Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Mano kelionė į tikslą: -23kg
2015-09-26 13:38:30
Sveiki,

man 32, ūgis 173 cm, pradinis svoris: 93 kg. Jau pradėjau, per 2 savaites numečiau iki 91,7. Nedaug, bet pradžia yra :)
Jaučiu, jog noriu rašyti pasiekimų dienoraštį, gal taip pavyks save labiau motyvuoti.
Turiu ir sporto programą, bet - turiu prisipažinti - nesportavau šias dvi savaites. Nors sportą mėgstu, bet man groja "arba-arba" - arba sportuoju 5 dienas per savaitę arba išvis metu keliems mėnesiams...

Pakankamai liekna paskutinįkart gal buvau po pirmo vaiko vaiko gimimo, kai pavyko atsikratyti 28 kg. Po antro gimdymo - pirmyn/atgal jau daug metų. Norėčiau numesti nereikalingą svorį, ir, svarbiausia - nebeataugti.

Taigi, 1 etapas prasideda :)) Norėčiau per ateinantį mėnesį užsibrėžti tikslą - minus 7 kg.

2 ir 3 etapą paskirsčiau tolygiai - po 7 kg kiekvienam - iki 70 kg.

Tokie štai mano tikslai ir svajonės. Linkiu sėkmės sau ir jums visiems! Rašysiu, kaip sekasi.
2015-09-26 16:21:35
Sveika prisijungusi prie mūsų:-). Net neabejoju, kad tau pavyks. Visiems čia pavyksta, jei deda pastangų:-). Sėkmės, seksime tavo pokyčius:-)
2015-09-26 16:21:35
Sveika prisijungusi prie mūsų:-). Net neabejoju, kad tau pavyks. Visiems čia pavyksta, jei deda pastangų:-). Sėkmės, seksime tavo pokyčius:-)
2015-09-26 17:27:53
Pavyks:) aš per metus numečiau kažkas 15-16.. visko buvo kelias nėra lygus, bet rezultatas yra. mano tikslas toliau - minus 4-5, nedaug, bet vis tiek dar reikia padirbėti:)
2015-09-26 17:58:20
Sveika prisijungusi!
Dienoraštis labai padeda laikytis drausmės. Ir sunkiais momentais padeda. Lauksim reguliarių įrašų ;)
Linkiu neišsenkančios energijos keliaujant tikslo link. Sėkmės!
2015-09-26 19:37:10
Labai ačiū už priėmimą ir tokį gražų palaikymą :)
2015-09-28 09:44:08
Sveika prisijungus :) Butinai pavyks pasiekti tikslo, jei jo sieksi. Tik.... nereikia tiketis labai greitu rezultatu, laikantis sio plano svoris krenta apie 1-2 % per savaite nuo bendro svorio, bet tai sveikas svorio kritimas. Pirmas dvi savaites svoris krenta greiciau, veliau suleteja, bet neverta nusiminti, geriau numesti po truputi ir nebesusigrazinti, negu numesti greitai ir vel tureti virssvori :) Sekmes
2015-09-28 10:24:02
gražu skaityt kai jaunos mamaytės susirūpina savo svoriu.Aš būdama 40-ties buvau numetus 23 kg nuo 118, bet su laiku tas numestas svoris sugryžo nešinąs priedą.dabar pradėjau nuo 126, kadangi esu močiutė, 54m,jau vaikai užaugo, baigė mokslus, isikūrė gyvenime, tai tuuriu laiko, ir nutariau tą laiką skirti sau.Ir man nesunkiai pavyksta- užsiregistravau rugsėjo 1, tai jau netekau virš 7 kg, kuo ir džiaugiuosi.Čia reikia laiko, nepamiršti tikslo.SĖKMĖS :)
2015-09-28 13:26:48
Sveika, Energy,atvykus i musu kluba! Zinok, cia visos labai grazios! tik dar neprisipazista, bet man uzteko i FB zvilgteleti, ir motyvacija kaip mat pakilo! Po truputi pasieksi savo tikslu, laikykis programos ir rasyk- tai tikrai padeda! sekmes ir seksim, kaip tau sekasi.
2015-09-28 18:11:04
Kelionė į tikslą, viskas pasiekiama kai nori. Jei nori būti graži -BŪK, jei nori būti liekna -BŪK. O paskatinimui tiek: man dar nėra dviejų savaičių kai esu čia, bet rezultatas yra -2,4 kg (iš 92 kg). LAIKOMĖS IR BŪSIM tokios kokios norim ;)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS