Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Pirmas menėsis
2015-09-12 08:25:35
Sveiki visi, taigi praėjo mano pirmasis mėnesis kaip esu kilo.lt narys. Labai džiaugiuosi rezultatais, nes pe pirmą mėnesį numečiau 7,5kg. Tikslas per 3mėnesius numesti 16kg. Sveriau 96kg.
Trumpai papasakosiu kaip sekėsi.
Pradėjus laikytis subalansuotos mitybos, viskas sekėsi gerai, aišku sunkiausia būdavo penktadienio vakarai, kaip draugai kviečiasi pas save, o tu jiems ir sakai kad šiandien ne lucky day. :D :D Sportuoti sekėsi taip pat gerai, nes anskčiau esu sportaves šiek tiek. Dar vienas niuansas tai kad mano sverimo diena sutampa su lucky day, tai kaip pasisveriu šeštadienį iš pačio ryto ir pamatau rezultatus, tai net nesinori turėti tos lucky day. Bet šiaip per lucky day turiu valios valgyti ne bet ką. Tai vat svarbiausia laikantis subalansuotos mitybos ir siekiant rezultatų,privalai būti labai motivuotas.
Dėkui už dėmesį.
2015-09-12 08:29:42
Atkutes. Labai geri rezultatai. Laikykis taip ir toliau :)
2015-09-12 11:03:09
Sveikinimai su puikiais pasiekimais :-)
2015-09-17 18:51:00
Ot vat ir didelis pliusas tau nuo manes -> Atkutes, tikiuosi ,kad ir man pavyks. (Pirmos dienos nuomonė, t.y. šiandien)
2015-11-30 21:47:17
Taip ir toliau nepasiduok ir daug vidines stiprybės ;)
2015-12-01 19:20:44
O kaip kitiems sekesi pirmas menuo? kas keik numete kg?
2015-12-16 07:33:15
sveiki .man ne tik pirmas mėnuo buvo fantastiškas, bet ir antras, trečias...šiandien 3,5 mėn, tai 17 kg kaip nebūta :) dabar pamažu krenta svoris, bet juk svarbu kad nedidėja,užsiauginam svorį juk taip pat ne per mėnesį :) .
2015-12-16 07:38:50
Sėkmės siekiant rezultato :)
2016-02-08 13:32:05
Man per menesi nukrito tik 1 kg :( Nezinau kodel, mityba tik 1200 kcal, laikausi saziningai.
2016-02-08 19:05:15
Man per 3 savaites nukrito tik 1 kg,truputi liudna
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS