Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Mano kelionė į tikslą: -23kg
2015-10-05 19:31:56
Negaliu apsakyti su kokiu nenoru, atbulom kojom ir kančios perkreiptu veidu nuėjau į sporto klubą... Kitaip negaliu - juk pasižadėjau! Bet viskas ok, dariau kardio treniruotę, 30 min (po ilgos pertraukos nenorėjau persistengti), sudeginau 430 kcal, padariau pilvo preso pratimų. Valio. Pavalgiau vakarienę ir vistiek noriu valgyti. Trečiadienį bus geriau, tikiu.
2015-10-05 21:25:42
Sveiki gyvi,nuo šiol ir aš prisidedu prie visų,norinčių ir siekiančių numesti tą nelaimingąjį ir seniai prakeiktą ANTSVORĮ.O prikaupiau per ilgą laiką tikrai nemažai.Man 54-veri beveik,esu močiutė,bet dėl sveikatos problemų pirmiausiai ir nusprendžiau surizikuoti - o gal su Kilo.lt pavyks pagaliau !!! Š.m. sveriu 87 kg,esu mažo ūgio,tik 158 cm.,tad suprantama,ir išvaizda nebe kažkas.Mane labai domintų bendraamžės, ,,klimaksinės'' moteriškės,jei tokių čia yra,kad pasipasakotų,kaip joms sekasi,kokiu tempu krenta svoris,ir aplamai domina viskas.
2015-10-06 08:55:52
Energy, bet į sporto klubą nuėjai!!! Šaunu, kad įveikei save. O sekanti diena turi būti geresnė. Jau vien dėl to, kad turi dėl ko didžiuotis savimi :)

KILO FEFF6A, sveika prisijungusi. Forumas/Rezultatai yra narės Piešinio tema "Vis dar jauna", kurioje kviečia dalintis visas virš 40 :) Galima susikurti ir savo temą, kurioje rašytum savo pokyčius, nuotaikas ir pan. Paprastai savos temos turėjimas padeda sunkiais momentais ar palaikyti savidrausmę, jei pvz. kas savaitę pasižadi sau parašyti pasiekimus. Sėkmės!
2015-10-06 09:53:10
Leliumai, ačiū, džiaugiuosi, atrodo, kad peržengiau kažkokį barjerą :)

Jei jau apie barjerus... Tai šiandien svarstyklės rodo 89,9!! Tai reiškia, kad labai simboliškai išėjau iš "virš 90" zonos. Valiooooo!!!

Kilo FEFF6A, sveika! Linkiu sėkmės einant sveikos gyvensenos keliu, rašyk, kaip sekasi ;)
2015-10-07 21:31:14
tikrai valiooo. as pradejau nuo 90 kg irgi labai dziaugiausi, kai skaiciukai pasikeite i 80, o dabar ridenu ir nuo septintuku. apie motyvacija sportui lygtai Andrius knyga parase, nezinau, ar yra prekyboje, reikes nusipirkti, nes ir man su sportu sunkoka- vis svarbesniu darbu atsiranda...bet- pradzia yra, laikykis ir pasakok, kaip sekasi.
2015-10-08 12:23:57
Piešiny, suuuper, o rašei savo istoriją "nuo...iki"? Labai įdomu būtų paskaityti. Peržvelgiau forumą, gal nepamačiau? Tavo istorija turėtų būti įkvepianti!

O jei jau atsikratei daug svorio, kaip su oda reikalai? Aš vis svarstau, ar ne laikas pradėt taupyt pilvo plastikai :D

Gerai, kad priminei, iš tikrųjų tai tą knygą apie motyvaciją aš esu nusipirkusi/rezervavusi, tik laukiu, kol atneš į namus :)
2015-10-08 13:00:18
taip, as cia esu didziausia plepe, mano tema ,,vis dar jauna,, ir aprasiau viska iki smulkmenu....
su oda gerai.kol kas ,,nieko,, nepastebiu....
2015-10-08 16:44:21
Piešiny, perskaičiau, įspūdinga. Nors ir rašai su kokiom pagundom susidūrei ir laiko tam reikėjo, bet kai skaitai - atrodo, viens-du ir padaryta :) Žaviuosi tavo nuoseklumu ir ryžtu.

Norėčiau ir aš apie savo viršsvorį kalbėti jau būtuoju laiku, bet ilgas kelias dar laukia... Beeeet... pagal KMI jau nebesu "nutukusi" (fui, kaip baisiai skamba), turiu "TIK" viršsvorį. Ir tai žingsnis į priekį, tikrai labai džiaugiuosi.

Visą šią savaitę valgau pagal planą, tik vandens neišgeriu tiek, kiek reikia (o reikia 2,9 litro), stengsiuosi taisytis.
2015-10-08 19:52:07
visu istorijos cia ispudingos, tik ne visos viska raso. o as pvz nusiciaudejau 2 kartus tai ir parasau-nusiciaudejau 2 kartus...
vandens ir man nepavyksta tiek isgerti. anksciau is vis su viena stikline apseidavau. pradzioje reikejo 2,8l isgert- niekaip po truputi pavyksta 1-1,5.irgi gerai.krentant svoriui, reikia ir vandens maziau gerti.Ilka savo knygoje raso, kad reikia stebeti slapima- jei jis sviesus, viskas gerai.tiesiog po truputi didink to vandens kieki ir tiek, veliau prades savaime labiau troskinti.man po lucky day vanduo pats suteka....
2015-10-09 14:11:28
Aš irgi iš tokių, kur noriu viską rašyt :) Bet tai turbūt nėra blogai, juk kas nenori, tas neskaito, tiesa? :)

Mano penktadienio pietūs laaabai skanūs. Lašiša+avokadas+greipfrutas, nerealiai skanu! Dar laukia baltymų omletas pavakariams ir varškė vakarienei. Irrrr.... rytoj svėrimosi diena + lucky day! Atpildas už sunkią savaitę. Važiuosiu pas draugę, prisiskanausim kažko :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS