave tampa patys treneriais sporto klubuose, nors net pagrindiniu taisyklingos mitybos principu nezino. As manau Andrius ir jo komanda verti pasitikejimo, sis projektas vykdomas jau kelinti metai, isleide 2 knygas, o ir paciu rezultatai puikus. Dar gali Vilma nusipirkti ju knyga Tobulas kunas, jei neturi. Bet siaip kiekvienas juk atsirenkame kas mums tinka, kuo mes pasitikime :)
2015-09-29 10:00:26
Turiu tą knygą, irgi labai super :) jo, asmeninių trenerių kiek tik nori, bet pvz trūkstant motyvacijos jie labai padeda, nes jauti atsakomybę ne tik prieš save. Plius einant į salę naujokui būtina, kad jį prižiūrėtų treneris, kad neužsidirbtų traumos, vien sudaryto sporto plano ne visada užtenka...Nes atrodo žinai kaip pratimą atlikti, bet darai blogai vis tiek... Aš nieko nesakau blogo apie Andrių ir jo komandą, kilo idėja super ir padėjo daugybei žmonių pasiekti savo tikslų, tai yra nuostabu :) ir kiekvienas mato kas jam tinka, o kas ne :) O Cosmo, atsakymas į tavo klausimą, taip nusižengiu planui, bet tie nusižengimai nebūna blogi, gal labiau ne nusižengimai, o pakeitimai patiekalų :)
2015-09-29 14:47:41
Vilma, o tu knyga uzsisakei internetu ar jau yra ji knygynuose (Super maistas)?
2015-09-29 14:48:42
internetu iš knygos.lt :) bet manau jau turėtų būti ir knygynuose :)
2015-09-29 14:58:21
Na tikiuosi jau iki spalio pabaigos tikrai bus knygynuose :)
2015-10-01 12:13:48
Aš griežtai jokių nusižengimų nedarau, nors kartais būna tikrai sunku atsilaikyti, tiesiog mintyse sau pasakau "tuoj šeštadienis, jei norėsi, galėsi valgyt", nes bent jau man ankčiau tie maži nusižengimai ir pakišdavo koją: vieną dieną gabalėlis šokolado, kitą dieną ledų porcija ir taip po truputį atleidžiamos vadelės ir į protą ateini kai svarstyklėse pamatai, jog vėl priaugai viską, ko buvai netekęs... Tada supranti, kad pagrindinis tikslas ko sieki yra labiau trokštamas, nei tie maži nusižengimai... Į kilo.lt ir atėjau dėl to, kad mane truputį pakontroliuotų ir kol kas tai puikiai veikia, bet šeštadieniais savęs neriboju :) Sėkmės!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS