Mityba / Sveika mityba / Ar darote nusižengimus ?
2015-09-28 12:16:00
Sveiki, Nerečiau Jūsų pasiteirauti, ar kada valgėt kada nors ne pagal valgiarašti ? As šiandien pirma karta po pietu suvalgiau gera gabala šokolado :). Nes labai pasivy nuotaika, labai blogai morališkai jaučiuosi . O adabar dar ir graužiu save, kad nesusilaikiau :D.
2015-09-28 13:21:32
Neteko dar. Labai griežtai laikausi valgiaraščio, o ir minčių dar nėra apie nukrypimus. Gal taip yra dėl trumpo laiko. Bet per lucky day nesivaržau išragauti visko.
2015-09-28 13:38:06
tiesa sakant NE. uzsiemiau siuo darbu rimtai. kazkada buvau numetus 22kg, jie visi grizo, ir dabar uzisemiau kilo programa ir spaudziu is saves viska ka turiu, nes tikslas-min 25kg. labai gerai suvokiu, kad kiekvienas nusizengimas tolina mano tiksla, o juk ko as cia atejau? per 3men numeciau 12,3kg, tad pirmi rezultatai yra.
kad karta nusizengei, grauzti saves neverta.buvo-prazuvo. pradek is pradziu. tiesiog nusiteik, kad tai- receptas tau, kad daryti, jei nori tokio ar tokio rezultato. jei jo laikysies- rezultatas bus.
Linkiu istvermes!
2015-09-28 14:27:47
Aš darau nusižengimų:) bet žiūriu, kad kitą kartą valgydama išlyginčiau tą nuodėmę:) jei suvalgei šokolado, na, suvalgei ir kvit, tai per kitą valgymą ar kitą dieną kažkiek kažko sumažink. ir bus gerai. Svarbu tos nuodėmės nebūtų didelės super ir labai dažnai..
2015-09-28 14:35:28
Taip butent taip ir darysiu :). Pas mane kg nekrenta visai, tai gal del to motivacijos jokios nera :(.
2015-09-28 14:39:18
Buvau padariusi ir as nusizengimu, suvalgiau gabaliuka torto, kita diena ledu neatsisakiau, bet tada kg stop. Geriau jau visa savaite grieztai laikytis ir per lucky day valgyti ko nori, tada rezultatai ir matosi :)
2015-09-28 14:57:25
Aš nesilaikau pagal pateiktą programą tip top.. jei parašyta migdolai, tai aš jų nelekiu pirkti, jei neturiu, valgau obuolių, jei jie po ranka. kartais valgau mažiau kartų, kartais daugiau kartų... žiūriu, kad būtų daugmaž.. bet tai aš nesu pavyzdys:) aš valgau tai, ką noriu, bet, aišku, nevalgau baltų miltų gaminių ir cukrų, tortų, sausainių, kepsnių, dešrų, riebių košių... jau nebe... tik labai retai, labai retai kada...nelabai ir benoriu. nedarau aš tos lucky dienos, bet jei žinau, kad bus kokį šeštadienį koks renginys, tai nusprendžiu, kad ir bus ta lucky day, bet per ją irgi nepuolu labai ėsti:) jei kas vaišina kokiu man labai netinkamu produktu, tai stengiuos atsisakyti, bet jei neišeina atisakyti, paimu, suvalgau, jei nedaug:) arba paimu, sakau, vėliau suvalgysiu, o paskui kam nors atiduodu ar pan.:) aš darau nuodėmę kasdien tokią- kava su mažu šokolado gabalėliu kasryt:) bet, kaip sakiau, aš nesu pavyzdys:) aš nemažai svorio numečiau vasarą, nes valgiau daugiausia vaisius ir daržoves, šiek tiek jogurto, sūrio, aliejų..prisigalvodavau įvairiausių žaliavalgiškų patiekalų.. db jau noris ir karšto maisto, ir baltymų daugiau, ruduo..
2015-09-28 15:21:01
Aš kardinaliai keičiau mitybos planą, nes tai ką man sudarė jau nebetinka... O sportuoju salėje sunkiai ir trenerė man sudarė kitą planą, nes 1200 kcal nėra normalu. Ji tiek kalorijų suvalgydavo kai ruošdavosi varžyboms. Kai pasakiau, kad nustojo svoris kristi, man kilo dietologė dar sumažino kalorijų kiekį iki 1000, vakarienę pakeisdama kilo kokteiliu... Iš pradžių atrodė viskas gerai kol nepapasakojau trenerei ką ir kiek valgau, jai akys išsprogo ant kaktos... Tai dabar nebežinau kas čia teisus ir kas ne. :)
2015-09-28 16:15:29
cosmo, ar beveik per mėn nė kiek ir nekrito svoris?
2015-09-28 16:40:10
Aš visada pasijuokiu skaniai, kai draugė sako: - Man nekrenta svoris, todėl ir nebesilaikau.
Na argi ne juokinga? Jei svoris nekrenta, nereikia valgyti tortų ar kitų šokoladų, nes nuo tokių produktų tikrai nepradės kristi svoris. :D Motyvacija sau turėtu būti Nr. 1, jei jau laikaisi dietos dėl svorio. Jei nori numesti svori, reiškiasi turi atsisakyti daug skanių dalykų. Jei tau toks gyvenimo būdas nepriimtinas, tai turbūt gali susitaikyti ir su esamu viršsvoriu.
Visgi čia esame ne dėl kaimyno Antano kuris nori numesti svori, o dėl savęs.
O dėl narės kuri sakė, kad daug sportuoja ir sudarytas meniu 1000 kcal, turbūt reikėjo jiems tai ir paminėti dietologams. Kad sunaudojat daugiau kalorijų nei suvartojate. Tokiu atveju jums pakeistų viską. O kad svoris nekrenta, nereikia nerimauti. Aš asmeniškai ne dėl skaičiuku čia esu, o dėl kūno proporcijų. Nepamirškit, kad ir raumenys auga, kurie sveria daugiau, nei numesti lašiniai. PEACE.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS