Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Mano kelionė į tikslą: -23kg
2015-09-29 09:43:26
Sveikos, labas visoms! :)

Nora, taip, aš sakyčiau net siaubingai lėtai krenta. 3-ia savaitė, sunku pasakyti, ką pasiekiau, man svoris labai svyruoja, gal bando prisitaikyti prie pokyčių? I hope so. Labai trokštu peržengti per tą baisią 90 kg ribą...

O jūs visos sportuojate? Man tai net gėda prisipažinti - turiu metinį Impuls abonementą, bet labiau esu klubo "rėmėjas" nei lankytojas :D
2015-09-29 10:10:48
Energy, laikykis sudaryto mitybos plano ir tikrai pasieksi rezultatu. Tik.... nieko nedek papildomo i burna, kartais mums atrodo, na nieko tokio, kad suvalgysiu obuoli, maza sokolado gabaliuka ar dar ka nors, bet deja tada svoris STOP. Man padeda isjudinti ji ejimas, pabandyk eiti pasivaikscioti greitesniu zingsniu kokius 4-5 km, tai nera sunkus ir prisivertimo reikalaujantis sportas. O del sporto klubo, tai eik ir sportuok, pradzioje gali buti sunku prisiversti, bet nenuleisk ranku, o poto pamatysi, kad nenuejimas i sporto kluba jau net sukelia grauzati, ypac kai pamatai rezultatus :) Sekmes :)
2015-09-29 12:20:57
Dėl nieko papildomo dėjimo į burną. Yra viena išimtis - daržovės. Gelbsti, kai aplanko tikrasis alkis, o iki kito valgymo likę nemažai laiko. Cituojant kilo.lt: "vienintelė taisyklė agurkams, pomidorams, kopūstams, salotoms ir kitoms daržovėms yra ta, kad jų galite valgyti kada norite ir kiek norite." Žinoma, čia kalba eina tik apie pačias daržovės, o ne salotas su padažais.
2015-09-29 12:36:10
Sutinku dalinai leliumai. Darzoviu valgymas bet kada skatina uzkandziavimo iproti :) Aisku darzoves tikrai geriau nei koks sokolado gabaliukas :)
2015-09-29 16:59:47
Nevalgau tarp valgymų visiškai nieko. Geriu vandenį, kartais kavos be cukraus. Taip - nenoriu skatinti užkandžiavimo, žinau, kad galiu užsivesti pavalgyti "rimčiau".

Šiandien sugadinau maisto svarstykles, reiks naujų.

Ne į temą, pagalvojau, vertindamos praėjusią dieną - esate pažymėjusios, kad jaučiatės emociškai blogai ar vidutiniškai? Įdomu, kodėl dėl blogos emocinės savijautos dar ir taškų atima? :) Kad visiškai palaužtų? :D
2015-09-29 20:21:46
tiesiog parasau kaip yra, jei blogai ar vidutiniskai, tai taip ir rasau,
2015-09-30 13:16:34
Paskaičiau forume kitų merginų patirtis - pasirodo ne man vienai po lucky day taip sunku nustoti valgyti. Geriausiai ir ramiausiai jaučiuosi praėjus porai dienų po cheat'inimo - vėl viskas vietoje, lengva ir gera. Šiandien kaip tik ta diena :)
2015-09-30 23:06:13
i taskus nekreipk demesio, juk ne del ju meti svori. po kurio laiko galesi paziureti savo statistika- gal bus aiskiau sakysim ar tave kamuoja emocinis alkis ir pan. as zymiu taip kaip yra- jei visa nakti nemiegojau, tai ir zymiu,,blogai,, o ka cia meluosi. o ir kam? tik sau.
o kaip dabar su motyvacija? ar pavyksta ja islaikyti?
2015-10-01 09:12:21
Piesiny, suprantu, kad ne dėl taškų - bet pasirodė visiškai nepagrįsta, tai ir juokiuosi :)

Viskas kuo puikiausiai. Visada geriausiai jaučiuosi antroje savaitės pusėje, tada man lengviausia, atrodo, galėčiau išvis nevalgyti :) Bet valgau, ir tik tai, ką reikia.

Pasivaikščioti dar neišėjau, į sporto klubą - irgi, bet jau tuoj, tuoj... Ruošiuosi.
2015-10-03 10:58:00
Svėrimosi diena, 3 savaitė.

Svoris - 90,2 kg (per savaitę -1,5, iš viso - 2,8 kg).
Klubai - 116,5 (-0,5 cm)
Liemuo - 88 (-1cm)
Krūtinė - 110 (-1cm)
Šlaunis - 68 (+1cm arba neteisingai pamatavau praeitą kartą)
Ranka - 38 (-1cm)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS