Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Mano kelionė į tikslą: -23kg
2015-10-03 11:00:48
Svarbiausio tai neparašiau :) Liko - 20,2 kg to go.
2015-10-03 12:47:27
Pirmieji rezultatai puikūs :) Taip ir toliau! Tau pavyks, tad pirmyn :)
2015-10-03 13:55:47
Labas, Energy!

Linkiu sėkmės ir tvirtybės :) viskas bus gerai !
Labai sujukau dėl tos frazelės, kad esi "impulso rėmėja" :D ir aš tokia buvau, ir ne kartą!
Kad sportuoti būtų lengviau, patariu pardėti nuo mažų savo įpročių keitimo - lipti tik laiptais, o ne liftu, iki parduotuvės nueiti spartesniu žingsniu, ar atimti iš vyro pirkinių krepšį ir tempti jį kaip didvyrei pačiai :)) na čia tik pavyzdžiai, bet po kokio penkto karto, kai supranti, kad užlipti į kokį šeštą aukštą nebėra taip sunku, tai ir į impulsą kelias gali pasirodyti nebe toks tolimas, lietus temdantis dangų nebe toks smarkus :))

Tataigi, laikykis!
2015-10-04 07:59:04
Leliumai, ačiū už įvertinimą :)

Barfuss, labas! Taip, taip... Ir iš tikrųjų visą gyvenimą aš daugiau ar mažiau sportuojanti, tik dabar toks štilis, turbūt, kaip ir sakai, pernelyg patogiai gyvenu :) Aukštas pas mane tik pirmas, vos keli laiptai, mašina per kelis žingsnius, dėl nuolatinio skubėjimo nuolat ja naudojuosi. Prieš porą metų buvau užsivedusi važinėti dviračiu - pusantrų metų - ir per lietų, ir prieš darbą ir po darbo - iki pirmų šalnų - o tada mindavau namie, po 30 km kasdien. O dabar... Treniruoklis garaže... Abonementas yra, niekas REALIAI man netrukdo, bet vis "neturiu laiko". Labai svarbu yra turėti laiko sau, tiesiog skirti jį sau.

Turiu ir treniruočių programą, sudarytą sporto klube, turiu programą čia, sportui namuose su kilo.lt, reikia pradėti. Nuo šiandien, pažadu :)

O ir mano valgiaraštis juk sudarytas sportuojančiam žmogui, taigi, jei sunaudoju tiek kcal nesportuodama ir vistiek numetu svorio, vadinasi, pradėjus sportuoti kilogramai turėtų tirpti sparčiau :)
2015-10-04 08:48:27
Na, aš irgi nesportuoju... apart tų laiptų, ar per pietų pertrauką darbe pavarinėju kolidoriais pirmyn atgal :D
Bet aš tai tikrai neturiu laiko. Apart savaitgalius. Tai va tada išnešu kumpius pabėgiot, ar šokdyne išsitraukiu, mėgstamiausius pratimus padarau... Pats tas po lucky day :)
2015-10-04 09:05:50
Visai neseniai kažkur perskaičiau - jei turi laiko vakare valandą pažiūrėti TV ar pasėdėti prie PC, vadinasi laiko sportui tikrai turi :)) Aš turiu tokią valandą, o jūs? :)
2015-10-04 09:24:16
Grįžus po visų darbų, įsijungiu pc tik serijalui prie kurio ir užmiegu. Arba mokymuisi.. irgi užmiegu :D
Tad šią akimirką vietoj rašydama čia galėčiau, bet kol kas pagal mano "dienotvarkę" sportas popiet :)
2015-10-05 13:02:53
Žiauriai noriu valgyti šiandien. Labai šalta, nors ir su dviem megztiniais :( Po darbo eisiu į sporto klubą, pasidarysiu kardio treniruotę, bet šiuo metu labiau svajoju apie pirtį :)

2015-10-05 14:51:27
Energy, nepasiduok! Ne tiek jau daug liko dienos ir pamatysi kaip savim didžiuosiesi ištvėrus alkio dieną :)

2015-10-05 15:02:17
Ačiū, Agne, laikausi... :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS