Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Lieknėjančios gydytojos užrašai.
2015-09-01 11:52:04
Manau, kad visos su viena kitos palaikymu, motyvacija stebint viena kitos rezultatus, pasieksim to, ko trokštam :)
2015-09-04 08:13:24
Nepaisant to, kad šiandien į naktinį budėjimą, prabudau anksti, nekantraudama užlipti ant svarstyklių ir pasimatuoti apimtis, po pirmos savaitės gyvenimo režime ir stengiantis kuo daugiau judėti. Nebuvo dienos be kažkokios fizinės veiklos: sportas namie, šokių pamoka, ėjimas į/iš darbo. Energijos aš visada turėjau - sukuose, kaip voverė rate, bet ne visada ta mano energija būna nukreipta tinkamu keliu. Taigi po pirmos savaitės jaučiu, kad kreipiu ją ten, kur ir reikia, nes atsistojus ant svarstyklių ir pasimatavus apimtis, negalėjau nesišypsoti :)

Rezultatai po pirmos savaitės:
-1,7kg ( 63,3kg),
-1cm nuo krūtinės (86 cm),
-3 cm nuo juosmens (70 cm),
-2 cm nuo klubų (102 cm),
-1 cm nuo šlaunų (58 cm) ,
-1 cm nuo rankų (30 cm).

Ryt Lucky day, kurios aš tikrai nusipelniau!
2015-09-04 08:32:20
Super! Tirpstantys cm motyvuoja nesustoti ir judėti toliau :)
2015-09-04 11:09:18
Sveika voveraite! Motyvuojantis avataras:-). Matau, tau puikiai sekasi :-).
Linkiu nepritrūkti kantrybės ir tau pavyks! Sėkmės :-)
2015-09-04 14:18:08
dievinu moteris, kurios padaro taip, kaip susiplanuoja......šaunuolė esi vovere ir aišku visos kitos, kurios nenukrypsta nuo mitybos plano, man vis dar nepavyksta.......Džiugu, kai krenta svoris, mažėja apimtys, reiškia mitybos planas tikrai geras, o ir man, motyvacija laikytis disciplinos stiprėja.
2015-09-04 14:31:17
Ačiū, merginos, už palaikymą!

Saule62, tas padadymas, kaip suplanuota, ne toks ir paprastas, esu didelė saldumynų mėgėja ir per budėjimus tikrai norisi net naktį sukramsnot kažką, tad valios tikrai daug reikia :)
Bet pamačius rezultatus, didžiuojuos savim, kad atsispyriau pagundoms :)
Pavyks ir tau, pirmyn!
2015-09-04 14:56:58
Vovere, tikriausiai esi skaiciusi, kad daugiausia svorio krenta pirma savaite, tad jei kita savaite nukris tik keli simtai gramu, nenusimink, letas svorio kritimas yra sveikesnis ir taip metama ne raumenys, o riebalai. Tad sekmes laikantis plano :)
2015-09-06 16:09:59
Sveikos, merginos! Prisijungiau čia prieš kelias dienas. Mano tikslas atsikratyti 20kg, Iš artimųjų niekas nepalaiko, bet paskaičius kaip jums puikiai sekasi siekti tikslo iškart atsiranda motyvacija! Jau po šių kelių dienų atrodo jaučiuosi kur kas lengvesnė, nekantrauju pasisverti po savaitės ir pamatyti kaip tirpsta kilogramai :))
2015-09-10 08:58:13
Mano įspūdžiai po "Lucky day".
Nors forumuose buvo įvairių nuomonių apie šią džiugią dieną, kad vieni ja naudojasi, kiti ir toliau tiksliai laikosi tvarkaraščio.
Bet pats nepabandęs nesužinosi.
Taigi dieną prieš "Lucky day" kaip ir rašiau svėriau 63,3 kg (-1,7kg), per ją nepasakyčiau, kad sedėjau ir valgiau visą dieną, daug vaikščiojau, judėjau, bet neatsisakiau maisto, kurio įprastai negalima - vienas sūrelis, porcija ledų, keletas mėgiamų saldainių... atrodo, kad toks kiekis tikrai negalėjo sudaryti tokios kalorijų kiekio, kad kitą rytą svarstyklėse turėjau pamatyti +1kg... Siaubas kažkoks... daugiau nei pusė savaitės darbo nusibraukė...
Na, bet tuomet galvoju, gal bus kaip ir dauguma rašė - per kelias dienas svoris grįš... nė velnio! Jis grįžo tik šiandien... užtruko 5 dienas ir daug nervų, nes svėriausi kasdien.

Turbūt aš iš tų, kuriems "Lucky day" principas netinka... nežinau :)

2015-09-10 09:18:38
Sveikos, man taip pat sunku su ,,Lucky day", svoris šoktelėjo net 1,5 kg.. Dabar stengiuos šios dienos vengt, jei pavyksta, o ir kitą dieną kažkaip sunku, akys visko dar vis nori :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS