Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Lieknėjančios gydytojos užrašai.
2015-09-10 09:35:21
Oi mergaitės, viskas susitvarkys, pamatysim :-). Lygiai tas pats man buvo: ir dejavau, ir buvau atsisakiusi tos dienos, ir bandžiau riboti ir galų gale svoris sustojo kritęs. Tada dietologė pasakė, kad būtent per Lucky day mes užvedame medžiagų apykaitą valgydamos daug ir bet ko. Tas svoris yra tik suvalgyto maisto kiekis ir jis pasišalina po kelių dienų. Ilgiau būnant čia, jūs suprasite, kad tikrai reikia tos dienos, to atsipalaidavimo negalvojant apie maistą, nesilaikant grafiko, nes kitaip ilgai neištversit ir viską mesit.
Svorį mes priaugame labai greit, o jį numest ir išlaikyt reikia daug laiko ir kantrybės.
Vovere tau labai greitai tirpsta svoris, tad jaudintis nėra ko, tiesiog laikykis plano ir viskas bus ok :-)
2015-09-10 09:37:29
Na as is pradziu neturejau lucky day. Pirmas dvi savaites svoris krito ir paskui STOP, siaip ne taip numesdavau po 100 g. Pasirodo organizmas prisitaike prie tokio sumazinto kaloriju kiekio ir svoris nebekrito. Tada pradejau naudoti lucky day, privalgiau ir as 1-1,5 kg, svoris atsistate tik po 4-5 dienu ir paskui nukrito dar 0,5 kg. Bandziau ir kita varianta, savaites begyje suvalgiau 1 porcija ledu ir gabaleli pyrago, tada svoris visai nenukrito per savaite. Dabar vel naudoju lucky day ir svoris po truputi krenta. Svoris krenta taisyklingai, apie 1 proc. nuo kuno mases kas savaite. Per pirma savaite svoris nukrenta daugiausia, bet paskui reikia susitaikyti su tuo, kad kristi gali tik keli simtai gramu ir nera ko bijoti tos lucky day. Mano rezultatas - 7 kg per 3,5 men, tad gaunasi vidutiniskai apie 500 g per savaite.
2015-09-12 07:11:11
Labas rytas :)

Šiandien atsikeliau tokiu laiku, lyg žadintuvas kviestų į darbą, tačiau tikrai ne dėl "Lucky day", o tam, kad spėčiau pasportuoti prieš dienos planus :)))

Taigi mano rezultatai po dviejų savaičių su Jumis kartu:
-2,1 kg (62,9 kg),
-2 cm nuo krūtinės (85 cm),
-4 cm nuo juosmens (69 cm),
-4 cm nuo klubų (100 cm),
-1,5 cm nuo šlaunų (57,5 cm),
-1,5 cm nuo rankų (29,5 cm).

Atrodo, nuo praėjusios savaitės numečiau vos 400 g, bet apimtys tikrai sumažėjusios ir tai džiugina.

Gražaus savaitgalio visoms!
2015-09-15 11:53:15
Džiugesys nuo pačio ryto!!!!

Po "Lucky day" svoris buvo šoktelėjęs iki 63,5 kg, tačiau šįryt, praėjus dviem dienoms nuo šeštadienio, jis ne tik, kad grįžo į pradinį, tačiau supažėjo iki 62,7kg!!!

Super! Motyvacija kasdien vis didesnė!
2015-09-22 11:59:03
Truputėlį vėluoju surašyti savo rezultatus, bet matavimai atlikti penktadienį, tiesiog savaitgalį buvo daug visokios veiklos, o vakar dar planinė operacija, tad išsimušiau iš vėžių šiek tiek.

Taigi mano rezultatai po trijų savaičių:
-3,1 kg (61,9 kg),
-4 cm nuo krūtinės (83 cm),
-5 cm nuo juosmens (68 cm),
-6 cm nuo klubų (98 cm),
-2 cm nuo šlaunų (58 cm),
-1,5 cm nuo rankų (29,5 cm).

Rezultatai džiugina, nes tokių skaičiukų svarstyklių ekrane seniai jau neregėjau. Tik va su sportu po operacijos bus kiek sudėtingiau, bet kažkokią alternatyvą, manau, sugalvosiu.
2015-09-22 14:00:07
Puikiai einasi :) Šaunuolė!
2015-09-29 14:19:04
Atsigavinėju po operacijos ir kol kas galiu laikytis tik mitybos režimo, nes sportuoti leidimas kol kas neduotas...

Taigi mano rezultatai po keturių savaičių:
- 4,5 kg (60,5 kg) - tikiuosi prekybos centro svarstyklės neapgavo, nes kaip tyčia svėrimosi dieną manosios sugedo, o užsakytas naujas atveš tik šią savaitę. Bet jaučiu, kad kelnės jau krenta, tad,manau, neapgavo :D
-4 cm nuo krūtinės (83 cm),
-5 cm nuo juosmens (68 cm),
-8 cm nuo klubų (96 cm),
-4 cm nuo šlaunų (56 cm),
-2 cm nuo rankų (29 cm).

Jau ir aplinkiniai pastebi, kad suplonėjau :)
2015-09-29 15:11:14
Tai bent tempas! Šaunuolė :)
2015-10-01 20:21:28
vovere, sekasi puikiai! man idomu, kaip esi issprendusi savo mityba naktiniu budejimu metu?
2015-10-02 10:37:30
Super rezultatai! Mano pradinis svoris buvo panašus, tad seku Jus ir lygiuojuosi, žūriu ar man panašiai einasi :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS