Sportas / Raumenų auginimas / priaugti raumenyne mase
2015-09-01 19:57:49
as esu cia tik naujokas, ar sunku buwo priaugti raumenyne mase? ar uzteko kilo.lt patarimu kaip tai padaryti, ar dar savo kokiu pratimu dadejote?
2015-09-01 21:13:02
Butu idomu ir man suzinoti:)
2015-09-01 21:14:00
Kiek pastebejau cia daugiausiai reiskiasi tik svori metantys kilo.lt nariai :(
2015-09-16 10:09:09
As numeciau svori, dabar pats esu su mintimi kaip padidinti raumenyna. Bet del finansiniu galimybiu negaliu lankytis sporto klubuose, o kai paprasiau pakeisti man programa, galiu sportuoti tik namu salygomis, tai jie man niekuo negalejo pagelbeti. Nusivyliau kilo.lt. Bet jei turite bapkiu vaikscioti i sporto kluba, tai drasiai klauskite ju pagalbos. Turetu pagelbeti.
2015-09-30 21:00:05
Esu naujokė, noriu priaugti raumenų masės, įdomu, kaip jum sekasi, kas čia seniau siekia šio tikslo :)
2015-10-01 09:20:50
Na matai Martishka juk raumenu mases didinimui savo svorio neuztenka, norint sportuoti namuose reikia irgi tureti daug irangos, o tai irgi pinigai. Tad sporto klubas yra vienintele iseitis, deja...
2015-10-01 10:51:33
Sveiki, sportuodamas sau tikslo - priaugti raumenų masės - nekėliau, nes sportuoju namuose. Tam, kad priaugti raumenų masės, pirmiausia, reikia bazinių pratimų - daryti "mirties" trauką (reikalinga štanga su dideliu svoriu), krūtinės spaudimą (vėl reikalinga kelti didelį svorį), prisitraukimus ir t. t., t. y. namų sąlygomis tą padaryti labai sunku. Antra - nusiteikiamas ir motyvacija, nes tai be galo sunkus darbas. O kai apčiuopiami rezultatai pasimato tik po keleto metų, save motyvuoti yra labai sunku. Ne be reikalo sakoma, kad "žmogus iš prigimties yra tinginys". Bet būkime optimistai! Visiems sėkmės!
2016-03-04 11:08:57
Jei sportuoji namie, galima padaryti neblogų pratimų su tais diržais kur ant sienos ar lubų pasikabina - nepamenu kaip vadinasi tiksliai. Bet ten darai su savo svoriu, tik visokiais nepatogiais kampais tai žiauriai sunkių pratimų yra :) Čia turbūt geriausia, ką galima padaryti namie. Bet aišku diržai turbūt irgi kainuoja minimum kaip poros mėnesių salės abonementas :))
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS