Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Rezultatai-geriausia motyvacija
2015-09-20 07:45:22
Svieki visi ir visos, čia mano tema. Tikiuosi Jūsų palaikymo ir pagalbos motyvuojant. Taigi prašyčiau pasidalinti per kiek laiko kiek kilogaramų numetėte/priaugote ir pridėkite komentarą kaip Jums sekasi. :) Ačiū
2015-09-20 08:19:11
Forume yra skiltis "Rezultatai", joje kilo.lt nariai sukuria savo asmeninės temas (dabar Jūsų asmeninė tema skiltyje "Apie viską"). Tarp " Rezultatai" skilties temų yra ir bendra tema " Pakelkime stimula:)", kurioje rasite kilo.lt narius dalinantis, kiek kg per kiek laiko pavyko numesti.
2015-09-20 08:28:03
gerai Gyyrta tai, kad visgi atsidarei savo tema. esme yra tai, kad joje rasai viska apie save-savo istorija, ismatavimus, svori ir kaip tau sekasi. mano nedidele beveik 3 men patirtis sako,kad tai labai padeda butent motyvacijai. kuo atviresne busi pati sau, tuo geriau tau seksis.jau truputi apie save papasakojai, tad ir cia pradek nuo savo dabartines situacijos ir tikslu. parasyk cia savo ugi, dabartini svori, galutini tiksla ir tarpinius tikslus. kas tau sekasi sunkiau, kas sekasi gerai.svarbu ir ismatavimai-butinai juos registruok, nes svori nera vienintelis rodiklis. tikriausiai jau nusiuntei savo nuotraukas kilo, butinai tai daryk, nes po kiek laiko matysi rezultatus or kilo paziurejus gali pakoreguoti programa. tau uztko valios numesti ypac daug kg, tokios istorijos dar nesu girdejusi, tad parako tau tikrai tureti uztekti uzbaigti darba, kuri kazkada pradejai. lauksim tavo pasakojimo ir sekmes be abejo!
2015-09-22 08:47:16
Sveiki. Per 3 sav numečiau beveik 6 kg. Nors sveriu dar laaabai daug- 120 kg, bet labai jaučiasi.Sveikata pagerėjo, nebejaučiu nuovargio, pradžioj labai krito svoris, dabar jau stabilizavosi, ir krenta normaliai, maždaug po 200 gr kasdien.Labai gerai, kad yra sudarytas valgisraštis, mankštos pratimai.Pradžioj sunku, bet kai matai rezultatus- labai motyvuoja .SĖKMĖS :)
2015-09-22 09:53:06
Šaunu kad pradėjote bedarbė54, mano visu pradziu pradzia irgi buvo is 120 pasiekti koki 80, pradzia pries 3 metus prasidejo, dabar cia prisijungus pradedu jau nuo 92 kg, naryste pusei metu, tikiuosi kaip ir Jūs gerų rezultatų.
2015-09-23 14:36:14
aš pradėjau su 90, dabar 74, bet nesilaikiau uoliai šios sistemos... vasarą daug išbandžiau žaliavalgiškų patiekalų, receptų visokių, kokteilių ir pan., man labai patiko..dabar jau noris ir šilto maisto, ir baltymų, riebalų daugiau...
2015-09-24 08:33:47
Šnd pažiūrėsiu filmą Storas ligotas ir beveik miręs:) gal tai bus gera motyvacija:)
2015-09-24 09:48:56
A6 irgi pasiie6kosiu 6io filmo, gal ir man patiks ;)
2015-09-25 19:26:56
kol kas man šis pasirinkimas geriausiai motyvuoja, o šiaip ir mes žinom kas mūsų laukia.kiekvienas ieško savo kelio- vienam tas tinka, kitam kita.sėkmytės :)
2015-09-28 18:07:47
Na va dar nėra nė dviejų savaičių o 2,4 kg nebeturiu. Valio !
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS